Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 18:53:31

skąd oni wiedzą ze zamkniete były od srodka jesli córka ponoc weszła do mieszkania?

Jeśli byłoby pewne że są zamkniete od srodka to w drzwiach wewnątrz bylby klucz i córka nie mogłaby najprawdopodobniej otworzyć drzwi z zewnątrz bo tak działa większość albo nawet wszystkie zamki?

#2 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 18:55:18

a jak ktoś inny miał klucze i zamknął?

#3 ~wacek~

~wacek~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 20:03:15

sama sobie gardło poderżneła!?? dziwne by było

#4 ~zuzanna~

~zuzanna~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 08:12:56

12 letnia corka odkrywa ciala swoich bliskich i zbiega do piwnicy.w szoku robi sie rozne rzeczy,ale dlaczego akurat zaczyna sie ukrywac?no i najwazniejsza rzecz i pytanie.kiedy nastapil zgon ?bardzo istotna rzecz w tej sprawie.

#5 ~Bubo~

~Bubo~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 13:46:05

Zuzanna czy ty masz mozg? Dziecko 12 ucieklo bo bylo w szoku chowalo sie bo zobaczylo krew bo moze balo sie ze nadal sprawca tego jest w domu...wiele rzeczy mogla w tym momecie pomyslec zaledwie 12 latka widzac rodzenstwo we krwi! Opanujcie sie ludzie! Jesli to bylo morderstwo i sprawca sam nie pojdzie na policje to wzyciu sie nie dowiemy kto to zrobil. Taki mamy klimat.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 08:07:21

to był wyrok samemu trudno na sobie wykonać ale pomału się to wyklaruje 12 lat ale coś nie tak.

#7 ~miro~

~miro~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 16:53:54

Ludzie? Nie pier. głupot. 12 letnie dziecko zabija?? Nie róbcie krzywdy temu dziecku pier. takie głupoty!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 20:49:53

a co z facetem z reportaża, tym przygłuchym i słabo widzącym sąsiadem z prawą łapą w gipsie?

hmm?

nic nie widzę... nic nie słyszę... ?

kto w to uwierzy?

mnie to wygląda na seryjnego. lub seryjnych...

ludzie to świry, mówię wam.

sama przechodziłam takie chore klimaty z własnymi sąsiadami. ludzie patrzyli na mnie, jakbym była przybyszem z innej planety, kiedy opowiadałam, co mi fundowano we własnym m2.

u mnie zmówiło się 5 delikwentów.

ciekawe ilu zmówiło się w Lipie...

#9 ~Paulina . Krza~

~Paulina . Krza~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 14:36:26

Ludzie ogarnijcie się jak 12 stolatka może coś takiego zrobić . Ludzie co wy wiecie ?? Teraz to każdy do powie swoje .. Jedynie Bóg wie co się stało . Śmieszni jesteście zwalacie na każdego winę co wy wiecie przecież was tam nie było . Wiecie jak czuje się córeczka straciła tak naprawdę wszystko całą rodzinę . Wyobrazcie sobię że wchodzicie do domu  tacy uśmiechnięci a tu za chwile widzisz matke i rodzeństwo z poderżniętym gardłem . Wspólczuje całej rodzinie z całego serca . Nie wypowiadajcie się jak nic nie wiecie. Smutne jest to że jak dopiero się tragedia stanie to wtedy wszyscy tak... Brak szacunku lepiej zmówcie wieczny odpoczynek ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych