Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Preparat na zmarszczki, szukam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Sylwiaa~

~Sylwiaa~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 11:13:44

Ja używałam Richevonu, tak jak tutaj pisano wcześniej faktyczie jest skuteczny, jedno co mnie w nim denerwowało to te opakowanie, nie wiedziałam czy już się kończy i czy mam drugi zamawiać.

ja używam nadal i rzeczywiście to opakowanie mi nie pasowało za bardzo, ale poza tym spoko, opakowanie to mnie najmniej obchodzi, ważne że dziala na mnie i mi zmarszczki znikają bo o to chodzi :)

#42 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 13:50:54

Na zmarszczki polecam serię Bielendy ze śluzem ślimaka. Ten składnik to przełom w produktach do pielęgnacji. Moja mama i ciotka stosują kremy i maseczki Kuracja Młodości i sobie chwalą. Nawet ja podebrałam ostatnio mamie taką maskę rewitalizującą w płacie, takie tak to lansują ostatnio wszystkie blogerki :P Muszę przyznać, że skóra była póżniej wyjątkowo gładka i rozświetlona.

#43 ~mislala~

~mislala~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 18:37:33

zamiast szukać jakiś wynalazków na które wydasz przysłowiowe miliony to lepiej kup sprawdzone serum napinające od Christiana Laurenta. Przynajmniej nie wydasz pieniędzy na marne. Ja stosuje to serum regularnie już od jakiegoś czasu i widzę różnice jak np. maksymalne nawilżenie skóry, jej napięcie. Odkąd stosuje ten preparat to skóra jest o wiele bardziej jędrna i elastyczna. No cóż... wygląda po prostu młodziej. I najlepsze jest to, że spokojnie dostarniesz ten kosmetyk w Rossmannie

#44 Judytka

Judytka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 15:43:29

Stosując kremy przeciwzmarszczkowe trzeba bardzo długo czekać na efekty, które mogą się nie pojawić. Dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest bezinwazyjny zabieg medycyny estetycznej, dzięki któremu zmarszczki zostaną wygładzone a Twoja skóra zyska jędrność.

#45 Oleandra

Oleandra

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 14:19:07

Najbardziej godne uwagi preparaty przeciwzmarszczkowe i w ogóle do pielęgnacji twarzy i ust, to te od Restylane. Jak potrzebujesz się rozprawić ze zmarszczkami, wypróbuj ich kwas hialuronowy - cieszy się opinią bezpiecznego i posiada certyfikat medyczny, a przy tym działa naprawdę szybko i widocznie, wiem po sobie, widzę efekt codziennie w lustrze.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych