Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prezent dla taty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 verka

verka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 czerwiec 2020 - 21:58:31

Dzień matki za nami, teraz trudniejsze zadanie, pora na prezent na dzień ojca.. Macie jakieś ciekawe pomysły na upominki? 

#2 monia321

monia321

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 05 czerwiec 2020 - 13:26:49

Dzień matki za nami, teraz trudniejsze zadanie, pora na prezent na dzień ojca.. Macie jakieś ciekawe pomysły na upominki? 

Dlaczego uważasz że trudniejsze? :) Niektóre prezenty są bardzo uniwersalne, ja na dzień matki zamówiłam na stronie snapngo.eu notes na lodówkę ze zdjęciem :) Ale uważam że na dzień ojca również taki prezent można wręczyć :)

#3 verka

verka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 czerwiec 2020 - 21:06:10

Dlaczego uważasz że trudniejsze? :) Niektóre prezenty są bardzo uniwersalne, ja na dzień matki zamówiłam na stronie snapngo.eu notes na lodówkę ze zdjęciem :) Ale uważam że na dzień ojca również taki prezent można wręczyć :)

O, ostatnio mi się na FB wyświetliła reklama tej strony, też się zastanawiałam nad takim prezentem, ale bałam się jak to jakościowo będzie wyglądało, czy nie jakiś szajs.

#4 monia321

monia321

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 09 czerwiec 2020 - 20:58:02

O, ostatnio mi się na FB wyświetliła reklama tej strony, też się zastanawiałam nad takim prezentem, ale bałam się jak to jakościowo będzie wyglądało, czy nie jakiś szajs.

Wiadomo, zależy jakiej jakości zdjęcie wybierzesz :D ale sam notes i magnes jak najbardziej w porządku :) 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych