Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

SKUTECZNY SPOSÓB NA ZABLOKOWANIE KOMUŚ DOSTĘPU DO FACEBOOK-a Nie znałem gościa osobiście, ale zaufałem mu. Zaprosiłem go na swoją działeczkę. Nakręcił

Krzysztof Brenda

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 23 maj 2019 - 11:15:58

SKUTECZNY SPOSÓB NA ZABLOKOWANIE KOMUŚ DOSTĘPU DO FACEBOOK-a

Nie znałem gościa osobiście, ale zaufałem mu.

Zaprosiłem go na swoją działeczkę. Nakręcił fajny filmik, zrobił trochę fotek, zaopatrzył to w stosowny komentarz i „rozsiał” w internecie.  Również na moim Facebook-owym koncie.

Któregoś dnia żeśmy się poróżnili na Facebook-u. Wkrótce otrzymałem od Facebook-a komunikat, jak poniżej.

OD TEJ CHWILI NIE MOGĘ ODZYSKAĆ DOSTĘPU DO FACEBOOK-a.

KRZYSZTOF BRENDA

Usunęliśmy opublikowany przez Ciebie materiał

Usunęliśmy lub zablokowaliśmy dostęp do poniższych treści opublikowanych przez Ciebie na Facebooku. Stało się tak, ponieważ osoba trzecia poinformowała nas, że te treści naruszają jej prawa autorskie:

Na Twoje konto nałożono tymczasową blokadę

Zablokowano Ci możliwość publikowania materiałów na Facebooku przez trzy dni.

Jeśli będziesz w dalszym ciągu publikować treści, które naruszają lub łamią prawa innych osób lub są w inny sposób sprzeczne z prawem, możliwość dodawania przez Ciebie treści na Facebooku może zostać trwale zablokowana, podobnie jak Twoje konto.

Kontakt ze stroną, która dokonała zgłoszenia

Jeśli uważasz, że te treści nie powinny zostać usunięte z Facebooka, skontaktuj się bezpośrednio ze stroną, która dokonała zgłoszenia:

Zgłoszenie nr: 1203152409839423
Właściciel praw: P….  K…….
E-mail: …..@.........pl
Chronione Prawem Autorskim: A photo

W razie uzyskania porozumienia w sprawie przywrócenia zgłoszonych treści należy poprosić stronę, która dokonała zgłoszenia, by przesłała nam pocztą elektroniczną swoją zgodę oraz załączyła numer zgłoszenia. Informujemy, że osoba dokonująca zgłoszenia nie musi odpowiadać na prośbę.

Zapoznaj się z naszymi Zasadami dotyczącymi własności intelektualnej

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 19:42:00

Panie Brenda Wydaje się Pan statecznym człowiekiem Daj Pan już spokój X razy to samo Pan pisze Nikt tego nie czyta i nie konentuje

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 19:42:11

Panie Brenda Wydaje się Pan statecznym człowiekiem Daj Pan już spokój X razy to samo Pan pisze Nikt tego nie czyta i nie konentuje

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 19:53:29

Temat do usunięcia.

#5 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 24 maj 2019 - 05:30:00

No właśnie !!!

Gościowi się wydaję, że jest wszechmogący i również doprowadził do zablokowania mojego wpisu na FORUM. Moja interwencja przekonała administratora, że mój wpis jest na miejscu, dlatego pojawił się kolejny X.

Krzysztof Brenda

#6 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 09:16:08

Jeszcze wczoraj „wyguglowałem” pod Krzysztof Brenda pięć zdjęć z mojej działki pod „zajawkami”

56 …….

Z wizytą na działce u Pana Krzysztofa

29 maj 2018 - Podziel się Facebook · Podziel się Twitter · Podziel się Facebook · Podziel się Twitter · Poprzedni artykuł Z wizytą na działce u Pana Krzysztofa.

/różne są tylko numery zajawek: DSCN1556, 31, 56 30, 9/.

Publikuje zdjęcia mojej działki bez mojej zgody.

Zachęca do publikacji tych zdjęć na Facebook-u, na Twiterze.

Napisał na mnie PASZKWIL do Facebook-a, że TO JA naruszyłem jego prawe autorskie i doprowadził do zablokowania mi konta.

Gdy na FORUM zamieściłem wpis z oficjalnym komunikatem Facebook-a o zabloowaniu mi konta,  „wymusił” na administratorze Forum usunięcie tego wpisu, bo udostępniłem jego dane osobowe.

Do tego czasu wpis miał ponad trzysta wyświetleń.

Po wykropkowaniu danych osobowych , wpis  z oficjalnym komunikatem Facebook-a wrócił na „łamy” forum. Była jeszcze jedna próba usunięcia wpisu. NIEUDANA. Na ten moment wpis ma 670 wyświetleń. W sumie ponad tysiąc wyświetleń. Na warunki Forum wynik taki sobie, powiem więcej, raczej kiepski.

Ale na warunki Facebook-a nie do osiągnięcia.

Tak więc OBSERWATOR I KOMENTATOR NOWOSARZYŃSKICH ZJAWISK,

doprowadzając do zablokowania mojego konta na Facebook-u, sam sobie strzelił w kolano.

ALE TO TAKA PODWÓJNA MORALNOŚĆ CO NIEKTÓRYCH.

Krzysztof Brenda

#7 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 17:24:40

SARZYŃSKI SERWIS INFORMACYJNY

Krzysztof Brenda

#8 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 05:04:20

Moje konto prywatne zostało zablokowane #588150651670087

Rejestrując się na Facebooku, zaakceptowałeś(aś) nasze Oświadczenie dotyczące praw i obowiązków, na podstawie którego działania naruszające lub łamiące prawa innej osoby albo w inny sposób sprzeczne z prawem są zabronione na Facebooku. Po otrzymaniu odpowiedniego zgłoszenia o naruszeniu praw własności intelektualnej niezwłocznie usuwamy materiały przypuszczalnie naruszające prawa autorskie / ???, !!!/ bądź blokujemy dostęp do nich. W uzasadnionych okolicznościach dokonujemy także zamknięcia kont osób wielokrotnie naruszających te prawa.

Wcześniej ostrzegaliśmy Cię, że w przypadku kolejnych naruszeń praw osób trzecich grozi Ci zamknięcie konta. Zgodnie z tą zasadą Twoje konto zostało trwale zablokowane i nie możesz już korzystać z serwisu Facebook.

Dziękujemy za współpracę,

#9 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 17 sierpień 2019 - 14:36:53

To już pół roku.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Krzysztof Brenda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0