Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~INSTRUKTOR KAT A,B,C,D,E~

~INSTRUKTOR KAT A,B,C,D,E~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 08:43:44

BEZPRAWNIE OBLEWAJĄ ŻEBY MIELI PRACĘ

KURSANT UCZY SIĘ ABY ZDAĆ EGZAMIN A NIE BEZPIECZNIE JEZDZIĆ

.ZDAJE TEN KTÓRY MA Z GÓRY ZAŁATWIONY EGZAMIN.

JEST DUŻA KORUPCJA KURSANT WINIEN ZDAWAĆ W INNYM MIEŚCIE A NIE PO TRASIE PO KTÓREJ CAŁY CZAS JEZDZIŁ

#2 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 20:30:03

od świtu do nocy tabuny L-ek z blizszych i dalszych okolic Rzeszowa ciągna na osiedle Sportowa, ściślej na jeden z parkingów.  Powód: tutaj też ciągna L-ki z napisem EGZAMIN....

#3 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 14:25:17

Powinno być tak, że kursant po opłaceniu kursu i egzaminu jeżeli nie zda to organizator kursu na swój koszt ponownie uczy kursanta aż zda egzamin. A tak pewna grupa ludzi uczyniła sobie źródło dochodu bez żadnej odpowiedzialności.

#4 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 07:41:02

Nie dałem rady tego przeczytać. Nagłówek mnie zniechęcił. Frazę "prawo jazdy" użyto ze 400 razy, a słowo "egzamin" ze 250.

#5 ~czytelnik nowin~

~czytelnik nowin~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 09:30:32

Jedyne rozwiązanie tego problemu, to obywatelski protest w postaci solidarnego bojkotu wszystkich WORD-ów, dajmy na to, przez rok czasu.

#6 ~sandra~

~sandra~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 10:29:52

Tak to się nie da, teraz też jest sporo ludzi zdających mimo że trwa zima, poszłam na kurs do motostart na racławicką bo zimą niby mniej chętnych, fakt że momentalnie wyjeździłam godziny bo mogłam się umawiać jak mi pasowało na jazdy, zdałam za 2 podejściem a więc nie było wcale tak źle i czekam teraz na odbiór prawka.

#7 ~tadeo~

~tadeo~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 09:49:14

WORD-om opłaca się oblewać bo to jest dla nich biznes I to jest chore

#8 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 16:13:39

Będzie mnóstwo niedouczonych kierowców !!!! aż strach będzie jeździć po mieście !!!!

#9 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 21:57:21

Zacznijmy od siebie. Zastanowmy sie co sami robimy na drodze, apozniej nazekajmy na egzaminatorow. Prawo nalezy stosowac, a nie mowic ze jest zle bo ja wiem lepiej. Kursanci/zdajacy na prawo jazdy jezdza tak jak widza zachowanie inny na drodze, co czesto nie ma nic wspulnego zprzepisami. To nie egzaminatorzy sie czepiaja tylko mmy mie mamy pojecia co robimy na drodze. Stosuj przepisy ruchu drogowego, auczacy sie beda powtarza cdobre wzorce.

#10 ~Nina~

~Nina~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 22:47:42

Niech zrobią tak że skoro masz egzamin np. Na godzinę 12 to o 12 wsiadasz do auta a nie czekasz ponad 2 godziny i wsiadasz dopiero o 14 w ten sposub dodając sobie nie potrzebnego stresu ja zdałam za 4 razem i to tylko dzięki temu że pierwszy raz wsiadłam do auta 5 min przed umówionym czasem a przedtem jak czekałam po 2 godziny w między czasie 10 osób nie zdało taki stres mnie łapał jak przed wywiadówką w szkole oczekując na rodziców w domu.

#11 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 05:42:31

Janusz sam.nim jesteś

#12 ~Michcio~

~Michcio~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 12:37:54

Co mają polepszyć to zawsze pogorszą, brak słow. A potem zaskoczeni, że tyle osób szuka prawka zagranicą albo kusi się na wersje kolekcjonerską dokumencikpl!!!

#13 ~Nivk~

~Nivk~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:40:06

Ciekawe jak beda zdawac na prawko nowi obywalele Polin? Czy to nie z mysla o nich to wsxystko?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych