Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

REG BENZ MIELEC! UWAGA! OSZUŚCI!

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~oszukany~

~oszukany~
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 17:03:46

REG BENZ MIELEC! UWAGA! OSZUŚCI!
Uważajcie na tego dealera!!! Byłem oglądnąć używany samochód, marka Opel Astra, który był wystawiony na otomoto (oni byli pośrednikami, podobno jakiś klient zostawił w rozliczenie).
Przez telefon zapewniano mnie, że auto jest bezwypadkowe i w stanie idealnym jeśli chodzi o karoserie. Gdy przyjechałem oglądnąć aż mnie zamurowało!!!
Na zdjęciach autko było idealne, lecz rzeczywistość była kompletnie inna.
Na drzwiach od kierowcy rysa długości ponad metr sięgająca na tylne drzwi, maska z przodu: rysa długości 20 cm, znacznie głębsza od tej na drzwiach, po za tym w kilku miejscach mniejsze ryski i obicia, o innej listwie na prawych tylnich drzwiach nie wspomnę.
Genialne przerobienie zdjęć w „Photoshopie”.....
Najlepsze jest to, że żaden z obecnych pracowników nic nie wiedział i sprawę bagatelizował a z osobą którą rozmawiałem trzy razy przez telefon (od niej uzyskałem zapewnienia o stanie auta) nie udało mi się spotkać.
Jednym słowem żenada!!! Oszustwo.

#2 ~Kowboj~

~Kowboj~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 13:22:01

Również odradzam ten salon kupiłem tam samochód nowy a po 2000 km pomarszczyly sie uszczelki w drzwiach według nich to normalne jest lampa jest nie dopasiwana do karoseri wzgledem 2 lampy sa nie równe odległosci miedzy elementami przy odbioze nie przyszło mi do głowy sprawdzac takie szczegóły przeciez samochód z salonu wszystko robia by nic nie zrobic na gwarancji

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych