Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

prezent na dzień matki

dzien matki prezent niespodzianka zdjęcie magnes

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 basiunia

basiunia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 maj 2020 - 11:03:53

Cześć wszystkim  :)

Chciałam was poprosić o pomoc :wub: Szukam jakiegos fajnego prezentu na dzień matki. wyświetliła mi się ostatnio reklama notesu ze zdjęciem który można przyczepić na lodówke  :blink:  I w sumie podoba mi sie ten pomysł, myślę że mama też będzie zadowolnona, tylko szukam czegoś sprawdzonego w dobrej jakości a nie chińskiego badziewia że na tym zdjęciu nie będzie widać kto tam jest.  :unsure: Macie jakieś polecane strony? Oczywiście żeby nie wydać milionów monet  :D

#2 miligotka

miligotka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 maj 2020 - 19:36:35

ja też poproszę o radę ???

#3 monia321

monia321

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 maj 2020 - 20:17:05

Cześć wszystkim  :)

Chciałam was poprosić o pomoc :wub: Szukam jakiegos fajnego prezentu na dzień matki. wyświetliła mi się ostatnio reklama notesu ze zdjęciem który można przyczepić na lodówke  :blink:  I w sumie podoba mi sie ten pomysł, myślę że mama też będzie zadowolnona, tylko szukam czegoś sprawdzonego w dobrej jakości a nie chińskiego badziewia że na tym zdjęciu nie będzie widać kto tam jest.  :unsure: Macie jakieś polecane strony? Oczywiście żeby nie wydać milionów monet  :D

A to nie była przypadkiem reklama aplikacji SNAPNGO  ? Od jakiegoś czasu też ją wszędzie widziałam i zamówiłam wczoraj ten notes  :D personalizowany prezent zawsze mile widziany  :)  mogę dać znać jak już zamówienie przyjdzie  :)   

#4 basiunia

basiunia

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 18 maj 2020 - 08:56:07

A to nie była przypadkiem reklama aplikacji SNAPNGO  ? Od jakiegoś czasu też ją wszędzie widziałam i zamówiłam wczoraj ten notes  :D personalizowany prezent zawsze mile widziany  :)  mogę dać znać jak już zamówienie przyjdzie  :)   

Tak! tak się to nazywało! Daj proszę znać jak przyjdzie.  :wub:  ja już sobie pobrałam tą apkę i miałam zamawiać bo mało czasu, ale widzę że czas dostawy to 2-7 dni, to poczekam jeszcze na Twoją opinię  :D

#5 monia321

monia321

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 19 maj 2020 - 21:01:00

Ok, wiec notes już mam, myślałam że dłużej zejdzie, ale nie, czas dostawy na plus :) Sprawdziłam na swojej lodówce, trzyma się, nie odpada :D Jest miejsce na długopis (razem z długopisem!) co jest fajne, bo z notesami to zawsze ten problem że chce się coś na szybko zapisać a się lata po całym domu i szuka długopisu :D no i zdjęcie - nie widzę jakiegoś pogorszenia jakości czy czegoś w porównaniu z tym zdjęciem które im wysłalam :) więc ogólnie na plus, myślę że mogę śmiało polecić :)

#6 basiunia

basiunia

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 21 maj 2020 - 21:34:08

W takim razie i ja zamawiam, myślę że mojej mamie też może się taki prezent spodobać :) a zdjęcie to jeszcze lepsze niż jakieś tam pudełka z dedykacjami czy inne takie :D

#7 pannaanna

pannaanna

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 maj 2020 - 08:48:16

Uznałam, że zamówię mamie irobota. Siedząc na kwarantannie praktycznie nigdzie nie wychodziłam, dużo pracowałam i zaoszczędziłam trochę kasy, także te pieniądze przeznaczyłam na kupno urządzenia :) 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dzien, matki, prezent, niespodzianka, zdjęcie, magnes

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych