Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~technik~

~technik~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 17:31:51

MASAKRA !!! :o zdobycie minimum graniczy z cudem , za same otwarte może mi dadzą ze 3 p. :blink: :_ wypracowanie pisałem z ludzi bezdomnych pierwszego nawet nie czytałem :P ( daj Boże by nauczycielka miała dobry humor ) :unsure:

#2 ~Glizda~

~Glizda~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 18:16:11

Jaaa jaki temat z ludzi bezdomych. jakies huty i maszyny co to ma byc!i wez cos napisz na 250słow. oczywiscie wszystko pisałam po 2 razy tylko inaczej. z testy tez bedzie malo;/ ahhh i znowu nie zdam;/ co za ludzie układaja te testy?

#3 ~ugabuga~

~ugabuga~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 19:39:33

Lipa.

#4 ~OLIP~

~OLIP~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 19:51:32

Nie wiem co idioci układaja te pytania niech się najpierw zASTANOWIĄ CZY BY SOBIE SAMI Z NIMI PORADZILI CZY MY JESTEŚMY ROBOTAMI ŻE MAMY TAKIE RZECZY WIEDZIEC CO TO MIALO WOGOLE DZISIAJ BYŁA MASAKRAAAAAAAAAAAAA;/

#5 ~margoo~

~margoo~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 20:42:05

A ja uważam że wiersze były ok, i tematy ogólnie nie były bardzo trudne,
no może "Ludzie bezdomni" nie wiedziałam jak sie zabrać i pisałam 1 szy temat
i nawet w miarę mi poszło
jestem zadowolona z próbnej aby było tak w maju :):):)

#6 ~joł~

~joł~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 21:06:30

jaa tam z wypracowania nawet zadowolona jestem :) pisalam o wierszach :P ale czytanie ze zrozumieniem poszlo troche gorzej :/ niektore pytania byly dziwne :/

#7 ~svobodna~

~svobodna~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 23:05:58

Heh jak dla mnie matura byla łatwa.. nie chcialo mi sie zaglebiac w srodki stylistyczne itp w wierszach, wiec wolalam pisac temat o "Ludziach bezdomnych" - co z reszta niedawno przerabialam na lekcji miedzy innymi pod katem pracy ludzi :)
Czytanie bylo srednie... byly pytania łatwe i te trudniejsze. mysle ze w miare dobrze mi poszlo :)
zle nie bylo.. ciesze sie ze nie bylo "PANA TADEUSZA", "POTOPU", "CHŁOPOW", "PRZEDWIOŚNIA" itp. :)

#8 ~tadek~

~tadek~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 23:33:44

ale mogą się pojawić na właściwej...

#9 ~maturzystka~

~maturzystka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2009 - 01:23:32

Dla mnie pytania były bardzo łatwe. Wiersze znałam na pamięć, ponieważ wymagała tego od nas nasza nauczycielka (recytowaliśmy je). Były one omawiane bardzo szczegółowo na lekcji. Co do drugiego tematu - wałkowaliśmy dokładnie ten sam temat i te fragmenty na lekcji, także nic mnie nie zaskoczyło. Jednak dobry nauczyciel to skarb! :)

#10 ~Stefek~

~Stefek~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2009 - 05:41:07

Ludzie bezdomne !!
Acha, to bedzie pewnie o tych co to ich z domow wyrzucajo, bo nie placo lokatornego.

#11 ~azor~

~azor~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2009 - 12:58:12

Dlaczego tak narzekać.po to chodzimy do szkoły ,by sięuczyć.Najlepiej narzekać na nauczyciela ,siebie się nie widzi.Dla mnie pytania całkiem w normie,

#12 ~gocha~

~gocha~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2009 - 16:09:55

tematy jeszcze w miarę, okey, ale I część jak zwykle nie wiadomo o co chodzi w pytaniu ;//

#13 ~obiektywna~

~obiektywna~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2009 - 19:22:54

Dla mnie pytania były bardzo łatwe. Wiersze znałam na pamięć, ponieważ wymagała tego od nas nasza nauczycielka (recytowaliśmy je). Były one omawiane bardzo szczegółowo na lekcji. Co do drugiego tematu - wałkowaliśmy dokładnie ten sam temat i te fragmenty na lekcji, także nic mnie nie zaskoczyło. Jednak dobry nauczyciel to skarb! :)

Chcialam wiedzieć,w której szkole jest ten skarb,bo miło wiedzieć o nim więcej.

#14 ~ef~

~ef~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2009 - 13:43:46

ale dajcie spokoj! to nie wina ani nasza ani uczacych nas a tych inteligentnych ktorzy t wymyslaja :/

#15 ~agiszek~

~agiszek~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2009 - 14:09:29

Jak dla mnie to wlasnie pierwsza czesc byla latwa. Gorzej z wypracowaniem... nie znosze poezji to wybralam 2. temat. Ale on tez mi sie pasowal bo przerabialismy "LB" juz pod koniec roku i nikt juz nie chodzil do szkoly i praktycznie omawiania nie bylo a w tym roku do tego nie wracalismy...

#16 ~ruzia~

~ruzia~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2009 - 20:20:14

Tragedia pisałam z Ludzi bezdomnych samo zmyślanie na szczęście zdałam a moja nauczycielka sobie wymyśliła że mamy to poprawiać i to samo pisać jasne już to widzę to będzie prawie identyczna praca nie wiem po co jej to.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych