Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rewitalizacja Gminy Nowa Sarzyna

!0 mln. zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krzysztof Brenda~

~Krzysztof Brenda~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 05:15:51

Dwa lata pracy wielu osób nad wnioskiem o dofinansowanie projektu rewitalizacji Miasta i Gminy Nowa Sarzyna. Koszt projektu 200 000 zł. Przewidywana kwota dofinansowanie na rewitalizację ok. 10 min zł.

I wszystko poszło w PIS-du.

Wniosek zawierał braki formalne, bo PAN DYREKTOR… nie wiedział, których gruntów właścicielem jest Gmina !!!

Często to mnie się zarzuca, że obrażam ludzi…

Ale chyba to nie tak, bo to wczoraj PAN DYREKTOR swoimi kawałkami  na Sesji Rady uwłaczał inteligencji  przeciętnego mieszkańca naszej Gminy.

A JAKA JEST PRAWDA ???

SARZYŃSKA „WIEŚĆ GMINNA” JUŻ JAKIŚ CZAS SZEROKIM ECHEM NIESIE.

Krzysztof Brenda

#2 ~PiS to Polska w ruinie~

~PiS to Polska w ruinie~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 08:22:34

PiS nie będzie pchał pieniędzy, których zresztą już nie ma, na tereny gdzie ma poparcie ponad 70%.

Tylko tam gdzie ma przewagę KOALICJA EUROPEJSKA bo tam trzeba ludzi przekupić. 

Zobaczcie jak wygląda dworzec kolejowy w Nowej Sarzynie. Tak właśnie wygląda też za rządów PiS kondycja polskiej gospodarki. 

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 18:02:47

dyrektor nie wie kto jest właścicielem gruntów? normalnie jaja jak berety, albo chodziło o wydanie 200 tysiaków (komu?).

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 18:47:26

Komu to dali?

#5 ~Fert~

~Fert~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 13:49:51

Sarzyna ledwo dycha..... A wy chcecie z niej zrobić Warszawę.....jak oglądałem film ze spotu wyborczego byłego wójta to się uśmiałem....że hej.... Latający dron za cholerę nie pojmuje jak ludzie połykają wyborczy bełkot....

#6 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 16:08:30

PiS nie będzie pchał pieniędzy, których zresztą już nie ma, na tereny gdzie ma poparcie ponad 70%.

Tylko tam gdzie ma przewagę KOALICJA EUROPEJSKA bo tam trzeba ludzi przekupić. 

Zobaczcie jak wygląda dworzec kolejowy w Nowej Sarzynie. Tak właśnie wygląda też za rządów PiS kondycja polskiej gospodarki. 

A może ktoś mi wytłumaczy ten bełkot, czyż nie wygrywa się po to aby swoim było lepiej, a nie wrogowi? Jaki jest sens dawać tam gdzie nie lubią PIS, wydaje sie że właśnie powinno sie ich ukarać za niesubordynację .

Dworzec, na litość może ktoś wreszcie to skończy, dworzec jest własnością kolei, droga i chodnik powiatu, to dlaczego gmina ma naprawiać komuś na darmo? Gdzie tu logika, jak dać to dla swoich.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 20:57:17

No właśnie
Samorządowcy, radni mogą wykazać się zainteresowaniem takim obiektem, zabiegać o remont takiego budynku przez właściciela.

#8 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 19:29:40

Dwa lata pracy wielu osób nad wnioskiem o dofinansowanie projektu rewitalizacji Miasta i Gminy Nowa Sarzyna. Koszt projektu 200 000 zł. Przewidywana kwota dofinansowanie na rewitalizację ok. 10 min zł.

Wniosek zawierał braki formalne, bo PAN DYREKTOR… nie wiedział, których gruntów właścicielem jest Gmina !!!

Ale chyba to nie tak, bo to wczoraj PAN DYREKTOR swoimi kawałkami  na Sesji Rady uwłaczał inteligencji  przeciętnego mieszkańca naszej Gminy.

A JAKA JEST PRAWDA ???

Krzysztof Brenda

Uwłaczył inteligencji mieszkańców, no tak ,tylko jakim mieszkańcom ? tym co nie mogą zrozumieć że to Powiat zawalił? Kto potwierdza niepradę w dokumentach, przecież to powiat wydał zaświadczenie o własności dróg. To jest dokument oficjalny, jak można go podważać.Kto zawalił? może właśnie Powiat powinien ponieść odpowiedzialność za to.

Przecież można było uzyskać zgody od właścicieli, al ktoś powiedział że jest inny właściciel.

Pod rozwagę!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 15:14:49

A co to jest Derektor Biura?

#10 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 02 czerwiec 2019 - 11:17:22

Mój aktualny wpis nie może zaistnieć

Blokuje go komunikat

Twój post zawiera treści uznane za spam.

#11 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 02 czerwiec 2019 - 12:02:46

A co to jest Derektor Biura?

Sorry, ale nie mogę odpowiedzieć na to pytanie.

Bo system Forum cały czas blokuje moją odpowiedź komunikatem:

"Twój post zawiera treści uznane za spam."

#12 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 12:57:05

A JAKA JEST PRAWDA ???

Krzysztof Brenda

I nikt nie poniósł za to żadnych konsekwencji.

CAŁKOWITA BEZKARNOŚĆ DLA NIEKOMPETENCJI I BRAKÓW PREDYSPOZYCJI DLA "PIASTOWANIA URZĘDU".

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych