Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

radar

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~radar~

~radar~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 23:38:19

Nie wiem czy burmistrz lub jego slugi-policja czy tez emeryci ze strazy miejskiej/pozal sie Boze/ dysponuja takimczyms jak radar namierzjacych szybkosc aut.Na odcinku od zakretu k.cmentarza do Grabnika kierowcy jadacy w obu kierunkach na licznikach brakuje im skali.Tylko czekac jak dojdzie do jakiegos powaznego wypadku-bywaly wczesniej.Nie wiem czy burmistrz ten temat podejmie bo sam widzialem jak "cion" ponad norme a przewaznie tak robia jego rodaki z bud glog.tymi rozpadajacymi sie zlomami.Co na to byly dyrektor szkoly z wysokiej a obecnie szef darmozjadow ze strazy miejskiej.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 23:42:36

Nie wiem czy burmistrz lub jego slugi-policja czy tez emeryci ze strazy miejskiej/pozal sie Boze/ dysponuja takimczyms jak radar namierzjacych szybkosc aut.Na odcinku od zakretu k.cmentarza do Grabnika kierowcy jadacy w obu kierunkach na licznikach brakuje im skali.Tylko czekac jak dojdzie do jakiegos powaznego wypadku-bywaly wczesniej.Nie wiem czy burmistrz ten temat podejmie bo sam widzialem jak "cion" ponad norme a przewaznie tak robia jego rodaki z bud glog.tymi rozpadajacymi sie zlomami.Co na to byly dyrektor szkoly z wysokiej a obecnie szef darmozjadow ze strazy miejskiej.

kontynuujesz tradycje tatusia z ORMO? Donosicielstwo masz we krwi? Na budy jest teraz droga szybkiego ruchu. Zapytaj ojca co to była za jego czasów R-ka. Burmiszek ma!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2012 - 20:23:40

Co ty pieprzysz? Na tej drodze nie da się jechać więcej niż furmanka, bo tam ciągle coś się dzeje. A to krowa wyjdzie, ato dziecko lata z obsr**ym tyłkiem, a to miejscowy ciągnie złom za rowerem z krzywym kółkiem, i gdzie tu chłopie pojedziesz ponad normę?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych