Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Preparat na zmarszczki, szukam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kinga43~

~Kinga43~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 08:56:47

Hej porządny, skuteczny krem pilnie poszukiwany, cel to pozbycie się coraz szybciej pojawiających się zmarszczek. Nie mam zamiaru się póki co do nich przyzwyczajać. Co skutecznego polecicie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 12:31:35

wlowdupin ale tylko w żelu

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 12:32:23

WALOWDUPIN miało być

#4 randi9

randi9

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 13:54:37

Mogę Tobie polecić krem Protect & Restore ze sklepu cofamyczas.com Używam go już pare miesięcy. Efekty są więcej niż dobre, skóra wygląda znacznie lepiej i cena też znośna.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 09:47:04

Próbowalam roznych kremow, a mialam problem z bardzo widocznymi zmarszczkami na czole... Po wielu rozmyslaniach zdecydowalam sie na wypelnienie kwasem hialuronowym i teraz zaluje, ze wczesniej sie na to nie zdecydowalam :) Efekt jest nieasmowity, zaden krem tak nie dziala niestety. Wazne tez, aby wykonac go u profesjonalisty. Ja moge polecic dr Kulczycka z Wrocławia, ktora jest pradziwa profesjonalistka.

#6 ~kazikstarybuhaj~

~kazikstarybuhaj~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 16:38:32

Tylko w sanatorium lub na wczasach ale samotnie stracisz zmarszczki, teraz najlepsza pora, wszyscy po zimie wypoczęci i jurni. Tylko takie masaże usuwaja zmarszczki na całym ciele. Kremem to sobie możesz najwyżej posmarować uda.

#7 Marcelka

Marcelka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 21 maj 2012 - 10:16:17

Gabinet kosmetyczny, a w nim zastrzyk młodości z kwasem hialuronowym

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 13:38:49

Zastanawiałyście się kiedyś dlaczego skóra wokół oczu jest taka wrażliwa?? Dlaczego najmniejsze niewyspanie czy nieodpowiednie traktowanie własnego ciała doprowadza do szybkiego pojawienia się worów pod oczami albo po prostu zmarszczek? Jest to szczególnie wkurzające, jeśli cienie pod oczami utrzymują się dłuższy czas i pojawiają się w bardzo młodym wieku. Przez nie wyglądamy znacznie starzej i co tu dużo mówić – takie zmarszczki czy wory wcale nie dodają nam uroku.
A sińce i zmarszczki pod oczami pojawiają się, ponieważ

http://zmarszczkowo....z-nimi-walczyc/

#9 ~Dora~

~Dora~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 16:56:38

Bardzo dobry na zmarszczki jest proszek perłowy. To jeden ze składników chińskiej medycyny tradycyjnej. W Polsce dopiero wchodzi na rynek. Używam go od jakiegoś czasu i szczerze mogę polecić, bo efekty są i to spore. Proszek perłowy ma właściwości odmładzające i poprawiające elastyczność skóry. Jest także bardzo dobry dla włosów i paznokci. W moim przypadku cera zrobiła się odżywiona, a zmarszczki wygładzone. Proszek można nabyć wpisując na allegro Pearl Powder.

#10 ~Kaszka~

~Kaszka~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 10:33:35

Gabinet kosmetyczny, a w nim zastrzyk młodości z kwasem hialuronowym

Takie zabiegi nic nie dają. Byłam na kilku we Wrocławiu i tylko niepotrzebnie wydałam pieniądze. Nawet nie zauważyłam żadnych efektów. Lepiej kup sobie fluid do twarzy z efektem anti aging HB. Z każdym dniem będziesz miała mniej zmarszczek.

#11 ~Jolcia~

~Jolcia~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 17:43:59

Ostatnio jestem zauroczona preparatami z jadem węża, działaja mega napinająco na skórę, korzystałam w 2 kremów z 2 róznych firm i zdecydowanie polecma Uniqa Snack Venom Serum + Krem ich strona internetowa strefamlodosci.com.pl.

#12 ~DORIS215~

~DORIS215~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2016 - 06:58:19

Ja kupuję olejek macadamia z venity ma właściwości nawilżające oraz uelastyczniające skórę o długotrwałym działaniu. Wygładza skórę zapobiegając procesowi przedwczesnego starzenia. Dla mnie rewelacyjny.

#13 sto-krotka

sto-krotka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1037 postów

Napisano 07 luty 2017 - 12:21:44

Pogodzić się z upływającym czasem i bycie z nich dumnym to najlepsze lekarstwo na zmarszczki, wszystkich to czeka.

#14 ~lidia~

~lidia~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 10:36:26

Osobiście bardzo polubiłam się  z serum do twarzy Richevon. Konsystencja bardzo przyjemna, nie zostawia lepiej warstwy, czego ja bardzo nie lubię w kremach (chyba nikt nie lubi). Nie roluje się!  Zapach OK. Działanie bardzo dobre. Działa nie tylko prewencyjnie ale rzeczywiście usuwa zmarszczki. 

#15 Kaszkazmleczkiem

Kaszkazmleczkiem

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 14:38:02

Długo szukałam zabiegu na odmłodzenie skóry, ostetecznie poszłam na karboksyterapie w Vici Clinic w Krakowie. Efekty zauważyłam już na następny dzień rano, a robiłam sobie pośladki. Teraz się będę zabierać za zmarszczki na twarzy:)

#16 ~po to palańci~

~po to palańci~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2017 - 15:25:56

Wpierw zmarszczki na dopie ,a później na twarzy ?

#17 bolooo

bolooo

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 20:43:26

najlepsze rezultaty przyniesie zabieg wstrzykniecia botoksu, nie czarujmy się że kremy pomagają. Najlepiej się udać do specjalisty na konsultacje, polecam dr Dorotę Żukowską

#18 ~Wanesa Karaluch~

~Wanesa Karaluch~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 09:42:58

Hej porządny, skuteczny krem pilnie poszukiwany, cel to pozbycie się coraz szybciej pojawiających się zmarszczek. Nie mam zamiaru się póki co do nich przyzwyczajać. Co skutecznego polecicie?

nie pomoże puder,róż,kiedy staraś d..pa już

#19 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 02:44:22

Ja się nie bawię w preparaty. Moim zdaniem nie ma co inwestować w kremy tylko jak ktos faktycznie chce się pozbyć zmarszczek to najlepszy będzie tutaj kwas hialuronowy. Ja sama robiłam to w klinice Efecta w Częstochowie i efekt w sumie przerósł moje oczekiwania. 

#20 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 14:14:09

Również stosuje krem Richevon na zmarszczki mimiczne i jest efekt, ale dopiero po 3 tyg od stosowania. Skóra jakby jędnirjesza, taka ożywiona. Warto kupić! PS: mam 43 lata :)

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych