Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nana~

~nana~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 06:08:15

I TAK pAN SKÓRA WYMIATA!!! AUTOPERFEKT NAJLEPSZY!!! NIGDY NIE DOTYKAŁAM KIEROWNICY I ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM:-)

#2 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 07:02:02

Pan Skóra może zbyt sympatyczny nie jest, ale naprawde potrafi przygotować do egzaminu. Kopertę robię jego systemem po dziś dzień:) Exam zdalam z pierwszym razem.

#3 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 07:03:57

Taki ranking był i jest robiony co 3 miesiące. Dzisiaj 50 % a za 3 miesiące 35 %

#4 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 08:23:29

Ja zdałem za pierwszym razem bez koperty,a to dlatego,że nie daję sobie "w kaszę napluć"!Jeżeli kursanci z Rzeszowqa zdają w niskim procencie,to co tu mówić o tych spoza Rzeszowa?Nie świadczy to o złym wyszkoleniu,tylko o złym systemie egzaminowania.Należy zmienić sposób finansowania WORD-ów,bo obecny system służy tylko do nabijania WORD-om kasy!Posłużę się tu jednym przykładem:Pani egzaminator oblała kursanta ,tylko dlatego,że po zaparkowaniu samochodu w miejscu wskazanym przez panią egzaminator,drzwi samochodu nie otworzyły się na całą szerokość!

#5 ~sebek~

~sebek~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 09:13:25

ja u cześka przybyło robiłem i sobie chwale, siostra robila w autocrossie kurs i po kursie poszła na dodatkowy kurs do pana czesława jakość szkolenia dużo lepsza, mili instruktorzy, i potrafią wszystko wytłumaczyć prosto.POLECAM

#6 ~Rankigg??~

~Rankigg??~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 09:20:12

To ma być niby rankig?? Dlaczego nie jest napisane ile szkół i jakie były brane pod uwagę? Chyba, że tylko 9, a mówi się o całym Rzeszowie? Śmiech...

#7 ~gnida~

~gnida~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 09:25:23

Ludzie zróbcie ranking ale wiarygodny. Wg wieku, wg, wykształcenia, płci. jak na naukę jazdy przyjdzie 60 latka tępa jak strzała to cały ranking psuje.
pomyślcie czasem o tym co piszecie.
powinien byc robiony ranking wg. kategorii.
Zresztą ludzie ludziom nierówni. To nie jogurty gdzie porównuje się 5 tłuszczu czy wsadu owocowego.
dla mnie artykuł bez sensu będący kryptoreklamą, bo ludzie i tak pójdą tam gdzie im znajomy poleci.

#8 ~dobraelka~

~dobraelka~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 09:55:23

opinie o szkołach nauki jazdy

#9 ~gosiek~

~gosiek~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 10:49:16

jak najbardziej polecam MOTOR!!!!!!!

#10 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 22:30:12

Motor wychwala Motor a ja tam chodzilem to najgorsza szkola w Rzeszowie. Okradaja kursantow na potege z czasu jazdy, plac boisko od koszykowki to jak moga osiagac takie wyniki. Ile Motor zaplacil Motorowi za kryptoreklame.

#11 ~Rafal~

~Rafal~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 22:36:09

Pan Skora muzyk z zawodu grajek weselny co prawda dostał dobra szkole nauki jazdy w Autokursie ale takie wyniki to mozna sie usmiac. Portriernia skladu weglowego na Slocinie jest biurem i sala wykladowa a plac podziurawine sito same dziry u Skory

#12 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 22:41:16

Ten ranking to ranking cudow najgorsze szkoly maja najlepsze wyniki szkoda ze jeszcze tej ladacznicy z Motocrosu tam nie ma

#13 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2010 - 14:42:32

ja też robiłem w motorze polecam,także na motocykl A,B

#14 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2010 - 14:55:10

dane można sprawdzić wchodząc na strone Urząd miasta Rzeszowa wydział komunikacji(tam jest podział na szkoły i na instruktora zdawalnośc)POLECAM!!!

#15 ~blekota~

~blekota~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 00:58:01

Oto wyliczenia robione przez instruktora przeciwko wyliczeniom urzędnika pana Progorowicza.
Przyjmijmy, że instruktor/szkoła ma 5ciu kursantów. Każdy z nich wyszkolony idzie na egzamin. I tak
1wszy zdaje za 1wszym razem
2gi zdaje za 2gim razem
3ci za 3cim
4 za 4tym
5 za 5tym
zatem zdawalność 1wszego to 100%, 2giego to 50%, 3ciego 33,3%, 4go to 25% a 5tego to 20%. Srednia zdawalność zatem to suma wszystkich procentów podzielona przez pięciu kursantów czyli 228,3% podzielone na 5 osób to daje 45,66%. Zaznaczam, że kursant nr 4 i 5 wykupują w swojej macierzystej szkole jazdy dodatkowe, bo po trzech kolejnych niezdanych egzaminach muszą to zrobić. Zatem zdawalność szkoły wynosi 45,66%.
Wg Pana Progorowicza każdy podejmowany egzamin to kolejna osoba. Zatem biorąc pod uwagę tych 5ciu kursantów to mamy 15 egzaminów czyli 15 osób. Każda z tych osób zdała na końcu egzamin zatem suma procentów za 5 zdanych egzaminów wynosi 500%. To dzielimy przez 15 osób (bo tyle w sumie było egzaminów zatem potencjanych osóB) i wychodzi piękny wynik 33,3%. Jest różnica? A jeśli pierwszych trzech zda tak jak to ma miejsce w przykładzie to będzie techniką urzędnika 50% a techniką matematyczną instruktora 61,1%, pozostałych dwoch kursantów pójdzie do innej szkoły skąd dostaną zaświadczenie i będą po 5ciu godzinach ich kursantami i dadzą wynik obcej szkole (jeden w sumie za 4tym razem czyli za 1wszym w drugiej nowej szkole, drugi za 5tym czyli za drugim w drugiej nowej szkole) 66,6%.

Gdzie tu logika w tych zakichanych procentach? Mała szkoła nie ma swoich "pełnych" kursantów tylko szkoli po 5 godzin no to ma i wynik bo jak człowiek idzie na egzamin czwarty czy piąty raz to już wie o co kaman i pewnie zda. No a jak idzie zielony pierwszy raz to go ten górzysty plac manewrowy w WORDzie zaskoczy tak jak i egzaminator, który non stop będzie ględził jakich to on błędów nie robi.

Najważniejsze jest zaufanie ludzi do szkoły i ogólna opinia o instruktorach. To właśnie instruktorzy budują reputację szkoły a nie jakieś dziwne procenty. Wybierajcie zatem szkoły kierując się nie procentami, ceną czy kolorem auta, ale rzetelnością kadry i ich szacunkiem do Was.

#16 ~marianna~

~marianna~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 23:33:40

wyniki statystyk zdawalności szkół,instruktora zdawalnośc są publikowane co jakiś czas na stronie URZĄD MIASTA RZESZOWA>WUDZIAŁ KOMUNIKACJI>WYNIKI Z EGZAMINÓW>

#17 ~waluś~

~waluś~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 22:25:01

Do Rafał: gościu, masz jakieś stare informacje AUTOPERFEKT pana Skóry jest w nowym miejscu na ulicy Lwowska naprzeciw szpitala i ma równiutki asfaltowy plac, wręcz wzorcowy aż chce się jeździć.Jeżdżę i jestem zadowolony z pana grajka jak Ty to napisałeś nie każdy może być i grajkiem i dobrym instruktorem a tu tak właśnie jest.

#18 ~grzmot~

~grzmot~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 20:07:00

Do Rafał: gościu, masz jakieś stare informacje AUTOPERFEKT pana Skóry jest w nowym miejscu na ulicy Lwowska naprzeciw szpitala i ma równiutki asfaltowy plac, wręcz wzorcowy aż chce się jeździć.Jeżdżę i jestem zadowolony z pana grajka jak Ty to napisałeś nie każdy może być i grajkiem i dobrym instruktorem a tu tak właśnie jest.

Ten plac jest na totalnym wygwizdowie. I co z tego, że wzorcowo płaski? Ale niestety źle wymalowany. No i kursant źle się nauczy, nie zda egzaminu i wróci bo będzie myślał, że tam ma zajefajny plac. Szkoła zaciera ręce, bo kursant zaufał i wrocił. Jest kasiora za dodatkowe. Wystarczy błąd w malowaniu i d*** bladziocha. Powodzenia.

#19 ~kursant pana Skóry~

~kursant pana Skóry~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 13:44:41

Gadajcie co chcecie, ale Autoperfekt to dobra szkoła. Wyniki mówią same za siebie. W Rzeszowie jest szkoł jazdy OGROM, więc zeby być na 3 miejscu pod względem zdawalności, to trzeba być po prostu dobrym. Ci, którzy piszą, ze to zła szkoła, dziurawy plac, źle wymalowane linie, to chyba są właścicielami konkurencyjnych szkół, zielonymi z zawiści, że oni same nie znaleźli się tak wysoko w pankingu. Brać się do rooboty, zamiast ziać złością do pana Skóry, do którego wam daleeeeko!!

#20 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 13:40:24

Ten ranking to ranking cudow najgorsze szkoly maja najlepsze wyniki szkoda ze jeszcze tej ladacznicy z Motocrosu tam nie ma

Wybacz, ze sie wtrace, ale jaka masz pewnosc, ze szkoly z czolowki sa najgorsze? Nie krytykuj, bo widocznie nie masz o tym zielonego pojecia. Wiele znanych mi osob zrobilo kurs w motorze konczac z pozytywnym wynikiem na egzaminie, osobiscie nie skorzystalam z uslug tej szkoly, ale jestem w stanie stanac w jej obronie. Skoro zajeli w rankingu 1 miejsce to jest to zasluzona lokata.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych