Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Śmierdziuszki PiSowscy a dlaczego tak cicho po ujawnieniu propozycji łapówki na kwotę 40 mln. zł dla waszego przedstawiciela?

61 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Guest~

~Guest~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 17:44:17

J.w.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 17:58:40

Jak tam łapówka. To miała być dobrowolna  darowizna na rzecz budowy muzeum wielkiego Lecha.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:16:48

Hahaha, jakby to miało iść na publiczbe mauzoleum to rozumiem, ale to pewnie poszło by na prywatne mauzoleum pana byłego prezesa KNF, :-(

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:17:05

Hahaha, jakby to miało iść na publiczbe mauzoleum to rozumiem, ale to pewnie poszło by na prywatne mauzoleum pana byłego prezesa KNF, :-(

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 20:52:09

Up

#6 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 20:54:51

A co to proboszcza zlapali na randce ze ma byc glosno ???

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 20:59:27

A co to proboszcza zlapali na randce ze ma byc glosno ???

No tak żądanie łapówki w wysokości 40 mln to prawie jak randka proboszcza, gratuluję. Tu folwark był, jest a czy będzie to zależy od nas.

#8 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 21:04:41

A czy to wazne kto komu wrecza? Ani to moje ani twoje i nie moralizuj zaraz ze podatki itd łapowki byly zawsze i beda taka kolej rzeczy tego juz nikt nie zmieni zmieniaja sie tylko kwoty o co sie tozpisywac ma temat ktory i tak mnie nie dotyczy kto ma takie miliony niech sobie daje komu chce , zapewne jakby Tobie wreczyl nie bylo by tematu a tak to musisz drazyc temat hahahahahah

#9 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 21:06:03

Noo soooory ale afera z proboszczem byla by mocniejsza niz jakies tam 40 myliony

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 21:08:14

To moje i twoje pieniądze, dopóki tego nie zrozumiesz to będzie tak się działo. To nie wschodnia regencja, że można robić co się chce. To 40 mln kraj w środku unii europejskiej!!! Koniec i kropka. Od moralizowania jesteś ty a ja tylko podaję ci tylko trudne i twarde fakty!!!

#11 ~Stasiu~

~Stasiu~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 21:30:28

Nie moje ani grosza nie dalem , a jak ty dales to pokaz kwita na to hahahaha

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 21:49:46

Dałem chyba bo to z naszych podatków a ty biedaku w psychiatryku jesteś więc pewnie dać nie mogłeś.

#13 ~Kazek~

~Kazek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 22:22:17

Gdzie to pisalo ze z naszych podatkow? W tytule przelewu ? :D

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 22:32:48

A skąd, myślisz, że politycy płacą, nie, to ty, ja, Helmut, Fransua, Wincenzo i inni.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 10:11:07

To moje i twoje pieniądze, dopóki tego nie zrozumiesz to będzie tak się działo. To nie wschodnia regencja, że można robić co się chce. To 40 mln kraj w środku unii europejskiej!!! Koniec i kropka. Od moralizowania jesteś ty a ja tylko podaję ci tylko trudne i twarde fakty!!!

Fakt ze Ty jesteś istotą z urodzenia czy z wyboru? Giertych już się wycofa ze żadnej karteczki nie było czekamy kiedy padnie przekręt Czarneckiego i spółka ubekow

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 10:22:38

Fakt ze Ty jesteś istotą z urodzenia czy z wyboru? Giertych już się wycofa ze żadnej karteczki nie było czekamy kiedy padnie przekręt Czarneckiego i spółka ubekow

Piszesz jakby Ci to było obojętne, według Ciebie liczy się (do rozliczenia) tylko ubek, pełowiec, komunista. Ja rozliczyłbym wszystkich, którzy skubią, oszukują, wprowadzają w błąd zwykłych ludzi niezależnie od opcji politycznej.

Zatrudnienie prawnika za jakiś profit, który (prawnik) będzie miał przychylne oko (na bank) to coś za co powinny "polecieć głowy".

Co byś zrobił na miejscu Czarneckiego ?

Napisz proszę.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 12:26:41

Piszesz jakby Ci to było obojętne, według Ciebie liczy się (do rozliczenia) tylko ubek, pełowiec, komunista. Ja rozliczyłbym wszystkich, którzy skubią, oszukują, wprowadzają w błąd zwykłych ludzi niezależnie od opcji politycznej.
Zatrudnienie prawnika za jakiś profit, który (prawnik) będzie miał przychylne oko (na bank) to coś za co powinny "polecieć głowy".
Co byś zrobił na miejscu Czarneckiego ?
Napisz proszę.

Na miejscu Czarneckiego zrobiłbym to samo, gdy imperium finansowe się chwieje każdy chwyt jest dozwolony, który przedłuża jego żywot. Chrzanowski zrobił karygodny błąd prowadząc rozmowę z Czarneckim w cztery oczy. To co udało się ustalić z z bankiem Solorza, było nie do zrealizowania z takim graczem jak Czarnecki. Ale nie widzę też światełka w tunelu dla imperium Czarneckiego. Będzie wielki problem.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 12:38:46

Afera KNF dopiero nabiera tempa. Już widać,że swoim zasięgiem "przerośnie" aferę Amber Gold.

Tusk nie mianował szefa Amber Gold a tutaj,szefem KNF został mianowany facet przez premiera PiS-owskiego rządu. Do tego nie budzące wątpliwości nagrania premiera Morawieckiego w sławnej restauracji.Trzeba te fakty,niby odległe,połączyć. Premier też chciał dawać łapówkę z pieniędzy podatników.

Prawdziwe oblicze tej władzy dopiero poznajemy.Sądy /po tak zwanej reformie/ podległe decyzjom nadzorcy z Ciemnogrodzkiej w Warszawie,byłyby obojętne na te przypadki korupcji. Dobrze,iż opozycja nie pozwala zamieść sprawy pod dywan.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 14:44:44

Afera KNF dopiero nabiera tempa. Już widać,że swoim zasięgiem "przerośnie" aferę Amber Gold.
Tusk nie mianował szefa Amber Gold a tutaj,szefem KNF został mianowany facet przez premiera PiS-owskiego rządu. Do tego nie budzące wątpliwości nagrania premiera Morawieckiego w sławnej restauracji.Trzeba te fakty,niby odległe,połączyć. Premier też chciał dawać łapówkę z pieniędzy podatników.
Prawdziwe oblicze tej władzy dopiero poznajemy.Sądy /po tak zwanej reformie/ podległe decyzjom nadzorcy z Ciemnogrodzkiej w Warszawie,byłyby obojętne na te przypadki korupcji. Dobrze,iż opozycja nie pozwala zamieść sprawy pod dywan.

Z rządów PiS sa afery za rządów PO były wspólne interesy jak ktoś policzył za PO afery był co 29 dni od afery hazardowej po VAT było ich 69 nich tego rekordu nie podbije a straty budżetu państwa to czternasta miliardów złotych.Tu decyzja premierą była natychmiastowa.Poczekamy na finiszu.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 16:27:25

Z rządów PiS sa afery za rządów PO były wspólne interesy jak ktoś policzył za PO afery był co 29 dni od afery hazardowej po VAT było ich 69 nich tego rekordu nie podbije a straty budżetu państwa to czternasta miliardów złotych.Tu decyzja premierą była natychmiastowa.Poczekamy na finiszu.

Ty te bzdury tak sam od siebie piszesz, czy korzystasz z tzw. "przekazu dnia", który swoim klakierom pis rozsyła żeby mącili innym?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych