Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezent dla taty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 anonimka

anonimka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 15:17:50

Moim zdaniem nie warto czegoś takiego kupować. Lepiej dołożyć ze 30 zł i kupić cały zestaw kluczy a nie takie 100 w 1

#22 WiktorW11

WiktorW11

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 12:15:59

Jak lubi narzędzia, to bardzo dobry pomysł :)

Ja swojemu kupiłem coś do kontroli spalania paliwa w samochodzie - ikol can, moduł gps do samochodu.

Użytkownik WiktorW11 edytował ten post 21 sierpień 2017 - 12:17:58

#23 ~PD~

~PD~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 18:53:14

My kupiliśmy gdata antywirus. Tata dostał od brata na urodziny w spadku starszego laptopa, więc od razu mu go zabezpieczyliśmy takim antywirusem, bo dobrze działa na wiekowym sprzęcie i jest prosty w obsłudze. Zawsze, jeżeli zdrowie pozwala, to można również kpić koniak.

#24 tekluszka

tekluszka

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 20:15:56

zobacz sobie na stronie produkty marki Xblitz, może taki rejestrator jazdy jaki ja swojemu mezowi sprawiłam? zachwycony jest a kupiłam mu model z trybem nagrywania nocnego Xblitz Night

#25 ~gurne~

~gurne~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 15:27:40

kamerka to dobre rozwiązanie. Ja dostałem kamerkę Mikavi PQ3. Sprawdza się. Filmiki są dobrej jakości. Widać wszystko. 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 15:48:47

kamerka to dobre rozwiązanie. Ja dostałem kamerkę Mikavi PQ3. Sprawdza się. Filmiki są dobrej jakości. Widać wszystko. 

tylko że on ma 2 kamerki ,w tym cofania i co? ;)

#27 ~michalS~

~michalS~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 17:22:29

a ja mojemu tacie kupiłem kamerkę Mikavi YE1. Zamontował ją w piwnicy dzięki czemu ma teraz monitoring. Jeśli ktoś się poruszy w polu widzenia kamery to dostajemy komunikat na telefon

#28 ~grazie~

~grazie~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 10:33:15

Ja swojemu tacie na święta sprezentuję wideorejestrator do telefonu, nawet kupiłam już konkretny model w Teletorium 

#29 ~Magister~

~Magister~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 11:44:16

Alkomat jako prezent to dobry pomysł?

Co najbardziej opłaca się kupić?

#30 ~Bill~

~Bill~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 13:22:43

Dobry, teraz dużo osób daje w potrzebie tego typu rzeczy, jak alkomat czy ciśnieniomierze. Tylko nie można kupić byle czego. Mam dobre doświadczenia z alkohitem, który jest prosty w obsłudze i dokładny. Najlepsze są alkomaty elektrochemiczne.

#31 ~Tyrmand~

~Tyrmand~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 21:35:12

Moim zdaniem bardzo dobry, zwłaszcza jak ktoś dużo jeździ to doceni. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Jak będziesz wybierał to patrz też na gwarancję na sensor bo to bardzo ważne i jak wygląda kwestia kalibracji.

#32 ~kochające dziecko~

~kochające dziecko~
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 02:47:05

Rachunki i długi do zapłacenia ! :D :D :D

#33 ~orja~

~orja~
  • Goście

Napisano 02 luty 2018 - 13:27:29

Ja swojemu tacie na święta sprezentuję wideorejestrator do telefonu, nawet kupiłam już konkretny model w Teletorium 

Do telefonu? Chyba do samochodu :P Ale myślę, że wideorejestrator to bardzo dobry pomysł

#34 ~cassie~

~cassie~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 00:13:36

Ciekawy pomysł z wideorejestratorem. Teletorium ma fajne modele, ja od siebie polecam Xblitza.

#35 syren1

syren1

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 17:27:35

Spoko pomysl

#36 ~drybiska~

~drybiska~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 12:37:12

co myślicie o jakimś trymerze do brody?chyba też może być fajnym prezentem, zastanawiam się nad modelem od babyliss, widzialam taki w przystępnej cenie z pojemniczkiem który zbiera włoski podczas strzyżenia warto?

#37 ~klusy~

~klusy~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 16:34:47

trymer fajna opcja, z babyliss też bym był zadowolony, dobra marka i dają długie gwarancje na swoje urządzena, sam mam ich trymer i jest bardzo dobry, ostrze sę nie tępi, chociaż mój ma już ponad rok.

#38 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 15:18:34

Ja kupiłam narzeczonemu voucher na przejazd sportowym autem w Devil-Cars. Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać wyboru auta i toru a jest w czym wybierać i cenowo myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie :) Od luksusowych aut typu Lamborghini czy Ferrari po bolidy wyścigowe jak KTM X-BOW. Kilka kliknięć a satysfakcja mężczyzny gwarantowana w 100%

#39 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 15:40:51

My swojemu dalismy kiedys taka karte na przejazd fajnymi samochodami czyli cos z wyzszej półki takimi co na prawde potrafia rozwinac predkość.  Był to przejazd  samochodem po torze gdzie mógł wykorzystać maksymalna predkosc auta. Tata ma 50 lat wiec wszytsko jest dla ludzi ,niezależnie od wieku mozna posmigac takimi samochodami :) Ponoc fajne doznanie ,tak mowił :)

#40 Zofija84

Zofija84

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 09:15:50

ja mojemu tacie kupiłam na urodziny w tym roku piżamę i był zadowolony (z LunaLux - mama mi poleciła) bo lubi przydatne prezenty, więc może coś takiego też? :D

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych