Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 18 październik 2011 - 22:32:22

ludzie troche szacunku. 4 osoby w szpitalu 3 z tica jedna z malucha jeden mlody Czlowiek niezyje. Czy zadaliscie sobie pytanie co przezywaja ich bliscy.? Dzis w kunkowcach byla msza w intencji rannych ktora zamowili rodzice chlopaka ktory walczy o zycie w szpitalu. Bylo duzo mlodziezy po mszy zostaly zapalone znicze na miejscu wypadku. Nie wazne teraz czy mieli prawko czy uciekali teraz wazne jest dla bliskich ofiar wsparcie a nie plotk. Jestem bliskim znajomym rannych z tico znam ich rodziny i zapewniam was ze nie sa to rodziny patologiczne. Prosze o szacunek dla zmarlego kolegi i jego rodziny o szacunek dla kolegi ktory teraz gdy wy madrzycie sie walczy o zycie o szacunek dla kolezanki i szacunek dla kolegi i ich rodzin. Dobrze jest obrzucac kamieniem innych ale czy jestescie bez winy czy nie popelniacie bledow?!

#42 ~DoWszystkich~

~DoWszystkich~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 13:49:21

To jest prawda, oni uciekali. kierowca tico mogl sie zatrzymac przed skrzyzowaniem ale pedzocy tuz za nim fiat 126p wepchal by go w prost pod kola tira. kierowca ratowal sytuacje ale braklo sekundy... fiatem 126p takze prowadzil mlody mezczyzna bez prawa jazdy. to nie byl pierwszy przypadek kiedy kierowca tico byl scigany bity i zastraszany przez ta szajke. Kolesie w wiejskim maluchu chcieli pobawic sie w gangsterow i sami wymierzyc spawiedliwosc!!! Jakim kosztem??!!! a co powiedzieliscie policji?? ze sie scigaliscie!!! wszysscy wiedza jak bylo!!! jeden walczy o zycie drugi jest w ciezkim stanie a niewinny normalnie niewinny ktory chcial sie przejechac ktory z nikim nigdy nie mail zatargow zawsze usmiechniety zgina!!! Zgnijcie w pierdlu bydlaki..

#43 ~nevermind~

~nevermind~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 18:31:22

nie znalam chlopaka, ktory zginal, niektore osoby, ofiary wypadku znalam tylko z widzenia, ze szkoly, jestem zszokowana i do tej pory do mnie to nie dotarlo. to wielka tragedia, ale niestety kolejny raz potwierdza sie stereotyp Polaka zawistnego, idioty, ktory wepcha swoje 'cztery grosze', pomimo wszelkich zasad moralnych. Ludzie! troche altruizmu. nie ma ludzi, ktorzy nie popelniaja bledow, wiec nikt z nas nie ma prawa nikogo oceniac, tym bardziej w obliczu tak okropnej tragedii. popisywanie sie twardymi moralom, ze bez prawa jazdy, ze szczeniacy, kaskaderzy, brawura. czy to przywroci zycie temu mlodemu chlopakowi ? wydaje sie Wam, ze to, co przezyly inne ofiary wypadku to niewystarczająca 'kara'? nie wiem, w jakim wieku ludzie wypisuja takie brednie, ale sama mam 18 lat i wiem co to znaczy popelnic blad, niewazne jakiej miary, wazne, ze tego nie da sie odwrocic, trzeba zyczyc zmarlemu wiecznego odpoczywania, a pozostalym wyjscia z traumy, ktora na pewno teraz przezywaja, a nie popisywac sie swoja wiedza na temat tego co wolno a czego nie, to prokuratura bedzie dochodzic czyja to wina, a najwieksza kara dla uczestnikow wypadku juz zostala wymierzona. ludzie.. naprawde, troche szacunku dla smierci, dla tragedii, dla uczuc wyzszych!

#44 ~Neo~

~Neo~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 19:23:16

znałam Go ze szkoły szkoda mi Kamila ;( spoczywaj w pokoju {*}

#45 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 20:18:50

Gówniarzom się w głowach poprzewracało,żeby się ścigać w takich miejscach!!!!Tragedia owszem,ale tylko na swoje zawołanie.Boże dziękuję Ci,że moje dziecko właśnie nie szło sobie tą uliczką ze szkoły!!!

#46 ~dzeju9~

~dzeju9~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 20:34:02

Wy to wogole jessescie pierdo lnieci nie znacie sytuacji ani okolicznosci tego zdarzenia a wypowiadacie sie jak znawcy z przedszkola klockami sie pobawcie a nie wypowiadacie sie na powazny temat popier.dolency i nie wku***ajcie ludzi takimi wypowiedziami. Takie pier***nietemat durne wypowiedzi to tylko w szkole specjalnej chyba sa'

#47 ~xyzxyz~

~xyzxyz~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 20:52:57

oj ludzie a żebyście wiedzieli dlaczego się gonili to by wam dach z domu porwało :/ znam całą sytuacje i skończcie prosze was

#48 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 22:25:24

tez go znalem , chodzilem z jego siostra do klasy

#49 ~Morja~

~Morja~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 11:25:55

Nie znałam go osobiście, był kolegą mojego syna i jest mi tak bardzo przykro i smutno. Był taki młody, szczerze współczuję rodzicom i bliskim oraz wszystkim , którzy znali Kamila. Tak mi żal.

#50 ~KOLO~

~KOLO~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 17:42:03

Wypadek jak sama nazwa wskazuje to zdarzenie losowe. Osoba jawnie łamiąca prawo- czyli jeżdząca bez"prawa jazdy" i popełniające tego typu przestępstwo powinna być sądzona jako morderca. Zapominamy o paragrafie mówiącym o "nieumyślnym spowodowaniu wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym" ale sąd powinien przykładnie ukarać sprawcę. Nie jakieś zawiasy i inne ograniczenia, a karę pozbawienia wolności tak na 10 lat. Myślę że by się nauczył a i wyrok byłby dla innych przykładem.

#51 ~ZBYCHU~

~ZBYCHU~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 17:43:04

zamknac gnoja na 25 lat i naglosnic proces by takie zwyrodniale matki nauczyly sie wychowywac takich gownoryji! A matce i rodzinie zabrac dozywotnie prawo posiadania samochodu! gdyby chodzilo o bron palna tak wlasnie by postepowano... a to zupelnie to samo z ta roznica ze narzedzie troche inne! Zwykly gowniarz bananowy gownoryj wychowany bez stresowo. Na miejscu rodziny chłopaka nie dopuscil bym do tego by morderca wyszedl zywy ze szpitala. W polsce nie ma sprawiedliwosci a rodzinka tego mordercy ..........itp... prawo takim sprzyja pieniadze czynia cuda! nie dopuscie do tego wezcie prawo w swoje rece! bo nikt tego za was nie zrobi!

#52 ~Hela~

~Hela~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 19:14:13

Oczywiście rozumiem ból i rozpacz rodzin osób uczestniczących w wypadku.Nie wyobrażam sobie jaki byłby ból gdyby potrącili pieszych? Chcę jednak miec możliwośc bezpiecznego poruszania się po drogach, chcę by moje dzieci cało wróciły do domu. Dlaczego my mamy obawiac się bezmyślnych małolatów za kierownicą? Przecież to oni sieją śmierc na drogach. Znamy wiele przypadków gdy sprawca wychodzi z wypadku cało a ofiarami są bezstronni ludzie a szczególnie dzieci. Niektórzy z Was bronią tych kierowców. Dlaczego poddajemy się mniejszości. Uważam,że w tym wypadku, i kilkunastu innych, powinno się zabierac prawo jazdy lub zakazac starania się o nie.
Nie atakuję nikogo, ale należy spojrzec na fakty a taka jest rzeczywistośc.

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 10:46:13

Profesjonalna pomoc prawna w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych.
Bezpłatna infolinia 801-08-07-66

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych