Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Preparat na zmarszczki, szukam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~anastazjja~

~anastazjja~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 19:42:57

Bielenda ma bardzo dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe, sama mam od nich mleczko, płyn do demakijazu ale i bardzo dobry krem na dzień i na noc z opuncją figowa i aloesem, polecam z serii Botanic Spa

#22 ~Ilona2424~

~Ilona2424~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 09:56:56

Myślę, że najlepsze na zmarszczki są produkty roślinne - np. krem przeciwzmarszczkowy Richevon.

Nie ma co truć się chemią, której jest pełno na sklepowych półkach.

#23 reska21

reska21

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 05 kwiecień 2018 - 07:42:46

Ja nakladalam na swoja twarz juz chyba wszystko, vivhy, bingo spa, tolpe, nawet te tansze tez... Ale u mnie najlepiej sie sprawdza richevon.

Mozna go sobie przez internet zamowic i kosztuje troche, ale naprawde warto, po 4 tygodniach stosowania zrobilam sobie kontrolną fotkę i zmarszczki się wygładzily :D ale  przede wszytskim skora inaczej wyglada, nawet nie wiem jak to okreslic ale jest taka odzywiona

#24 misia.kaa33

misia.kaa33

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 14:32:16

Bielenda ma bardzo dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe, sama mam od nich mleczko, płyn do demakijazu ale i bardzo dobry krem na dzień i na noc z opuncją figowa i aloesem, polecam z serii Botanic Spa

Ja nakladalam na swoja twarz juz chyba wszystko, vivhy, bingo spa, tolpe, nawet te tansze tez... Ale u mnie najlepiej sie sprawdza richevon.

Mozna go sobie przez internet zamowic i kosztuje troche, ale naprawde warto, po 4 tygodniach stosowania zrobilam sobie kontrolną fotkę i zmarszczki się wygładzily :D ale  przede wszytskim skora inaczej wyglada, nawet nie wiem jak to okreslic ale jest taka odzywiona

A gdzie go mozna kupic?? Ten richevon cały?

#25 reska21

reska21

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 24 kwiecień 2018 - 13:43:15

A gdzie go mozna kupic?? Ten richevon cały?

Przez internet. Bo richevonu jeszcze nigdzie nie widzialam w zadnym stacjonarnym sklepie. 

#26 ~Buunia34~

~Buunia34~
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 14:41:20

Przez internet. Bo richevonu jeszcze nigdzie nie widzialam w zadnym stacjonarnym sklepie. 

To prawda :) Jest super, naprawdę, nawet moj brat używa i jest zadowolony. Mysle ze spokojnie mozna go polecac nawet panom, przeciez nie jest kierowany dl akobiet. :D no i zapach ma neutralny. 

#27 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 10:34:24

U mnie sprawdza się odpowiednio dobrana pielęgnacja, a do tego mezoterapia igłowa w Estetyka Day Spa. Dzięki temu skóra wygląda zdrowo, a zmarszczki są mniej widoczne.

#28 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 19:10:00

U mnie zmarszczki niestety pojawiły się dosyć szybko. Odpowiednia pielęgnacja nie wystarczała, dlatego zdecydowałam się na wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym. Zabieg wykonywałam w salonie Dermedika w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z efektów, wszystko wygląda naturalnie.

#29 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 19:10:17

U mnie zmarszczki niestety pojawiły się dosyć szybko. Odpowiednia pielęgnacja nie wystarczała, dlatego zdecydowałam się na wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym. Zabieg wykonywałam w salonie Dermedika w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z efektów, wszystko wygląda naturalnie.

#30 ~Patka~

~Patka~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 08:10:24

Bardzo fajnie jest skoczyć od czasu do czasu na zabieg, ale też na co dzień warto coś stosowac na skórę twarzy. ten Richevon bardzo dobry jest podobno, już kilka znajomych mi o nim mówiło :)

#31 ~Mroovka~

~Mroovka~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 19:37:01

Preparat? Ja używam kremu od Bielendy i zmarszczki od jakiegoś czasu mam zauważalnie spłycone. Kremik jest z serii Lift 40+, na dzień z spf10

#32 ~Molencja~

~Molencja~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:40:26

Nie polecam drogeryjnych kremow, duzo alkoholu ktory wysusza, do tego znikoma ilosc skladnikow aktywnych. Wg mnie Richevon jest godny polecenia.

No i olejowanie twarzy, żeby ją dobrze nawilżyć.

#33 hela69

hela69

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 20:26:17

No ja to w ogole jestem daleka od myslenia, ze w ogole istnieja jeszcze jakies cud wynalazki tabletkowe czy kosmetyczne, ktore moga odmlodzic... Trzeba postawic sobie sprawe jasno ze na zmarszczki nie ma rady bo one i tak przyjda. A jesli nie podejdzie sie do nich za pomoca zabiegu to same nie mina chocbysmy sie smarowaly bog wie czym. A sam zabieg jak sie okazuje wcale nie musi byc od razu operacja ze skalpelem. Jeździlam do wawki do Doktora Konrada Lewandowskiego na konsultacje, a pozniej juz konkretnie na realizacje. Wygladzalismy zmarchy kwasem hialuronowym metoda mezoterapii - u niego na stronce mozna sobie poczytac. Tak czy inaczej efekty sa bo widzialam roznice po pierwszym zabiegu. Po drugim nawet zuwazylam ze ksztalt twarzy sie profiluje. Zalowalam pozniej ze tak dlugo czekalam

#34 ~Joaś~

~Joaś~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 08:04:02

Nigdy nie pójdę na zabieg kwasem. Nie dość, że wypełniają się policzki i rysy twarzy się zmieniają, to jeszcze ból i opuchlizna schodzi po paru dniach -.-

W grę wchodzą jedynie zabiegi nieinwazyjne. Albo dobre kosmetyki czy peelingi.

Nie znam tego 'Richevonu', więc nic o nim nie mogę powiedzieć, ale olejowanie rzeczywiście przynosi jakieś rezultaty, choć niewielkie. Może właśnie się muszę tą firmą zainteresować, bo mimo że mam 28 lat to już zmarszczki na czole dają o sobie znać ;/

#35 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 11:57:20

Ja tam nie wierzę w takie "cudowne" preparaty, jak ktoś ma zmarszczki to z naturą się nie wygra. Ale dostałam Richevon na urodziny od córki, to zaczęłam smarować, żeby jej przykrości nie zrobić i jestem miło zaszkoczona. Skóra odżyła, jest gładsza i jędrniejsza, może czas zmienić swoje nastawienie :)

#36 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 12:42:11

Ja tam nie wierzę w takie "cudowne" preparaty, jak ktoś ma zmarszczki to z naturą się nie wygra. Ale dostałam Richevon na urodziny od córki, to zaczęłam smarować, żeby jej przykrości nie zrobić i jestem miło zaszkoczona. Skóra odżyła, jest gładsza i jędrniejsza, może czas zmienić swoje nastawienie :)

Zawartość prezerwatywy smaruje po twarzy i powiem wam...jest super.

#37 marika89

marika89

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 19:47:48

Śluz z ślimaka jest rewelacyjny na zmarszczki,sprawdza się pod wieloma względami. Każde zmarszczki też są inne. 

#38 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 12:17:17

Ja używałam Richevonu, tak jak tutaj pisano wcześniej faktyczie jest skuteczny, jedno co mnie w nim denerwowało to te opakowanie, nie wiedziałam czy już się kończy i czy mam drugi zamawiać.

#39 karinka92

karinka92

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 15:26:44

moja mama 

#40 karinka92

karinka92

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 15:31:11

moja mama wiem, że zdecydowałam się na mezoterapię w klinice melitus w Warszawie i jest zadowolona z tego zabiegu. mówi, że jej skóra się o wiele zregenerowała i odżywiła i że pani doktor Kowalska była bardzo pomocna w doradzeniu jej i sprawiła, że już przestała się stresować.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych