Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

71 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:15:45

Bravo panie prezydencie

#2 ~Ja tez~

~Ja tez~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:21:37

Bardzo dobra decyzja to jest początek kampani pana herby pewnie za pare lat będzie chciał kandydować na społeczniaka od inwestycji

#3 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:23:15

Panie herba czas zacząć sezon grillowy

#4 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:26:00

Panie herba głowa do góry w przyszłości można urozmaicić pokazy skokami przez ognisko

#5 ~Kam~

~Kam~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:31:22

Gratulacje dla Pana Prezydenta proszę jeszcze zwrócić mu uwagę że donoszenie na własnych rodaków jest zwykłym hamstwem i prostactwem

#6 ~rancid~

~rancid~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:31:59

karyny muszą gdzieś brajanów i vanessy wypasać

#7 ~ea~

~ea~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:47:51

Gratulacje dla Pana Prezydenta proszę jeszcze zwrócić mu uwagę że donoszenie na własnych rodaków jest zwykłym hamstwem i prostactwem

Prostactwem to jest pisanie chamstwa przez h.

Ale czego wymagac od prymitywa...

#8 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 13:08:42

Przeciez tam jest zakaz picia alkoholu i grillowania. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 13:26:52

Przeciez tam jest zakaz picia alkoholu i grillowania. 

A sranie psem w przestrzeni publicznej jest dozwolone.

Przecież wszyscy się z  tego prawa śmieją .

A Straż Miejska tak zarobiona jest pilnowaniem okolic ratusza że 1km od epicentrum się nie oddala.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 13:39:38

z Pana to taki Kamham.

#11 ~normalnyyy~

~normalnyyy~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 13:45:09

pootwierac bramy stadionow i hale na podpromiu, grilowac wszyscy, nie moze byc zeby stadiony i hale sportowe sluzyly tyko sportowcom.

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:03:19

Żeby chociaż to towarzystwo sprzątało po sobie.Przyjdzie buractwo z pełnymi siatami a puste już im potem za ciężko zabrać.

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:06:11

Kaleczyć język ojczysty to jest  klasa.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:33:16

Patologia. 

#15 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:34:57

Nikomu nie dogodzi. Same hejty. Jak miało być grodzone, to Herba zły i mu się w głowie poprzewracało. Jak nie grozić, to też źle i nagle wszystko na odwrót. Ludzie opamiętajcie się! Każda strona ma swoje racje! Gość się zachował z klasą i wycofał się z tego co powiedział. Trochę może przesadził, choć bez racji do końca nie był. Po co tyle komentarzy? Szukajmy plusów i szanujmy się nawzajem, a rozwiązania się znajdą i w tym kraju będzie lepiej.

#16 ~Ea~

~Ea~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:40:36

[quote name="ea" post="1294653" timestamp="1523965671"]
Prostactwem to jest pisanie chamstwa przez h.
Ale czego wymagac od prymitywa...[/quote
Prymityw to nie konfident frajerze co boli d*** krystianku

#17 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:44:12

Wojtku masz racje ale sam to nakręcił donosząc na rodaków internet jest bezwzględny w takich przypadkach nie można tępić donosicieli w życiu publiczny to pozostaje tylko sieć a tam już norm tylu fanów z reszta rowery są dla dzieci a alkohol dla dorosłych ;)

#18 ~-ea-~

~-ea-~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:51:10

Ja również zmieniłem zdanie uważam że pan Krystian za bardzo spanikował przy tym zapominając się doniósł na własnych mieszkańców zwykły frajer z wolności
Przywróci trzepak na osiedla

#19 ~tylko Ferenc~

~tylko Ferenc~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:56:43

Bardzo słusznie. Nie można ludzi prześladować bo jest ładna pogoda, chcą pogrilować, pospacerować, wypić piwo. A to tylko dlatego, że 1 jegomość chce w tym miejscu skakać na rowerze. W dodatku tego z tego skakanie ma pewne profilty. Miasto ma 180 000 mieszkańców i trzeba się dostosować.

#20 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 15:21:12

Chodzi mi o szacunek wzajemny. Bardziej jestem po stronie tych grillujących (pewnie dlatego, że sam griluję, a na rowerze nie skaczę), ale to nie znaczy że ta druga strona jest całkiem bez racji i trzeba kogoś zmieszać z błotem, zwłaszcza że bądź co bądź, trochę dobrego zrobił rozsławiając Rzeszów i Polskę na świecie. Nie chcę się wypowiadać bo nie byłem na miejscu ale podejrzewam że i jedna i druga strona mocno przegięła (jak to zwykle w takich sytuacjach), a na pewno można było się fajnie dogadać. Osobiście jak bym był na grillu z rodzinką, popijając spokojnie piwko (co uważam nie jest niczym złym) to chciałbym razem z moim małym synkiem sobie popatrzeć na różne rowerowe ewolucję. Byłoby to na pewno fajnym urozmaiceniem, przy weekendowy pikniku, a Panu Herbie z pewnością by to nie przeszkadzało. Po prostu trzeba nawzajem sobie trochę ustąpić, znaleźć kompromis i zrobić trochę miejsca. Pozdrawiam wszystkich. I tych kochających i nienawidzących. Szacunek!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych