Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Protokół Nr 2/2019 z posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji odbytego w dniu 12 kwietnia 2019 r.

RADA POWIATU LEŻAJSKIEGO

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 181 postów

Napisano 16 październik 2019 - 05:14:32

Protokół Nr 2/2019 z posiedzenia

Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

odbytego w dniu 12 kwietnia 2019 r. w sprawie

wniosku Krzysztofa Brendy

o odczytanie jego pism

NA SESJI RADY POWIATU.

 

 

FAKTY W NINIEJSZEJ SPRAWIE PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:

 

Pismem z dnia 14 lutego 2019 r., za pośrednictwem PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU  LEŻAJSKIEGO, Krzysztof Brenda zwrócił się do Radnego Grzegorza Sroki, jako osoby publicznej, z propozycją, że na Sesji Rady Powiatu, przed kamerami telewizyjnym przeprosi jego i tych wszystkich Radnych, którzy tak ofiarnie broniących go po odczytaniu przez PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU  LEŻAJSKIEGO w dniu 31 stycznia  2019 r na V Sesji Rady, swojego pisma z dnia 11 stycznia 2019 r., pod warunkiem, że Radny Sroka okaże się swoim prawem jazdy.

Z uwagi na fakt, że Grzegorz Sroka, w kodeksowym terminie, nie zareagował na pismo Krzysztofa Brendy, tenże mailem do PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU LEŻAJSKIEGO w dniu 25 marca 2019 r. przesłał kolejne pismo do RADY POWIATU LEŻAJSKIEGO z wnioskiem o odczytanie tego pisma na Sesji Rady Powiatu. Mail zawierał również wniosek o odczytanie pisma z dnia 25 marca 2019 r., kierowanego do Radnego Sroki na które Radny nie zareagował.

Sprawę wniosków Krzysztofa Brendy PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU skierował do KOMISJI SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI celem rozpatrzenia.

 

Na posiedzenie Komisji w dniu 12 kwietnia 2019 r. zostali zaproszeni Radny Grzegorz Sroka i Krzysztof Brenda. Grzegorz Sroka nie skorzystał z zaproszenia. Na posiedzenie przybył Krzysztof Brenda, który złożył w sprawie obszerne i merytoryczne wyjaśnienia.

Z uwagi na fakt, że komisja miała wątpliwości, czy na Radnym Grzegorzu Sroce nie ciążył obligatoryjny obowiązek obecności na posiedzeniu Komisji. Przewodnicząca zarządziła przerwę w posiedzeniu, celem zasięgnięcia opinii prawnej.

Posiedzenie Komisji zostało wznowione 21 maja 2019 r. Na posiedzenie nie przybyli Radny Grzegorz Sroka i Krzysztof Brenda.

Krzysztof Brenda przesłał przed posiedzeniem Komisji pismo, między innymi z umotywowaną informacją, że nie przybędzie na posiedzenie Komisji.

W trakcie trwania posiedzenia Komisji, na salę obrad przybyli PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU Pan Adam Wylaż oraz Radni Pani Dorota Wylaź i Krzysztof Trembacz.

 

Komisja postanowiła:

 1. Nie odczytywać pisma Krzysztofa Brendy z dnia. 14 lutego

2019 r. na Sesji Rady Powiatu Upływ czasu spowodował bezprzedmiotowość wniosku.

 1. Odczytać pismo Krzysztofa Brendy z dnia 25 marca 2019 r. na Sesji Rady Powiatu.

 

Przewodniczący Halina Pyszowska

Z-ca Przewodniczącego Marian Grabarz

Sekretarz Roman Matuszek

 

Leżajsk dnia 26 maja 2019 r.#2 Zemke

Zemke

  Nowy

 • Oczekujący na zatwierdzenie
 • Pip
 • 16 postów

Napisano 16 październik 2019 - 09:06:00

To ta radna z Sarzyny płaci brandzie kasę za pomawianie posła paula. Celem było oczernianie Paula żeby przegrał wybory. Nie udalo się. Brenda oddaj kasę pyszowskiej. I przeproś naszego posłaZaloguj się, by dodać komentarz na Forum


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych