Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rewitalizacja Rynku Brzozowa

707 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~natali~

~natali~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 10:22:23

Wiecie co to jest wszystko smiechu warte ten nasz cały urząd gminy kompletnie nie wie co robić, jak wymyslili sobie piękny deptak to niech go zrobią tylko szkoda, że wczesniej nie podumali gdzie te wszystkie samochody maja parkować. Zrobili by coś bardziej pożytecznego chodzby jakiś plac zabaw dla dzieci bo w parku to chyba są tylko szczątki.w W radzie powinny siedziec młode osoby które wiedzą co miastu jest najbardziej potrzebne. I na konieć jak chcesz przyjechać autem do urzędu cos załatwić to zostaw kolo biedronki i dreptajcie na nogach bo policja ci mandat wystawi za złe parkowanie w miejscach niedozwolonych do parkowania bo parkingów brak. haha:)

#42 ~rubens~

~rubens~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 12:42:54

W urzędzie prawie wszystko po protekcji przyjete szkoły obstawione rodzinami pracowników z urzedu lub ciotki syn czy córka pracuje tam i tam bo załatwione bo kuzyna wujek pracuje w .... i jej załatwili.
A co do młodych osób w radzie to pretensje tylko trzeba mnieć do osób głosujących na tych co są w radzie oraz do osób które tych kandydatów na radnych wystawiali,więc sprawdź proszę z jakiej listy startowali obecni radni a oczy się otworzą.

#43 ~N~

~N~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2012 - 21:11:46

Widzę że do tablicy informacyjnej o dotacji unii dostawiono plansze z wizualizacją graficzną rewitalizacji rynku......czyżby dla poinformowania mieszkańców co ich tak na prawdę czeka??? Żeby później nie było że mieszkańcy nie zostali poinformowani .....śmiechu warte jak te całe dni brzozowa :)
Ciekawe ile nas podatników będą kosztowały dni brzozowa???? :(

#44 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 07:33:25

Decyzja o remoncie rozpatrywana przez województwo Rynku za miesiąc. Wbrew opinii Starostwa powiatowego ( p. Furman), w sprawie uczestniczą wszystkie osoby które wystąpiły o wznowienie postępowania 27 wniosków nie tylko właścicieli ale i najemców (brak konsultacji społecznych)co z kolei oznacza że decyzja starostwa jest nieważna. O unieważnienie decyzji miesiąc później na podstawie wcześniejszej decyzji.
Jeszcze dodam z bezprawiem Rzepki, jeszcze Burmistrza walczy cały Brzozów Gmina i Powiat od młodych po starych. To dziadostwo jakiego to dopuścił się Rzepka będzie miało też przykry wymiar dla radnych, którzy stoją za rzepką. Przypomnę wam na stołkach GMINA JEST PAŃSTWOWA CZYLI MIESZKAŃCÓW WY JEDYNIE TYMCZASOWO ZARZĄDZACIE.

#45 omega

omega

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 11:50:47

Z tego co widzę oficjalna strona Urzędu Miasta Brzozowa milczy w sprawie owej kary za bezprawną wycinkę drzew na terenie rynku. Natomiast znajdują się tam takie ciekawostki jak:
II Wakacyjne Warsztaty Taneczne w BDK
Warsztaty jazzowe już po raz dwudziesty!
Dobry występ łuczniczki z Humnisk
Oraz wiele innych ciasteczek z życia mieszkańców ale broń cokolwiek wspomnieć o wpadkach związanych z rynkiem.
Należy się spodziewać w niedługim czasie reakcji odwrócenia kota ogonem i zakręcenie sprawą tak aby za nią odpowiedzialny był ktoś zupełnie inny być może Pan Kowalski spod Warszawy.
Jeżeli ta kara w takiej wysokości 350 tysiaczków to z czyjej kieszeni będzie ona pokryta, bo coś mi się wydaje że nie w kieszeni prywatnej urzędnika a z płytkiej kieszonki podatnika.Czyli reasumując w najbliższym czasie należy się spodziewać drastycznie podniesienia podatku gruntowego(sugerowane podniesienie cen będzie uwarunkowane rosnącymi cenami żyta),zacznie się szukanie pieniędzy więc czynsze, woda, ścieki będą musiały iść "lekko" do góry , bo ktoś musi wyciągnąć kasę z kieszeni. lecz czemu po raz kolejny tym wyciągaczem musi być podatnik???

"Z tego co widzę oficjalna strona Urzędu Miasta Brzozowa" - a ja widzę, że na oficjalnej stronie miasta jest w nagłówku zdjęcie ratusza w otoczeniu drzew! Tych wyciętych! Czyżby czyjeś przywiązanie do przeszłości, czy tylko niedopatrzenie administratora?
http://brzozow.pl/

Jeszcze jedno: już nie ma "wybierania numerów telefonów przez zero". W urzędzie jest inaczej?
http://www.brzozow.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5&Itemid=6

Czyżby czyjeś przywiązanie do przeszłości, czy tylko niedopatrzenie administratora?

Więc jeszcze jedno: Pan Skotnicki odszedł na emeryturę. Pan Skotnicki figuruje dalej jako skarbnik?

Burmistrz: Józef Rzepka

Zastępca Burmistrza Brzozowa: Maria Rymarz

Skarbnik Gminy: Stanisław Skotnicki

Sekretarz Gminy: Beata Bodzioch-Kaznowska

http://www.brzozow.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=11&Itemid=30

Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego złożył podziękowania za wieloletnią współpracę skarbnikowi gminy Stanisławowi Skotnickiemu. Uroczystość miała miejsce 30.07. br. w sali narad UM w Brzozowie.

Administrator strony pewnie jest na urlopie - nie wierzę by się tak lenił. Nie wierzę.

#46 omega

omega

Swojak

• PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 18:37:34

Kogo obchodzi jakiś cymbał. Skarbnik to za przekręty zamiast na emeryturkę mógłby za kraty trafić. Zapomnieliście że księgowa z gminy za przekręty urzędasów się powiesiła parę miesięcy temu. Ochyda!!!!!!!!!

Nie zrozumiałeś: jeśli urząd nie dba o aktualizację własnej strony z własnymi danymi osobowymi i kontaktowymi, a na stronie tylko sukcesy i sukcesy (pomijane są np. potknięcia typu pozwolenia, decyzje i kary - o ile to prawda), jeśli taki urząd nie dba o sprawy własne, to czy dba o nasze - obywateli? Czy nasze sprawy załatwiane są na bieżąco, w ustawowych terminach?
Taki był sens mojej wypowiedzi.
Natomiast pisząc o byłym skarbniku: jeśli masz wiedzę o nieprawidłowościach, zgłoś do prokuratury. Jeśli masz a nie zgłaszasz - popełniasz przestępstwo Jeśli piszesz nie mając takiej wiedzy - również popełniasz przestępstwo. W internecie nie jesteś anonimowy, więc się opanuj w rzucaniu oskarżeń i pomówień.

Nie pisz o zmarłych i powodach ich śmierci z dwóch powodów: zmarli sami nie mogą się bronić, a powodów nie znasz, zapewne opierasz się na zasłyszanych plotkach.

Dla mnie pewne fakty z życia Brzozowa też są mało zrozumiałe, lecz nie napisałbym ohyda. cóż, dla ciebie to oCHyda.
Jak nie przykładałeś się do ortografii, to może włącz "takie coś w komputerze, co ci będzie podkreślało wszystko to co piszesz źle. Podkreślało na czerwono, wężykiem.
Może zrozumiałeś ...

#47 ~oburzony~

~oburzony~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 08:04:41

Nie zrozumiałeś: jeśli urząd nie dba o aktualizację własnej strony z własnymi danymi osobowymi i kontaktowymi, a na stronie tylko sukcesy i sukcesy (pomijane są np. potknięcia typu pozwolenia, decyzje i kary - o ile to prawda), jeśli taki urząd nie dba o sprawy własne, to czy dba o nasze - obywateli? Czy nasze sprawy załatwiane są na bieżąco, w ustawowych terminach?
Taki był sens mojej wypowiedzi.
Natomiast pisząc o byłym skarbniku: jeśli masz wiedzę o nieprawidłowościach, zgłoś do prokuratury. Jeśli masz a nie zgłaszasz - popełniasz przestępstwo Jeśli piszesz nie mając takiej wiedzy - również popełniasz przestępstwo. W internecie nie jesteś anonimowy, więc się opanuj w rzucaniu oskarżeń i pomówień.

Nie pisz o zmarłych i powodach ich śmierci z dwóch powodów: zmarli sami nie mogą się bronić, a powodów nie znasz, zapewne opierasz się na zasłyszanych plotkach.

Dla mnie pewne fakty z życia Brzozowa też są mało zrozumiałe, lecz nie napisałbym ohyda. cóż, dla ciebie to oCHyda.
Jak nie przykładałeś się do ortografii, to może włącz "takie coś w komputerze, co ci będzie podkreślało wszystko to co piszesz źle. Podkreślało na czerwono, wężykiem.
Może zrozumiałeś ...

Chcesz dyskutować a też nie zrozumiałeś mnie. Nie wiadomo że inwestor z Krosna się wycofał z inwestycji na zielonym rynku ? nie prawda że przetargi na działki były bez ogłoszeń w mediach tylko na tablicy ogłoszeń w gminie głęboko pod innymi pismami aby potencjalni zainteresowani nie mieli wiedzy (raport RIO Dowód), Nie prawda że księgowa MOPS powiesiła się jak to podsunięto papiery które ją samą obciążyły?, nie prawda że Rzepka obiecuje każdemu pracę a dostają tylko znajomi? Ja mogę się stawić do prokuratury tylko ciekawe czy urzędnicy są w stanie zatrzeć wszystkie ślady. Jak pracujesz w gminie to powinieneś myśleć o mieszkańcach a nie tylko aby swoim było lepiej. Jeżeli nie zrozumiałem twoich intencji to bardzo przepraszam. Może chcecie pytania archiwalne do Burmistrza mam nagrane i dlatego mam wiedzę i jestem oburzony. Co do ortografii o treść chodzi..

#48 ~Prześmiewca głupoty~

~Prześmiewca głupoty~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 18:59:51

Chcesz dyskutować a też nie zrozumiałeś mnie. Nie wiadomo że inwestor z Krosna się wycofał z inwestycji na zielonym rynku ? nie prawda że przetargi na działki były bez ogłoszeń w mediach tylko na tablicy ogłoszeń w gminie głęboko pod innymi pismami aby potencjalni zainteresowani nie mieli wiedzy (raport RIO Dowód), Nie prawda że księgowa MOPS powiesiła się jak to podsunięto papiery które ją samą obciążyły?, nie prawda że Rzepka obiecuje każdemu pracę a dostają tylko znajomi? Ja mogę się stawić do prokuratury tylko ciekawe czy urzędnicy są w stanie zatrzeć wszystkie ślady. Jak pracujesz w gminie to powinieneś myśleć o mieszkańcach a nie tylko aby swoim było lepiej. Jeżeli nie zrozumiałem twoich intencji to bardzo przepraszam. Może chcecie pytania archiwalne do Burmistrza mam nagrane i dlatego mam wiedzę i jestem oburzony. Co do ortografii o treść chodzi..

Ulżyło ci?

#49 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 08:24:32

Co za głupoty wypisujecie, to jest temat rewitalizacja rynku, a raczej dewastacja. Proszę w temacie. Każdy wie jakie są układy i do tego jest urna wyborcza. Wybierać mądrych i uczciwych. Będą wybory to się możecie wykazać. Jak wyżej piszcie w temacie.

#50 ~lolo~

~lolo~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 08:53:11

Obroty sprzedawców spadają bo dojazd do ich sklepów z powodu REwitalizacji jest odcięty lub bardzo ograniczony więc i nikt się nie pcha w ciasne ulice aby coś załatwić- kupić więc odpuszcza i być może jedzie do innego sklepu bądź do innego miasta załatwić to w cywilizowany sposób. Od taka już na rewitalizacja rynku miała być lekarstwem a jest chorobą.

#51 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 08:03:57

Byłem wczoraj w Sędziszowie Małopolskim (20 km od Rzeszowa) liczba mieszkańców taka jak w Brzozowie, a Rynek po rewitalizacji to piękne miejsce ławeczki i skwerki trawne i małe drzewka, które zajmują ze 20 procent powierzchni rynku , który jest w sumie mniejszy. I tu uwaga samochodów może zaparkować 200 szt, obok szkoła urząd miasta w ratuszu, szpital. Co najciekawsze wokół rynku jest dosłownie parking na parkingu. Jak skojarzyłem z Rzepką co wyprawia w Brzozowie to nasuną mi się jeden wniosek Rzepkę na bezrobocie razem z Radnymi którzy to popierają co robią z Rynkiem i z parkingiem (20 samochodów dla urzędasów). Ja poświęcę resztę życia aby tak się stało .Ludzi jak ja jest więcej. Dodam tylko nie ma ani jednego miejsca za szlabanem dla urzędników jak to jest w Brzozowie.

#52 ~max?~

~max?~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 07:43:25

Przez remont Rynku Gmina Brzozów ma zablokowany budżet na wszelkie inwestycje roboty interwencyjne itp. Jak ktoś szuka pracy to tylko znajomości lub poza teren. Miała być decyzja 21 września o wznowieniu postępowania, coś się przeciąga. Parkingu na rynku nie przepuścimy choćby Rzepkę trzeba było wysłać w kosmos z całą radą miejską. Niech sobie nie myślą że sprawa ucichła przeciwnie to cisza przed burzą. Jeszcze pytanie do radnych i Rzepki na co 8 i pół miliona kredytu na remont Rynku, skoro remont ma kosztować 4 miliony to oczywiście około. Czy ktoś nie chce się przypadkiem obłowić. To nie plotki tylko uchwały rady miejskiej.

#53 podkarpaciak

podkarpaciak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 25 wrzesień 2012 - 10:52:31

A gdzie jest Rynek w Brzozowie?

Podkarpaciak.pl - Podkarpacki Serwis Ogłoszeniowy -
ogłoszenia Rzeszów, ogłoszenia Przemyśl, ogłoszenia Krosno, ogłoszenia Jasło, ogłoszenia Tarnobrzeg, ogłoszenia Stalowa Wola, ogłoszenia Sanok, ogłoszenia Brzozów, ogłoszenia Lesko, ogłoszenia Podkarpacie, Bieszczady.
Ogłoszenia Rzeszów
Ogłoszenia Przemyśl
Ogłoszenia Brzozów

#54 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 14:38:13

Decyzja starosty Brzozowskiego uchylona przez Wojewodę. C.D.N

#55 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 10:26:52

Postanowienie o odmowie wstrzymania wykonania decyzji remontu Rynku uchylone. Będzie ciekawie.
Za ewentualne koszty odpowiedzialny będzie powiat i Gmina Brzozów. To my mieszkańcy odwołujący się od decyzji działamy dla dobra ludzi całego Powiatu, żeby nie było wątpliwości. Gdyby takie zaistniały jest od tego jest referendum.

#56 ~JFK~

~JFK~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 19:28:05

Te władze to porażka. Takie rzeczy powinno się robić W OPARCIU O KONSULTACJE z mieszkańcami. Gdyby drzew nie wycięto (no może tylko te gorsze) to praca by trwała i każdy byłby zadowolony a tak sami na siebie bata ukręcili. Niech płacą ze swoich kieszeni za błędy i tyle.

#57 ~oburzony mieszkaniec~

~oburzony mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 08:42:54

W Brzozowie odbyła się konferencja ekologiczna, której organizatorem był Rzepka.
Nie wiem jak Wy, ale ja jestem oburzony butą tego człowieka. Najpierw wycina zabytkowe drzewa i łamie przepisy ochrony przyrody, a potem prezentuje sie na wielkiego miłośnika przyrody. To jest kpina z nas wszystkich

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 15:37:55

Kłamca i oszust na dodatek skorumpowany.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2012 - 06:25:55

Zagadka: kto to powiedział:
"Korzystając z dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego, musimy mądrze myśleć i zmierzać w przyszłość. Tak aby i nasi następcy mogli cieszyć się i korzystać z dobrodziejstw przyrody i cywilizacji"

(Podpowiedź: http://www.brzozow.p...d=1643&Itemid=2)

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2012 - 08:04:28

Zagadka: kto to powiedział:
"Korzystając z dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego, musimy mądrze myśleć i zmierzać w przyszłość. Tak aby i nasi następcy mogli cieszyć się i korzystać z dobrodziejstw przyrody i cywilizacji"

(Podpowiedź: http://www.brzozow.p...d=1643&Itemid=2)

Schowaj swoje mądrości. Sprawa jest zwyczajnie brudna i nie zmieniaj tematu. remont Rynku to ohydne niszczenie przyrody i ludzi mieszkających w Rynku jak i z całego powiatu. To cmentarzysko zasługuję aby potępić burmistrza Rzepkę i radnych co za tym stoją. Zadłużył na ponad 45 milionów, podatki wszelikie podniósł do poziomu większego niż w Warszawie i powiększył bezrobocie. Już padło parę sklepów w okolicach Rynku. Zapłaci za to dziadostwo!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych