Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

62 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 23:11:19

mnie natomiast imie zenek kojarzy sie z burakiem i kutafonem.dupek

niech ci się nie kojarzy.Jestem kulturalnym facetem. Zdzisław.

#42 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 04:53:18

powiem krotko,pijacy kierowcy maja w d.... zakaz jazdy po spozyciu i w d.... to jakie konsekwencje poniosa i w d.... policje,

#43 ~Sabina~

~Sabina~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 06:24:17

Rysiu trzymaj się!!! Musisz to wszystko przetrwać, musisz dopilnować by to bydle, które zabiło ci tak bliskie dwie osoby trafiło na długie lata za kratki. Ja też w wypadku straciłam brata (więc wiem co ty teraz czujesz, wiem jak to strasznie boli) sprawca wypadku też uciekł z miejsca wypadku później za granicę ale ja i moja rodzina nie poddaliśmy się robiliśmy wszyskto by sk...yn trafił za kradki po czterech latach męki dostał 7 lat! Wiem, że ta kara nie wróci życia mojemu bratu ale nie mogłam dopuścić do tego by teu mordercy uszło to na sucho. Nie poddawaj się!!!

#44 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 06:30:42

..wielcy internetowi kowboje, dajcie sobie spokój. Myślicie, że specjalnie spowodował ten wypadek? to, że jechał szybko, a kto jeździ 50 km/h ? Jedyny błąd, że frajernia pouciekała, ale dożywocie, 25 lat itd...co to wogóle ma być... najlepiej to powieśić ich o 12 na rynku i niech się cała ludzka prymitywna rządza nasyci. Jesteście beznadziejni i nie piszcie, "żeby Ciebie to spotkało" bo mi zajady popękają

Ty byś pewnie kutafonie chciał, żeby ich wolno puścili i jeszcze po główkach pogłaskali, tak? deb*** najpierw się nachlał a później jechał z dużo za dużą prędkością, czyli co, myślał, że droga jest tylko jego? To wszystko zrobił z premedytacją. A później łachudry twojego pokroju będą ich bronić, kula w łeb deb***owi który kierował, żeby nikogo więcej nie zabił.

#45 ~arni~

~arni~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 06:46:21

pokaż mi kierowcę zwalniającego do 50 w każdym terenie zabudowanym. I jedż tak z Krakowa do Gdańska.Bądż realistą. Mam prawo jazdy od 1963 roku i jeżdżę czynnie. Nie miałem żadnego wypadku a często łamię ten beznadziejny "kodeks drogowy". CB bardzo przydatne. Policja to nie pomoc na drodze - to "łapacze". Śmieszy mnie to "panie władzo" - to nie jest żadna władza - to funkcjonariusze za nasze pieniądze zobowiązani do pilnowania porządku - z naszych podatków dostają mundury, krawaty, klimatyzowane limuzyny - WSZYSTKO za darmo - czyli z naszych podatków. A puszą się, jakby byli panami całego świata.

Może i masz to prawo jazdy, ale głupi jesteś jak jasna cholera. Aż żal patrzeć na to chore społeczeństwo. Spróbuj tak zakozaczyć na zachodzie to cię ten wstrętny pan władza szybko nauczy pokory. Pojedz zwłaszcza do Austrii i wyskocz z takim tekstem do policjanta - na miejscu kulka w twój głupi łeb. Na prawdę nie chwal się, że łamiesz prawo bo nie ma się czym chwali, zwłaszcza mając tyle lat. Może jakiś inny kierowca, który też ma tyle lat prawko i twierdzi, że umie łamać przepisy kiedyś przejedzie się np po twoim dziecku. Wtedy też będziesz twierdził, że przepisy są do łamania?

#46 ~rzeszowiak~

~rzeszowiak~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 07:14:32

stryczek dla wszystkich czterech matołów !! gińcie śmiecie !

#47 ~Rycho~

~Rycho~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 07:24:43

..wielcy internetowi kowboje, dajcie sobie spokój. Myślicie, że specjalnie spowodował ten wypadek? to, że jechał szybko, a kto jeździ 50 km/h ? Jedyny błąd, że frajernia pouciekała, ale dożywocie, 25 lat itd...co to wogóle ma być... najlepiej to powieśić ich o 12 na rynku i niech się cała ludzka prymitywna rządza nasyci. Jesteście beznadziejni i nie piszcie, "żeby Ciebie to spotkało" bo mi zajady popękają

Ograniczeń prędkości przestrzegają ludzie inteligentni, mający szacunek dla życia innych uczestników ruchu, a nie prymitywne buraki...

#48 ~Rycho~

~Rycho~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 07:31:18

pokaż mi kierowcę zwalniającego do 50 w każdym terenie zabudowanym. I jedż tak z Krakowa do Gdańska.Bądż realistą. Mam prawo jazdy od 1963 roku i jeżdżę czynnie. Nie miałem żadnego wypadku a często łamię ten beznadziejny "kodeks drogowy". CB bardzo przydatne. Policja to nie pomoc na drodze - to "łapacze". Śmieszy mnie to "panie władzo" - to nie jest żadna władza - to funkcjonariusze za nasze pieniądze zobowiązani do pilnowania porządku - z naszych podatków dostają mundury, krawaty, klimatyzowane limuzyny - WSZYSTKO za darmo - czyli z naszych podatków. A puszą się, jakby byli panami całego świata.

Jeszcze trochę, jak grzywny nakładane na łamiących przepisy drogowe zwiększą się o jedno zero, wielu wyleczy się z tego

#49 ~antyburak~

~antyburak~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 07:33:18

Jakiś stary - taki durny!

"Kierowca" :lol: :lol: - taki z ciebie kierowca jak z koziej d u p y trąba!

Pięknie to skomentowałeś!!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 07:41:07

Ograniczeń prędkości,nakazów i zakazów potrzebują MATOŁY TĘPAKI i wszysko inne tałatajstwo które nie potrafi rozporządzać głową,ale myśli czymś co inny używa do sikania i rozmnażania się.Jest mase przepisów które są bzdetne badź zagrażają życiu i zdrowiu podrużujących a mimo to nie są wycofywane.Facet jak jeździ od 40-stu kilku lat jak sam mówi bez wypadku,za samo to powinien zasługiwać na szacunek szczylów.Pozdrawiam panie DRIWER ja zacząłem później 15 lat,ale również z podobnym wynikiem.Szczęść Boże.

#51 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 08:09:34

ten artykul jest smutny

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 08:31:54

Może i masz to prawo jazdy, ale głupi jesteś jak jasna cholera. Aż żal patrzeć na to chore społeczeństwo. Spróbuj tak zakozaczyć na zachodzie to cię ten wstrętny pan władza szybko nauczy pokory. Pojedz zwłaszcza do Austrii i wyskocz z takim tekstem do policjanta - na miejscu kulka w twój głupi łeb. Na prawdę nie chwal się, że łamiesz prawo bo nie ma się czym chwali, zwłaszcza mając tyle lat. Może jakiś inny kierowca, który też ma tyle lat prawko i twierdzi, że umie łamać przepisy kiedyś przejedzie się np po twoim dziecku. Wtedy też będziesz twierdził, że przepisy są do łamania?

Policjanci w Austrii to pewnie się różnią od naszych.Pewnie nie są skorumpowani,i nie okradają kierowców tak jak mnie okradł pies we Wrocławiu,dokladnie tak jak kieszonkowiec i co miałem zrobić poskarżyć się koledze z patrolu? Policjanci Austriaccy nie wspóracują ze złodziejami i bandytami tak jak nasi począwszy od ministra a skonczywszy na krawężniku.Dlatego mogą strzelać.Nie proponują kierowcy obopulnego korzstnego wyjścia z impasu.Nie piszą w notesach za ,,niemanie swiateł"tylko to ludzie wyszkoleni a nie wiejscy psychole wylewający piwo i ganiający meneli dookoła sklepu.

#53 ~kenzo~

~kenzo~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 08:32:00

Ciekawe ile dostanie - uciaczka z miejsaca wypadku traktowana jest tak jakby był pijany. Zabili 2 młode osoby ale pewnie wywiną się z tego. Takie u nas prawo niestety. Mamy najgorszy system prawny w europie. Jakby te 2 dziewczyny ukradły coś w sklepie to poszły by siedzieć. A 4 pijanych gówniarzy dostanie zawiasy, gościowi nawet prawka nie zabiorą.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 08:44:17

Ciekawe ile dostanie - uciaczka z miejsaca wypadku traktowana jest tak jakby był pijany. Zabili 2 młode osoby ale pewnie wywiną się z tego. Takie u nas prawo niestety. Mamy najgorszy system prawny w europie. Jakby te 2 dziewczyny ukradły coś w sklepie to poszły by siedzieć. A 4 pijanych gówniarzy dostanie zawiasy, gościowi nawet prawka nie zabiorą.

Jak się ma 27 i więcej lat to się nie jest gówniarzem tylko pełnosprawnym mężczyzną w najdoskonalszym okresie intelektualnym.Gówniarzem się zaczyna byc jak łba uzywa się jako dekla przed wlewającą się do tułowia wodą,a wszystko inne co nie jest mną to nicość i niebyt.Tu zaczynają sie problemy i próba cofnięcia czasu.Wypadek t zdarzenie nieoczekiwane,przeważnie tragiczne i nie można go przewidzieć,ale jak się chleje,ćpa,a potem wsiada za kierownice jadąc lewą stroną to niestety.TRzeba beknąć.Nie za wypadek,ale za ochlejstwo ćpanie a p[otem za jązdę i ignorancję wszystkiego co nie jest mną.

#55 ~ggg~

~ggg~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 09:20:36

U nas jet niestety bardzo niska świadomość i kultura jazdy.Pogarda dla ludzi je rządzących przepisowo. Ciche przyzwolenie na siadanie po jednym głębszym.....? W Austrii pędzącego z nadmierną prędkością inni użytkownicy drug powiadomią Policję i nawet 50 km zostanie ukarany?

#56 ~aniolek~

~aniolek~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 10:42:11

SMIERC ZA SMIERC !!! SKUR..... OBYSCIE ZGNILI W TYM WIEZIENIU NIEMACIE HONORU MORDERCY I TAK WAS DOSIEGNIE REKA SPRAWIEDLIWOSCI !!!

#57 ~KRS~

~KRS~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 12:14:48

Przecież to nie pierwszy i nie ostatni raz. Takie zdarzenia mają swoje przyczyny, więc nie należy rozpatrywać skutków, tylko uczyć się na błędach i problem zabijać już w zalążku. Należy czym prędzej sprywatyzować drogi w Polsce!!! Jeśli będą one prywatne, to ich właściciele będą zmuszeni do konkurowania o kierowcę-klienta, ceną, jakością oraz bezpieczeństwem. Dlatego będą budowane drogi szerokie, z małą ilością zakrętów, wielopoziomowe... to wszystko prywatnemu się opłaci!!! Natomiast w naszym socjalistycznym państwie, nie ma szans na coś takiego, bo drogi kilkupoziomowej GDDKiA sobie nawet nie potrafi wyobrazić. Wydaje się Wam, że drogi są w Polsce za darmo? A ile na nie wywalacie w akcyzach, podatkach, opłatach za przejazd, w ludziach (to jest gorzka zapłata) ... Ocknij się narodzie, nim przyjdzie rewolucja, która urządzi nas jeszcze bardziej. GŁOSUJ NA KONGRES NOWEJ PRAWICY

#58 ~glapa~

~glapa~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 13:48:46

W Polsce jest zbyt łagodne prawo, normalnie raj dla idiotów tego pokroju. Proponuję drastycznie zaostrzyć prawo i koniecznie wprowadzić karę śmierci(osobiście jednak preferowałbym tortury)

#59 ~Garus~

~Garus~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 14:21:47

Czekamy na was we więźniu szaleńcy. Już My wam dupy przesztorcujemy - dokładnie.

#60 ~jaca~

~jaca~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 14:35:03

jesteś tak samo winny jak ten który prowadził mercedesa . nie ma u nas tego ze za pozwolenie prowadzenia samochodu przez osobę pijaną jesteś również odpowiedzialny. uciekać z miejsca wypadku, kiedy widzisz, że poszkodowani cierpią (umierają) to nie ludzkie. szok i pomroczność jasną wybije ci SĄD. jeśli nie ten na ziemi to..... ŻYJ Z TYM-----------DŁUGO

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych