Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2009 - 11:42:53

Chciałabym bardzo zaliczyć spływ kajakowy, ale mam fobie że jak się przewrócę z kajakiem, to może mnie przydusić i nie dam rady z niego wyjść.... no i utopie sie.... Mimo, że pływać umiem, panikuje... :(

#2 ~wzory-podan.pl~

~wzory-podan.pl~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 13:42:14

Nie masz się co martwić. Grzyba jest bardzo trudno zrobić jak się go nie chce. Ale jak już Ci się uda to wystarczy że się od kajaka nogami odepchniesz i wypłyniesz na powierzchnię. Ale jak już się tak bardzo boisz to polecam jakąś spokojną rzekę np. Krutynia, Czarna Hańcza

#3 ~okulczyk@gmail.com~

~okulczyk@gmail.com~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 17:00:15

Chciałabym bardzo zaliczyć spływ kajakowy, ale mam fobie że jak się przewrócę z kajakiem, to może mnie przydusić i nie dam rady z niego wyjść.... no i utopie sie.... Mimo, że pływać umiem, panikuje... :(

Gdzie pływasz, skąd jesteś? Myślę, że każdy się boi o wywrotkę, ale można opanować powrót :) Pozdrawiam, Marcin

#4 ~beton~

~beton~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 14:09:44

eno spokojnie na takiej rzece ciężko jest zrobić grzyba ale jak już ci się uda to ktoś podpływa i robisz dzióbka albo spokojnie eskimoskę i jesteś z powrotem na powierzchni.

#5 ~Czczysiek~

~Czczysiek~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 17:50:13

Czy ktoś spłynął kiedykolwiek cały Wisłok? Albo przynajmniej od Zalewu Sieniawskiego (lub jeszcze wcześniej) po ujście na rzece San?

#6 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 15:30:00

Nie ma się czego bać. Kapok w każdej sytuacji wyrzuci na powierzchnię, Nasze kajaki nie mają zapinania wokół pasa i z kajaku się wypada przy wywrotce.
W każdym bądź razie zapraszamy na spływy w każdy dzień tygodnia Wisłokiem ze Strzyżowa na zalew w Rzeszowie, z przystankiem (lub bez) w Babicy (możliwość noclegu, ogniska, grilla, jazdy konnej). Wszystko to za naprawdę niewielkie pieniądze. Wyjście do kina kosztuje więcej. Kontakt: 604085423

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych