Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PRUCHNIK-SPALONO ŻYDA


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 10:19:56

Jak zapewnia burmistrz, "społeczność Pruchnika przez dziesięciolecia żyła zgodnie ze społecznością żydowską, niejednokrotnie ukrywając sąsiadów przed hitlerowskimi prześladowaniami podczas II wojny światowej". W oświadczeniu czytamy, że na terenie miasta "występowały liczne przykłady odwagi, poświęcenia i bohaterstwa w przeciwstawianiu się zbrodni Holokaustu".
A prawda wygląda tak:
W listopadzie 1918 doszło w Pruchniku do zajść antysemickich (chłopi m.in. rabowali i niszczyli sklepy żydowskie), które zostały opanowane przez policję i wojsko. Podczas okupacji hitlerowskiej w listopadzie 1939 z inicjatywy polskiego burmistrza 150 rodzin żydowskich wypędzono za San na tereny okupowanie przez ZSRR, skąd jednak po dwóch tygodniach wrócili.
Burmistrzu-nie kłam i nie wybielaj swoich współobywateli.

 

W niedalekiej od Pruchnika miejscowości Markowa,rodzina Ulmów zginęła za ratowanie Żydów a w Pruchniku odwrotnie. Już dzieci uczą,jak to jest pożyteczne i jak pewnie uważają, Bogu miłe mordowanie Żyda.
 #22 ~przyzwolenie na to jest~

~przyzwolenie na to jest~
 • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 12:26:08

Najważniejsze że zostało to nagrane i ktoś ze starszyzny katolicki-PiSowskiej z Pruchnika pójdzie siedzieć za rasizm i antysemityzm na parę lat. Natomiast dzieci dostaną kuratorów sądowych bo przecież dzisiaj zabijają kukłe Judasza (który tak naprawdę nie miał pejsów tak jak ta kukła) a za 10 lat mogą zabić człowieka który nie będzie się zgadzał z ich katolsko-PiSowskim poglądami.

 

Księża z pobliskiej parafii i burmistrz Pruchnika musieli o tym wiedzieć bo każdy o tym wiedział. 

Nie ma co kryć że w Pruchniku mieszkają rasiści z których Adolf H. byłby dumny. 

Przecież kościelna procesja przechodziła obok powieszonej kukły Żyda i ksiądz ją widział. W tej procesji byli radni, pracownicy urzędu miasta i nawet Pan burmistrz Szkoła był. Nikt nie zareagował bo prawie każdemu się to w Pruchniku podoba.

Mam nadzieję że odpowiedzialne osoby za to rasistowskie zdarzenie poniosą konsekwencje i dostaną wyrok przynajmniej kilkuset godzin prac społecznych w jakimś ośrodku dla uchodźców. #23 ~lokalna władza wiedziała~

~lokalna władza wiedziała~
 • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 19:14:28

Wójt te kukłe widział bo wisiała kilka dni koło mostu.
Radni te kukłe widzieli też.
Księża z tutejszej parafii widzieli też.
I nikt z nich nie zareagował bo widocznie im też się to podoba.
Tylko dzieci szkoda że zostały w to wplątane i kazano im wczoraj zabić kukłe Żyda a jutro jak dorosną to zabiją człowieka Żyda albo innej karnacji niż biała bo tak im nakazali rodzice a kościół katolicki dał na to przyzwolenie.

#24 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 15:05:13

Od kilku dni oglądam TV i cały czas słyszę o Pruchniku. Powiedzcie mi w końcu kogo tam umęczyli i zamordowali.#25 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 18:50:29

Od kilku dni oglądam TV i cały czas słyszę o Pruchniku. Powiedzcie mi w końcu kogo tam umęczyli i zamordowali.

Na szczęście nikogo nie torturowano ani nie zamordowano /jak kiedyś w Gniewczynie/ ale uczono tego miejscowe dzieci. Na szczęście jeszcze nie na żywym człowieku. Dlatego jest problem.#26 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 19:02:32

Na szczęście nikogo nie torturowano ani nie zamordowano /jak kiedyś w Gniewczynie/ ale uczono tego miejscowe dzieci. Na szczęście jeszcze nie na żywym człowieku. Dlatego jest problem.

W Pruchniku robią to od 200 lat i jeszcze żywy człowiek nie zginął. Nikogo też nie torturowali.#27 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 19:12:32

W Pruchniku robią to od 200 lat i jeszcze żywy człowiek nie zginął. Nikogo też nie torturowali.

Robią ale nie ma pewności,że słusznie. Wszystkie poważne instytucje i kościoły wyznaniowe skrytykowały tę formę wyrażania uczuć religijnych. Pruchnik nie leży w Afryce ani w dorzeczu Amazonki. W Europie zdziczenie obyczajów i głupota wiernych ma swoje granice.#28 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 06:36:38

Robią ale nie ma pewności,że słusznie. Wszystkie poważne instytucje i kościoły wyznaniowe skrytykowały tę formę wyrażania uczuć religijnych. Pruchnik nie leży w Afryce ani w dorzeczu Amazonki. W Europie zdziczenie obyczajów i głupota wiernych ma swoje granice.

Podobny obyczaj został wpisany na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego w Czechach. W Hiszpanii strzelają do Judasza, w Meksyku go wieszają. Jest jeszcze parę państw na świecie, które maja podobny obyczaj związany ze świętami Wielkanocnymi. I nie jest to dorzecze Amazonii, ani Afryka Choć tu też żyją ludzie intelektualnie zacofani i doszukuja się w wyglądzie kukły pejsów, lub sprawdzają czy tez ta kukła jest obrzezana. Po to by podnieść międzynarodowe larum i udowadniać, jakim to jesteśmy cywilizowanym narodem. Żydzi wieszają Hamana ( w domyśle goja) i jego synów co roku. Ponadto zjadają ich uszy w formie specjanie wypiekanych ciastek. Czy polscy goje protestują?#29 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 07:42:55

W Pruchniku robią to od 200 lat i jeszcze żywy człowiek nie zginął. Nikogo też nie torturowali.

 

W Gniewczynie jednak zginęli ludzie. Tam także mieli tradycję z mordowaniem Judasza.
 #30 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 07:54:58

W Gniewczynie jednak zginęli ludzie. Tam także mieli tradycję z mordowaniem Judasza.
 

Owszem, zginęli. Tylko, ze to był rok 1942. I nie był to Wielki Piątek. #31 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 08:20:58

Owszem, zginęli. Tylko, ze to był rok 1942. I nie był to Wielki Piątek. 

W Jedwabnem też zginęli. I nic do rzeczy nie ma fakt,iż było to dawniej niż wyczyny w Pruchniku. Zaczyna się od uczenia dzieci mordowania innych /wpierw na makietach/ tylko dlatego,że są inni. W Pruchniku przekroczono wszelkie granice przyzwoitości. Skoro tego nie rozumiesz,nic nie rozumiesz.#32 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 08:40:18

W Jedwabnem też zginęli. I nic do rzeczy nie ma fakt,iż było to dawniej niż wyczyny w Pruchniku. Zaczyna się od uczenia dzieci mordowania innych /wpierw na makietach/ tylko dlatego,że są inni. W Pruchniku przekroczono wszelkie granice przyzwoitości. Skoro tego nie rozumiesz,nic nie rozumiesz.

Gross napisał stek kłamstw. Z wykształcenia nie jst historykiem, tylko socjologiem. Dlaczego w Jedwabnem wstrzymano ekshumacje? By te klamstwa utrzymać. Kłamstwa na zasadzie "jeden chłop drugiemu chłopu.." Kosiński też napisał książkę niby biograficzną, co potem okazało się kłamstwem. Zapomniał biedaczek jak jego rodzinę ocalono, a jemu samemu załatwiono świadectwo chrztu na nazwisko Kosiński.

Dlaczego amerykańscy Żydzi nie pomogli tym europejskim? Rząd USA nie przyjął statku z 937 uchodźcami z III Rzeszy, a amerykańskim Żydom szkoda było kasy. Oczywiście pozwolili im wrócić, po to by m.in oskarżać potem Polaków, że za mało Żydów uratowali. Mówią, że na terenach Polski ich najwięcej zginęło. A gdzie mieli zginąć, jak tu nieszkało 80% ich europejskiej populacji. Na Madagaskarze?

W Pruchniku nigdy nie było pogromów i nikt tam dzieci nie uczy mordować.#33 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 08:56:25

Za ten stek rzygowin powinieneś wylądować przed sądem.Mam nadzieje,że rodzice z Pruchnika pociągna cię za uszy do sądu.

To nie jest stek rzygowin,co sugerujesz. W Pruchniku uczono dzieci mordowania Żyda. Ciągnięto kukłę po ziemi,okładano kijami,dzieci ją kopały i deptały aby w końcu ją rozpruć. Wszystko pod okiem rozradowanych dorosłych.

Fakt ten władze Pruchnika określiły jako prowokację.

Nie strasz mnie sądem ograniczony człowieku.Zastanów się nad wymową tego nieludzkiego a zarazem potwornego zwyczaju.

Wszystkie znaczące instytucje w Polsce,kościoły i znani politycy potępili wyczyny niektórych mieszkańców Pruchnika.  Nic ci to nie mówi?

Pewnie nic,ty wiesz lepiej.#34 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 09:11:07

W święto Purim uczą żydowskie dzieci jak mordować gojów. Robią to od dwóch tysięcy lat. Można ten barbarzyński zwyczaj pooglądać co roku m. i. na Borough Park w Nowym Jorku.#35 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 09:56:33

Talmud uczy rasizmu i języka nienawiści. Według Żydów oni są nadludźmi, a my zwierzętami.

 

Jeżeli poganin (nie-Żyd) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga.

Żydzi mogą użyć kłamstw ("wybiegów") by oszukać goja.

 Nieżydowskie dziewczyny są w stanie nieczystości (niddah) od urodzenia.

Goje wolą seks z krowami.

Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami.

Jeżeli Żyd znajduje przedmiot zgubiony przez goja, to nie musi on być zwrócony. 

 #36 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 10:00:34

Namawiam mieszkańców Próchnika i rodziców do powiadomienia prokuratury o mowie nienawiści i sugerowanie mordu przez polskie dzieci osobę z wpisu nr 34

Nie ośmieszaj się i nie namawiaj do tego mieszkańców Pruchnika. Także nie kłam,treść wpisu,który przywołujesz nie dotyczy wszystkich "polskich dzieci" ale zachowań konkretnych dzieci z Pruchnika.

Kłamco i zwykły nieuku,nie wolno igrać z ludzkim życiem. I nie wolno uczyć dzieci nienawiści do innych ludzi. Historia pokazuje,że takie "nauki" mogą procentować w przyszłości.Dowody były w Gniewczynie,Jedwabnem,także w Bzurach i w Szczuczynie. Te zdarzenia,tragiczne dla wielu Żydów były wynikiem przedwojennych nagonek i tworzenia atmosfery nienawiści.

Z historii należy wyciągać wnioski.#37 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 10:20:34

„Jednym z problemów dyskutowanych szeroko jest problem ratowania Żydów w Polsce. Pamiętajmy też o tym i na to są dowody, że ocalonych Żydów po stronie aryjskiej w czasie wojny na 3,3 mln, które żyły przed wojną było 20 tylko tys. osób. To bardzo mało. W stosunku do całości, jaką stanowili Żydzi w Polsce przedwojennej, to bardzo mała liczba” – mówił Śpiewak.

 

I kolejny Żyd sugeruje całemu światu, ze to albo Polacy mordowali Zydów, albo niedostatecznie dobrze ich ratowali.

Gdyby nie Polacy to i te 20 tysięcy nie uratowało by się podczas wojny.

ILU POLAKÓW URATOWALI ŻYDZI?#38 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 11:11:34

„Jednym z problemów dyskutowanych szeroko jest problem ratowania Żydów w Polsce. Pamiętajmy też o tym i na to są dowody, że ocalonych Żydów po stronie aryjskiej w czasie wojny na 3,3 mln, które żyły przed wojną było 20 tylko tys. osób. To bardzo mało. W stosunku do całości, jaką stanowili Żydzi w Polsce przedwojennej, to bardzo mała liczba” – mówił Śpiewak.

 

I kolejny Żyd sugeruje całemu światu, ze to albo Polacy mordowali Zydów, albo niedostatecznie dobrze ich ratowali.

Gdyby nie Polacy to i te 20 tysięcy nie uratowało by się podczas wojny.

ILU POLAKÓW URATOWALI ŻYDZI?

Co to bredzenie ma wspólnego z wydarzeniami w Pruchniku?#39 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 11:25:35

Co to bredzenie ma wspólnego z wydarzeniami w Pruchniku?

Odpowiedz na pytanie ilu Polaków uratowali Żydzi.

Tylko nie podawaj tych przykładów, w których nie zdążyli donieść na nich do okupanta.#40 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 11:26:17

Ktore "koscioły", może Satana? Grunt to syjonistyczny rejwach i wycie ajw waj ajwaj.

Głąb jest zawsze odporny na wiedzę. Wszystkie kościoły potępiły wydarzenia w Pruchniku,także katolicki.

"Kościół jednoznacznie wyraża dezaprobatę wobec praktyk, które są przeciwko godności człowieka i Kościół katolicki nie będzie tolerował zachowań przeciwko przedstawicielom różnych narodów, w tym narodu żydowskiego - przekazuje ksiądz Paweł Rytel-Andrianik, rzecznik prasowy Konferencji Episkopatu Polski."

 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych