Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prawnik - przywrócenie do pracy

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~grzesiek~

~grzesiek~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2015 - 22:53:22

Szukam dobrego prawnika, który pomoże mi sporządzić pozew o przywrócenie do pracy i będzie mnie reprezentował w sądzie. Pracodawca ma siedzibę w Łodzi. Czy to prawda, że sprawa właśnie tam się będzie odbywać? Jeśli tak to lepiej wziąć prawnika ze swojego miasta czy z Łodzi? Przeglądałem już strony prawników z województwa łódzikiego i widzę, że chyba tylko mecenas Wawrzyniec Chróścielewski zajmuje się takimi sprawami. Wie ktoś coś o nim?

#2 Jerzyk

Jerzyk

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 czerwiec 2015 - 10:42:53

Tak, zapewne sprawa będzie toczyć się w Łodzi. A jeśli zależy Ci naprawdę na skutecznym obrońcy, to mecenas Wawrzyniec Chróścielewski, to właściwy adres. Moja koleżanka z pracy wywalczyła z jego pomocą powrót do firmy. Trochę to trwało, ale ewidentnie miała rację. Mecenas dodatkowo wywalczył dla niej odszkodowanie za to, że straciła na tyle miesięcy jedyne źródło dochodu. 

#3 Joaś

Joaś

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 listopad 2015 - 13:35:33

To sprawdzony adres:) Pan mecenas Wawrzyniec Chróścielewski  pomagał mi, kiedy miałam wypadek w pracy. Musiałam się sądzić z pracodawcą, co nie było miłe. Pan mecenas okazał się nie tylko bardzo miłym człowiekiem, ale przede wszystkim bardzo doświadczonym prawnikiem. 

#4 ~Mazgaj~

~Mazgaj~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 18:09:15

Jeśli szukacie kogoś dobrego z Łodzi, to ja też podpisuję się pod opinią, że najlepszym adresem będzie osoba p. mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego. Zawdzięczam mu wygraną sprawę w kwestii niezgodnego z prawem zwolnienia z pracy i przywrócenia na stanowisko, które pełniłem. Sprawa się trochę ciągnęła, ale skuteczność p. mecenasa okazała się zgodna z moimi oczekiwaniami. 

#5 ~Bogusia~

~Bogusia~
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 23:42:38

Jak w Łodzi, to rzeczywiście najlepsi będą prawnicy pracujący pod kierunkiem p. Wawrzyńca Chróścielewskiego. Mają już duże doświadczenie w prawie pracy. Moja osoba - kwestia niestety mobbingu - jest również takim przykładem, że warto było spróbować z ich pomocą powalczyć o swoje...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych