Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 05:21:05

Tygodnik "Nie" :D, o co chodzi to ludzie doskonale wiedzą, wybory idą to zaczyna się smarowanie

#22 ~eunuch z PiS niszczy nas~

~eunuch z PiS niszczy nas~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 06:58:40

A Kaczyński nigdy w życiu nie zakisił se ogóra w kobiecej cipce dlatego przez to negatywne napięcie spowodowane brakiem seexu Kaczyński niszczy Polskę i Polaków

#23 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 07:13:29

to ja rozumuje podobnie jak chore media dziennikarze-jak ide do burdelu to zagrazam bezpieczenstwu panstwa???? chore to!!! burdel jest dla wszystkich bez wzgledu na rase kolor skory i zajmowane stanowisko!!! ci co o tym wypisuja sa stalymi klientami w agencjach burdelach itp!!! co? z facetami maja sie piepszyc??swiat na du*** sie opiera!!! popatrzcie na historie watykanu papierzy!!!!!!!islamu buddyzmu judaizmu!!!!! tam tylko panienki dookola i dzieciaki!!! a wy tu robicie bzdetne afery,kolejna afera mediow!!! jaka kolwiek gazete sie czyta w polsce to tylko sex cycki dupy silikon pozycje w piepszeniu i jak osiagnac dobry orgazm!!! to najwazniejsze polityczne informacje w polsce i na swiecie!! a ludzie nie maja pracy pieniedzy zyja w biedzie w raju zwanym unia europejska MEDIA PUKNIJCIE SIE W TE WASZE LBY!!!!

#24 ~Prostytutki i Sex=PiS~

~Prostytutki i Sex=PiS~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 07:15:21

Pan Marszałek Kuchciński pierwszy raz zabrał głos w sprawie i jednoznacznie nie zaprzeczył... Trochę to niefortunne
Popitolił a zapomniał dodać że nie bzykał nieletniej Ukrainki.
Przypadek...? ;-)
PAn Kuchciński powiedział wiele walecznych, po linii i na bazie słów.
ALe nie powiedział jednego:
- NIE byłem w tym publicznym domku.
- NIE naduzywałem prostytutki, a za żadne skarby..
- NIE wiedziałem, że była nieletnia...
PiS=Prostytucja i Sutenerstwo

#25 ~monikaaa~

~monikaaa~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 07:30:57

Szukam kochaanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:  randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Monika88 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 07:54:26

Biedny ogrodnik...taki prawy i sprawiedliwy.

#27 ~katolik z Fary~

~katolik z Fary~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 08:20:37

Szukam kochaanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Monika88 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam

Pewnie jesteś brzydka skoro musisz się aż tu reklamować.

#28 ~o.tadeusz~

~o.tadeusz~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 08:43:12

Jest też pozytyw w tej informacji: arcybiskupi to nie w 100 procentach geje. Ten temu zaprzecza. I to winien kościół polski nagłaśniać!

#29 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 09:52:17

Nagrywanie na Podkarpaciu i filmowanie spotkań w Przysiekach podobno swój początek miało  za czasów PO-PSL i to pierwszej kadencji.,,Rudy z Sopotu,, miała ti swoich kolegów którzy chceieli robic interesy.Ale koledzy z Gdańska wylądowali w pudle i od tego zaczeła się sprawa podobno założenia podsłuchów przez osobistego ministra.Bo szef PO od początku miał  problemy z  koalicjantom.I tak wystartowała  podobno seks-afera z marszałkiem podkarpackim a dalszy proces nagrywania służb był podobno w gm. pod Jasłem w posiadłości syna znanego prokuratora. Tam pod  lasem nad restauracja Afrodyta przybywali na występy nie tylko adwokaci i prokuratorzy.W Rzeszowie to podobno nagrywały nie tylko służby ale i prywatni inwestorzy którzy mieli swoje siedziby pod agencja towarzyska.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 10:56:19

Nagrywanie na Podkarpaciu i filmowanie spotkań w Przysiekach podobno swój początek miało  za czasów PO-PSL i to pierwszej kadencji.,,Rudy z Sopotu,, miała ti swoich kolegów którzy chceieli robic interesy.Ale koledzy z Gdańska wylądowali w pudle i od tego zaczeła się sprawa podobno założenia podsłuchów przez osobistego ministra.Bo szef PO od początku miał  problemy z  koalicjantom.I tak wystartowała  podobno seks-afera z marszałkiem podkarpackim a dalszy proces nagrywania służb był podobno w gm. pod Jasłem w posiadłości syna znanego prokuratora. Tam pod  lasem nad restauracja Afrodyta przybywali na występy nie tylko adwokaci i prokuratorzy.W Rzeszowie to podobno nagrywały nie tylko służby ale i prywatni inwestorzy którzy mieli swoje siedziby pod agencja towarzyska.

No tak, tylko afera nie dotyczy "Rudego z Sopotu" ale konkretnych osób.

Marszałek nie mówi,że informacje są nieprawdziwe,lecz ,że "nie ma dowodów". Pewnie nie rozumiesz różnicy ale ona jest.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 11:01:34

CBA w Rzeszowie chroni mafie geodezyjną, ale i nie tylko, jak widać. Nie jest dobrze gdy przestępców ścigają  i osadzają jeszcze więksi od nich przestępcy.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 15:28:33

Szkoda,że nie stworzono trójkąta z udziałem Jarka,zawsze prawiczka. Wyszło więc na to,że były tylko rozkosze starego ogiera z małoletnią klaczą.

#33 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 22:02:29

Ten Agencik jak został wydalony to musiał mieć coś na sumieniu.
O tak o by sobie nie wyleciał.
Teraz próbuje robić gownoburze.
Msciwy koleś. ..

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 07:12:46

Tekst w istocie niczego nie objaśnia. Trzeba przypomnieć, że  studio nagrań zorganizowali policjanci z CBA w Rzeszowie. Te dwie agencj3e  likwidowano w 2016 r. Oprócz   tych dwóch Ukraińców, do aresztu trafił dyrektor i jeden z nacze4lników z CBŚ KGP w Rzeszowie. Chwilę później trafił tam też szef Biura Spraw Wewnętrznych  / policja w policji/ w Rzeszowie. Zastanawia fakt, że  dwaj Ukraińcy dostali niskie wyroki / mieli zarzuty za przestępstwa  za które groziło od  3 lat w górę/ , natomiast żadnemu z trzech oficerów policji nawet aktu oskarżenia nie sporządzono. Wygląda, że  sprawa czeka na to by wszyscy o niej zapomnieli, bo gdyby ci podejrzani policjanci się rozgadali, to paru ludzi musiało by odejść z polityki ze wstydem.  Warto też wiedzieć, że  CBA o nagraniu wiedziało około rok temu, ale nic nie zrobili. Teraz twierdzą, że nagrań nie ma, mimo iż sami zostali nagrani gdy negocjowali wykupienie ich .  Na dodatek asystenci Matusiewicza  podobno tez negocjowali zamiecenie sprawy pod dywan.  Warto wiedzieć, że  w Polsce nie ma prawa istnieć legalnie burdel,  agencja towarzyska oficjalnie zajmuje się dostarczaniem  kobiet do towarzystwa a nie do chędożenia. Prowadzenie burdelu jest karalne. 

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 08:14:39

Podkarpacie nie uwierzy w to,że ma posła pedofila. Podobnie jak kiedyś nie uwierzyło,że ma księdza pedofila w Tylawie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych