Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Skuteczna walka z cellulitem :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~czareczka40~

~czareczka40~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 12:36:39

Hej, korzystał ktoś z zabiegów?? Zastanawiam się czy się nie wybrać. Na oku mam zabieg falą uderzeniową w SC Beauty Clinic w Warszawie, ale może macie coś do polecenia?? Albo byłyście własnie na tym zabiegu?

#102 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 14:08:49

możesz napisać coś więcej o tych kosmetykach czego używasz i co ćwiczysz?

a co myślicie o zabiegach na cellulit?

Nic Ci nie powiem o zabiegach, bo nie korzystałam, ale myślę, że takie intensywnie pobudzające krążenie mogą mieć sens. Tylko swoje też kosztują, to już każdy musi ocenić indywidualnie, czy się opłaca.

Ćwiczę głownie na siłowni, ale staram się być aktywna po prostu, więc jak mam okazję na spacer czy na ganianie za piłką z dzieciakami to nie odmawiam. Używałam różnych rzeczy w sumie i sporo tego było, teraz jestem przy vialise.

#103 Elwirka23

Elwirka23

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 10:54:52

Ja przy walce z cellulitem wspomagałam się informacjami znajdującymi się na stronie życie bez cellulitu. Wykonywałam odpowiednie ćwiczenia na siłowni, unikałam niektórych potraw, stosowałam peelingi z kawy i suplementowałam się tabletkami cellactiv. Taka kombinacja pozwoliła mi się pozbyć cellulitu w trzy miesiące. Tak naprawdę wystarczy zrobić pierwszy krok, później już będzie z górki.

#104 Judytka

Judytka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 11:34:00

Zabieg to najszybsza i najskuteczniejsza metoda, by pozbyć się cellulitu. Jednak musisz udać się do renomowanego gabinetu, aby uzyskać oczekiwany efekt. 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych