Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anty komuch~

~anty komuch~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 21:38:27

Zmiencie nazwe na zks stal rzeszow basket team od razu 2 miliony od ferenca sie znajda..

#2 ~sad but true~

~sad but true~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 21:41:19

Niestety prawda jest taka ze dopiero po smierci ferenca ruszy budowa stadionu Resovii,odbuduje sie koszykowke,ogolnie sport w Rzeszowie ruszy.

#3 ~RZ~

~RZ~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 05:12:24

Pewnie Ferencowi nie spodobała się nazwa ŚSK

#4 ~Rzeszowiak~

~Rzeszowiak~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 19:27:00

Wstyd dla Rzeszowa, że nie znalazło się 100tys zł na jedyny klub koszykówki w mieście. To się nazywa zrównoważone miasto? A każda, byle jaka drużyna piłkarska dofinansowanie bez trudu otrzymuje. Przykre to.

#5 ~C-Squad~

~C-Squad~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 20:24:08

Aż łza się w oku kręci dziękujemy za basket jaki mogliśmy zobaczyć w waszym wykonaniu. Wielki szacunek za to że doszliście tak daleko będąc tylko stowarzyszeniem a nie miejskim klubem opłacany przez podatnika. Nasz sport umiera niestety.

#6 ~LEGO D.~

~LEGO D.~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 20:47:31

Czas, goi rany, może zmiana posady fotela prezydenta zmieni oblicze rzeszowskiego sportu, . Basket tak jak piszą rozmówcy umiera, tak jak sędziowanie na podkarpaciu. I tu też zmiany się pojawią. Bo na każdego czas przychodzi (brak chemii z związku).

#7 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 07:26:23

Niestety prawda jest taka ze dopiero po smierci ferenca ruszy budowa stadionu Resovii,odbuduje sie koszykowke,ogolnie sport w Rzeszowie ruszy.

Czas pokaże co będzie ale nie przewiduje wielkiego rozwoju jeśli chodzi o koszykówkę męską w Rzeszowie - nowa hala i stadion tutaj nie pomogą niestety...

#8 ~Znawca~

~Znawca~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 07:32:17

Sz. Panie Wajgiel, idz Pan w CH** z takim żartem... zabrakło pieniędzy ?! Basket umiera... Zapalmy wirtualną świeczkę nad rzeszowską koszykówką... to naprawdę bardzo nośne ale wole literaturę faktu. Stań człowieku w prawdzie i powiedz, że nie potrafiłeś rozliczyć poprawnie dotacji z miasta (mimo wielu przypomnień) ale najlepiej wieszać psy że Ferenc be. Polityka jaka jest to wszyscy widzą ale zanim zaczniesz pozyskiwać "dużych sponsorów" musisz zapewnić sobie podstawę którą przeznaczysz np. na opłaty związane z halą (a tą miasto oferowało). Sprawa została olana bo przecież to zaskurniaki. Z takim podejściem kolego nie mogło być inaczej ale miej człowieku resztkę honoru i nie pisz tutaj farmazonów bo ktoś w końcu wywoła cię do tablicy. Rozliczanie zacznij od siebie jaśnie Panie i nie strugaj muharadży !  

Widzę że "znafca" od rozliczeń finansowych i budowania budżetu się odezwał haha wstyd podszywać się pod urzędnika z Urzędu Miasta Wydziału Sportu hm ciekawe czy Sz. Pan Solarski wie o tym wpisie - bo jeśli wie i np. sam go pisał to gratuluję urzędowej inteligencji... 

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 12:28:58

Jestem zdruzgotany tą informacją jako kibic SSK,który był na wszystkich meczach domowy w tym sezonie jest to tragiczna informacja nigdy się nie spodziewałem tego,że SSK nie przystąpi do 2 ligi a tu jednak...Koszykówka w Rzeszowie od tego momentu umarła.. cóż pozostaje jeżdżenie na mecze Łańcuta i Krosna...Mam nadzieje tylko,że jak jakiś nowy podmiot przystąpi do 3 ligi to nie będzie nim Resovia swoją szanse już mieli...

#10 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 12:29:12

Jestem zdruzgotany tą informacją jako kibic SSK,który był na wszystkich meczach domowy w tym sezonie jest to tragiczna informacja nigdy się nie spodziewałem tego,że SSK nie przystąpi do 2 ligi a tu jednak...Koszykówka w Rzeszowie od tego momentu umarła.. cóż pozostaje jeżdżenie na mecze Łańcuta i Krosna...Mam nadzieje tylko,że jak jakiś nowy podmiot przystąpi do 3 ligi to nie będzie nim Resovia swoją szanse już mieli...

#11 Schiedofm

Schiedofm

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 13:35:32

Ja nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego też ciężko będzie mi pomóc...

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych