Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep Medyczny w Rzeszowie, Reymonta 12

sklep medycznymedyczny sklep termometr elektronika medyczna medycyna inhalator leczenie kołnierz ortopedyczny podkłady higieniczne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 21:13:05

W Rzeszowie jest tylko jedno miejsce, gdzie można znaleźć PROFESJONALNĄ elektronikę medyczną i jest to sklep medyczny na Reymonta (niedaleko przejazdu kolejowego). Mają świetne termometry, inhalatory i ciśnieniomierze. Poza tym oczywiście cały inny asortyment, ale ja osobiście korzystałem z tej części produktów i nigdy się nie zawiodłem. Można u nich wszystko wcześniej przetestować, sprawdzić obsługę itp. Ja zawsze pytałem ich o radę i nie raz spędziłem w tym sklepie sporo czasu na miłej rozmowie...

#2 ~konrad~

~konrad~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 21:26:33

Rozumie  że wpis  sponsorowany..................

#3 ~werwer~

~werwer~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 19:40:10

Taaa jasne...A każdy przyjdzie i ucieka 

#4 ~marina~

~marina~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 17:58:11

I co ja mam kupować u Was?Ani kontraktu z NFZ...Szkoda czasu

#5 ~Angel03~

~Angel03~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 12:48:25

Faktycznie spoko sklep. Osobiście polecam - dobre ceny i fajny sprzęt...

#6 ~Klient zniesmaczony~

~Klient zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 19:15:54

Dzwoniłem z zapytaniem w zamian usłyszałem żebym sobie poszedł do innego sklepu....Cezale,Medpartnery,Geriata,Reny.Już lepiej wybrać coś z tych sklepów niż się denerwować

#7 Marta_Gondolewska

Marta_Gondolewska

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2016 - 18:14:16

Kupowałam w tym sklepie ale przez internet na stronie medyczny-rzeszow.pl, mają naprawdę duży wybór sprzętu medycznego i te produkty są świetnie przedstawione, także ciężko mi określić czy ktoś przez telefon potrafi coś poradzić, ale na stronie wszystko wygląda profesjonalnie i na zamówiony sprzęt czekałam 3 dni. Także z mojego doświadczenia z tym sklepem mogę ich tylko chwalić. 

#8 Artek_77

Artek_77

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 21:20:34

Byłem niedawno w tym sklepie bo potrzebowałem termometru bezdotykowego dla dziecka i znajomy polecił mi ten sklep. Jestem zadowolony zarówno z obsługi jak i wyboru termometrów jaki miałem. Zdecydowałem się na termometr Thermofocus i spełnia moje oczekiwania, a osobie która mnie obsługiwała dziękuje za poradę i pomoc w dobrym wyborze.

#9 alicja.remik

alicja.remik

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 21:26:51

Dzwoniłam ostatnio w sprawie inhalatora i Pan mi doradził co wybrać, chociaż muszę przyznać że wstępnie byłam nastawiona na trochę inny model ale dałam się przekonać argumentom osoby która na co dzień się tym zajmuje i na ten moment jestem zadowolona z tego modelu na który się zdecydowałam

#10 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 22:05:38

Kupowałem u nich zestaw do inhalacji AndyMed Evo i gdy zadzwoniłem żeby zaczerpnąć opinii od specjalistów nie zawiodłem się, dostałem pełny opis produktu a także dowiedziałem się najważniejsze cechy sprzętu. Czas od zamówienia do otrzymania towaru to 3 dni, więc u mnie ogromny plus dla tego sklepu medycznego  :)

#11 ~Mustafa Seni~

~Mustafa Seni~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 22:47:18

Pozycjonowanie na siłę i tyle.Na dole melina z piwem obok sprzedają oleje....

#12 ~bloger~

~bloger~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2018 - 10:44:56

Uwaga wiekszość wpisów są z tego samego IP

#13 ~CHińćzyl~

~CHińćzyl~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 20:57:43

Przecież ten sklep sprzedaje produkty z chin..Badziewie jakiego mało.Kupią w hurtowni CHDE i udają specjalistów...Kasę wywalająna pozycjonowanie i nic po za to.Wiedzy zero,byle sprzedać i nic więcej

Uwaga wiekszość wpisów są z tego samego IP

#14 kociol

kociol

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 17:00:42

Śmierdzi reklamą na siłę

#15 Elisabht

Elisabht

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 28 wrzesień 2019 - 10:20:27

Dzięki, an pewno mi się przyda

#16 PaulinaS1982

PaulinaS1982

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 październik 2019 - 17:26:49

Może w innym miejscu ale może się przyda.

Korzystałam z usług sklepu medycznego z Koszalina Medos. Fachowa obsługa w sklepie i duży wybór sprzętu.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sklep medycznymedyczny, sklep, termometr, elektronika medyczna, medycyna, inhalator, leczenie, kołnierz ortopedyczny, podkłady higieniczne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych