Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sasia22~

~sasia22~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 11:50:23

Odwiedzając stronę http://tojefura.com znajdziemy wszystko na temat raka. Ta strona poświęcona jest tylko i wyłącznie owej chorobie. Możemy również przejść test na raka, który jest przełomem wśród nowych odkryć. Pomoże nam to szybkie wykrycie raka.

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 21:05:09

Nowotory są dziedziczne ( niewielki procent to rak nabyty)- to słowa lekarza genetyka ( ze CND ze Szczecina), który prowadzi moją rodzinę. Dieta owszem może pomóc, ale jeśli ktoś ma zmutowany gen odziedzczony po przodkach to i tak musi się liczyć, że zachoruje. Ja mam stan przednowotoworowy- choć nigdy nie chorowałam...Bardzo smutna rzeczywistość bo ryzyko zachorowania u mnie wynosi 80%.

#3 ~Goscc~

~Goscc~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 14:13:30

Zachorowałam 4 lata temu na raka skóry, niektórzy lekarze twierdzę że mięśni z komórek Merkla bardzo wredny rak umiejscowił się na pośladku,wycięto guza i14 węzłów chłonnych ponieważ były przerzuty przeszłam radioterapie.z zachowania lekarza zorientowałam się że moje dni są policzone.Poradzono mi branie oleju CBD 5 % essenz .Od czterech lat biorę ten sam olej CD nie zmieniam ,przez pierwsze 2 lata 2 tabletki rano 2wieczorem,później tylko 2 tab rano i tak jest do dzisiaj ,czuje sie dobrze wyniki są dobre nie ma jak na razie przerzutów nie wiem czy tak działają te oleje konopne CBD czy bez nich było by tak samo ale wierzę że jednak coś w tym jest produkt ten znajdziecie na tej stronie, CBD z certyfikatami i najtańsza wysyłka sprawdziłam konopiafarmacja pl lekarze uwazają że moja choroba może być skutkiem palenia papierosów Pozdrawiam

#4 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 16:43:58

Też choruję na raka skóry i trzeba przyznać, że w takie sytuacji, nie można się poddawać. Trzeba walczyć. Wyszłam z  założenia, że trzeba działać na wielu płaszczyznach, nie tylko leki, ale też ogólnie dbanie o swoje zdrowie. Wówczas natknęłam się na dietetyczkę Paulinę Gryz-Ryczwolską. Od dwóch lat czyli od wycięcia guza i od kiedy ją poznałam i zaczęłam stosować się do jej zaleceń czuję się o wiele lepiej. Jestem zdrowsza, bo naprawdę twardo trzymam się zaleceń, chodzę na siłownię i żyję zdrowo ogólnie. Na razie nie ma nawrotu :) A ja cieszę się życiem. 

#5 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 20:44:50

Zachorowałam 4 lata temu na raka skóry, niektórzy lekarze twierdzę że mięśni z komórek Merkla bardzo wredny rak umiejscowił się na pośladku,wycięto guza i14 węzłów chłonnych ponieważ były przerzuty przeszłam radioterapie.z zachowania lekarza zorientowałam się że moje dni są policzone.Poradzono mi branie oleju CBD 5 % essenz .Od czterech lat biorę ten sam olej CD nie zmieniam ,przez pierwsze 2 lata 2 tabletki rano 2wieczorem,później tylko 2 tab rano i tak jest do dzisiaj ,czuje sie dobrze wyniki są dobre nie ma jak na razie przerzutów nie wiem czy tak działają te oleje konopne CBD czy bez nich było by tak samo ale wierzę że jednak coś w tym jest produkt ten znajdziecie na tej stronie, CBD z certyfikatami i najtańsza wysyłka sprawdziłam konopiafarmacja pl lekarze uwazają że moja choroba może być skutkiem palenia papierosów Pozdrawiam

Witam,

Mam na imię Dorota, u mojej mamy w połowie grudnia zdiagnozowano raka skóry - Merkel. Tak jak w Pani przypadku miała guza na pośladku - wycieli go jak i węzły chłonne pachwinowe ( około 10 sztuk) czy mogłaby Pani dokłandnie opisać jakie tabletki Pani przyjmuje. przyjmuję każdą opinie.

Bardzo zależy mi na odpowiedzi. Dla Pani życzę dużo zdrowia. liczę na odzew.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych