Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 06:31:46

I znowy jakis zniewiesciale facecik bierze sie do zadzenia...

#2 ~DB~

~DB~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 07:45:26

Pomijając jakieś absurdalne brednie, które Pan pisze.. Radzę zajrzeć do słownika, bo ten Pan na pewno nie będzie "zadzil"..

I znowy jakis zniewiesciale facecik bierze sie do zadzenia...

 #3 ~syn przedw ofic WP~

~syn przedw ofic WP~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 08:19:35

Obecnie do pracy w instytucjach państwowych idzie się

KRAŚĆ i GRABIĆ Skarb Państwa, oraz kombinować i kraść poprzez wzajemne poplecznictwo. Obecni Polscy politycy nie mają odrobiny skrupułów, jakie cechują nawet świat przestępczy wywodzący się ze środowisk kryminogennych. Nawet w kryminalnym bowiem świecie obowiązują zasady że :

nie okrada się przyjaciół, krewnych, swoich własnych gości.

Najgorsi złodzieje mają swoją "złodziejską etykę".

I pomysleć że kiedyś przed II woną światową w Polsce pracowało w instytucjach państwowych masę WOLENTARIUSZY dla dobra Polski i Narodu.

W rożnych spółkach Leśnych i Mleczarskich zwłaszcza na ścianie wschodniej Polski była cała masa WOLENTARIUSZY poświęcających się dla dobra Polski i przysparzających swojej ojczyznie majątku narodowego dla "tej za ktorą walczyli o jej niepodległość i niezależność". Tacy na przykład oficerowie Wojska Polskiego nie brali należnych im sort mundurowych, mundury szyli prywatni krawcy za ich pobory, a buty obstalowali u prywatnych szewców za swoje POBORY, aby tej swojej Ojczyznie ulżyć w ponoszonych kosztach utrzymania Armi Polskiej.

Było więcej takich ludzi ktorzy się poświecali dla POLSKI ale to już się skończyło !

Panowie ktorzy byli przy wladzy nie kradli bo mieli swoje wlosci, a te ogryzki z panstwowej kasy ich nie interesowaly bo mozna bylo stracic HONOR SZLACHECKI a to bylo gorsze od potwarzy dla calego rodu szlacheckiego.

Teraz mamy INNE CZASY !

CHAM nie ma nic do stracenia bo honoru "toto" ni mo jeno gola duupe i kradnie co sie da.

 #4 ~olek~

~olek~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 08:27:52

A może to i dobrze że idą młodzi i przejmuja stery, nie związani z  ,,starym układem,, z czasów PRL.Bo od lat zacementował sie stary układ i wokół emerytowanych włodarzy pełno jest sępów  i układów,stowarzyszeń w której jest pełno działaczy, agentów,TW,SB  i ,,,czerwona armia kolegów,,która kreci lody.Najlepiej podobno kreci się lody  na majątku Skarbu Państwa bo nikt tego majątku nie pilnuje nawet prokuratura,CBA,ABW.#5 ~Zwykły człowiek~

~Zwykły człowiek~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 08:35:34

 Bardzo niskie to wynagrodzenie netto, moim zdaniem nieadekwatne do piastowanego stanowiska.

 

Dzisiaj Przedstawiciel handlowy lepiej zarabia...

 

Ale życzę Panu Prezydentowi Sukcesów, i przede wszystkim zdecydowanie wyższych zarobków.

 

Pozdrawiam

 #6 ~emigrant z UK~

~emigrant z UK~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 09:29:14

W miescie w ktorym obecnie zamieszkuje Newcastle liczacym 450 tys mieszkancow lord major (burmistrz) zarabia tyle ile zarabia inzynier w fabryce na dyrektorskim stanowisku, a wiec TRZYKROTNE zarobki robotnika w fabryce.

Lord major nawet nie ma szofera i musi sam jezdzic w godzinach pracy sluzbowym samochodem, bo do pracy i z powrotem to jezdzi swoim wlasnym samochodem.

Polska to najbogatszy kraj na swiecie gdzie zlodziej jedzie na zlodzieju i zlodziejem pogania rabujac publiczne pieniadze.#7 ~Peremyśl~

~Peremyśl~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 09:40:35

Kukiz przez 8 lat rządów PO/Psl nie mógł się nachwalić Platformy Obywatelskiej. Wcześniej był komitecie wyborczym Komorowskiego, śpiewał na wiecach wyborczych PO. I on teraz łudzi wyborców że będzie zwalczał układ okrągłostołowy...

#8 ~anonim~

~anonim~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 10:36:22

zarobki prezydenta i radnych powiny byc procentowe do wpływu podatku do miasta to by sie starali o miejsca pracy

 #9 ~Jacek~

~Jacek~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 10:55:29

Drogi Kolego na emigracji. Inżynier w fabryce na dytrektorskim stanowisku w Polsce zarabia ok 10.000 zł brutto w górę. Robotnik wykwalifikowany w fabrykach w strefie zarabia ok 3500 brutto (minimum), co daje na rękę ok 2500 zł. To są raczej minima w takich firmach jak MTU, BorgWarner etc. Z Twojego wyliczenia/przykładu wynika, że taki Prezydent Przemyśla powinien zarabiać ok 10500 zł - minimum, co jest kwotą kilkukrotnie mniejszą niż zarobki na podobnym stanowisku w UK. Pisząc o złodziejach być może będąc tam emigrantem nie orientujesz się w problemach politycznych trapiących tamtejszą społeczność.

 

W miescie w ktorym obecnie zamieszkuje Newcastle liczacym 450 tys mieszkancow lord major (burmistrz) zarabia tyle ile zarabia inzynier w fabryce na dyrektorskim stanowisku, a wiec TRZYKROTNE zarobki robotnika w fabryce.

Lord major nawet nie ma szofera i musi sam jezdzic w godzinach pracy sluzbowym samochodem, bo do pracy i z powrotem to jezdzi swoim wlasnym samochodem.

Polska to najbogatszy kraj na swiecie gdzie zlodziej jedzie na zlodzieju i zlodziejem pogania rabujac publiczne pieniadze.

 #10 ~emigrant z UK~

~emigrant z UK~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 12:13:53

 

Ja napisalem wyraznie ROBOTNIK a nie pracownik wykfalifikowany.

Pracownik wykfalikowany zarabia nawet o 50% wiecej od robotnika.

Jak z tego wynika policz wiec ile powinien zrabiac inzynier w Polsce na dyrektorskim stanowisku w stosunku do zarobkow ROBOTNIKA.

Tyle samo powinien zarabiac BURMISTRZ ile zrabia inzynier na dyrektorskim stanowisku jak napisalem i ZADNYCH EXTRA DODATKOW ani sluzbowych samochodow dla wlasnego uzytku nawet w pracy i po godzinach pracy.#11 ~Oczy Ważki~

~Oczy Ważki~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 16:51:10

A ja cieszę się że mamy Takiego Sołtysa :) Warto było ściągnąć go do naszego grajdołu i uważam, że wart jest każdych pieniędzy :) toż to w końcu wielkomiejski specjalista, Warszawe widział, w Irlandii był i na komputerze się zna xD  #12 ~Przemyślący~

~Przemyślący~
 • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 12:41:10

Panie Bakun tą koalicją oszukał pan wyborców, a wielu wręcz obraził pan. nie zapomnimy tej zniewagi i nie poprzemy więcej.

Sprzątania nawet brudnego domu nie robi sie wiadrem gnojówki.

POrażka

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych