Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

rozwód, podział majątku - dobry prawnik, adwokat Warszawa

adwokat warszawa prawnik warszawa rozwód warszawa

232 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~o~

~o~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 17:42:08

p

#222 ~md~

~md~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 17:45:33

Polecam mecenas Joanna Łapińską, bardzo pomocna i skuteczna,niezwykle charyzmatyczna osoba, wygrała moją sprawę o rozwód i rozdzielność majątkową, jest godna polecenia ma duże doświadczenie, komórka do p. mecenas 601-955-555

#223 ~Arletta Bolesta~

~Arletta Bolesta~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 09:39:24

Zapraszam na mój blog (rozwody-koscielne.eu) nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#224 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 18:24:53

Znam naprawdę świetną i doświadczoną kancelarię, tylko że kurcze oni są z Gliwic. :/ Może jednak któremuś z was przyda się namiar na tą kancelarię - kancelaria adwokacka Wojas Pawlak. Bardzo fajnie działają przy takich sprawach, interesują się klientem. Z każdej sytuacji znajdują jakieś wyjście co ja osobiście bardzo w nich cenią. Mi bardzo pomogli, również przy rozwodzie, który był masakrą.

#225 ~Batiska~

~Batiska~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 19:55:30

no ja jestem mega zadowolona z Pani Grześkowiak! nie mogłam na lepszego adwokata trafić! doskonale prowadzi sprawy rozwodowe, bardzo dokładnie i bezproblemowo!

#226 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 17:44:27

Yyy, co się tu dzieje xD Ciężko jest znaleźć prawnika przez Internet. Przecież nikt Ci w twarz nie powie, że jest gorszy od drugiego - wszyscy są najlepsi. Ja korzystam z pomocy kancelarii radców prawych Dubiel & Sawinda, ale to z polecenia, bo siostra koleżanki się rozwodziła i mówiły, że są spoko. Muszę przyznać, że nie narzekam. Nie musiałam zbyt wiele uwagi poświęcać całej kwestii. :) Na szczęście już po wszystkim.

#227 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 10:19:35

Yyy, co się tu dzieje xD Ciężko jest znaleźć prawnika przez Internet. Przecież nikt Ci w twarz nie powie, że jest gorszy od drugiego - wszyscy są najlepsi. Ja korzystam z pomocy kancelarii radców prawych Dubiel & Sawinda, ale to z polecenia, bo siostra koleżanki się rozwodziła i mówiły, że są spoko. Muszę przyznać, że nie narzekam. Nie musiałam zbyt wiele uwagi poświęcać całej kwestii. :) Na szczęście już po wszystkim.

o jaka subtelna reklama :)

#228 ~Brejnstork~

~Brejnstork~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 10:13:48

I dlatego adwokatow jest jak mrowkow i kazdy ma prawo wybrac kogo chce. Mnie kolezanka namowila na swoja adwokat. Poszlam i bylo slabo - emocje i nerwy - nie dla mnie. Znalazlam swojego - michal krawczyk. Rzeczowy i konretny bez zbednego biadolenia. Ma gosciu wyczucie i klase.

#229 ~Brejnstork~

~Brejnstork~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 10:14:07

I dlatego adwokatow jest jak mrowkow i kazdy ma prawo wybrac kogo chce. Mnie kolezanka namowila na swoja adwokat. Poszlam i bylo slabo - emocje i nerwy - nie dla mnie. Znalazlam swojego - michal krawczyk. Rzeczowy i konretny bez zbednego biadolenia. Ma gosciu wyczucie i klase.

#230 ~rafik~

~rafik~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 17:53:00

Co prawda nie z Warszawy, ale na świeżo mam za sobą sprawę rozwodową. Czas bardzo trudny, ale na szczęście jest już za mną. Bardzo pomógł mi mój adwokat Paweł Cejrowski z tczewskiej kancelarii .

#231 ~IZA~

~IZA~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 23:54:38

Polecam panią Joannę Łapińską, to znana specjalistka adwokat od rozwodów, dostałam namiar z polecenia i sprawdziłam opinie o niej, ma same pozytywne opinie co mnie nie dziwi, bo jest bardzo skuteczna. Trudny rozwód za mną, pani mecenas  była dla mnie wsparciem w trudnych chwilach, wszystko mówiła co mam robić i prowadziła za rękę - ja przynosiłam tylko dokumenty a ona dbała o wszystko i robiła, sprawa wygrana, nawet lepiej niż zakładałyśmy bo żądałyśmy dużo na wyrost, więc jestem bardzo zadowolona

#232 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:20:43

Rozwodząc się, zrobiłem duży research jeśli chodzi o prawników. Znajomy polecił mi współpracę z Kancelarią Dariusza Erwina Kotłowskiego. Szczerze? Byłem bardzo zadowolony, a sprawy zakończyły się dla mnie bardzo pomyślnie. Zdecydowanie polecam.

#233 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:21:06

Rozwodząc się, zrobiłem duży research jeśli chodzi o prawników. Znajomy polecił mi współpracę z Kancelarią Dariusza Erwina Kotłowskiego. Szczerze? Byłem bardzo zadowolony, a sprawy zakończyły się dla mnie bardzo pomyślnie. Zdecydowanie polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych