Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Shaq~

~Shaq~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 09:42:37

Nic się nie stało. Prawdziwi kibice są z Wami na dobre i na złe! Niedługo będziemy się cieszyć z powrotu do TBL. Pan Prezes to wszystko poskłada w całość i zbudowany od podstaw nowy zespół Siarki oparty na wychowankach zdominuje całe rozgrywki! Już nie mogę się doczekać startu nowego sezonu!

#2 ~Cyrulik Dzikowski~

~Cyrulik Dzikowski~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 18:28:19

BERNAT   gdzie jestes wszarzu zaje***y  warga ci spadla bo zes jest pijany  !!!! Znowu ta menda BERNAT uszczany wypisuje brednie  !!!! Spalic spelune Pyszniakowi ,spalic auto i wygonic z miasta  !!!!!!!!!!!!!!!!!!

#3 ~Obiektywny_Siedlce~

~Obiektywny_Siedlce~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 04:21:13

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony jestem pełen entuzjazmu po odniesionym sukcesie, ale z drugiej strony szkoda że tę ligę opuszcza niespodziewanie właśnie Siarka. Z pewnością straci teraz 1 liga sporo na swej atrakcyjności. W każdym bądź razie znamy już głównego kandydata do awansu do 1 ligi w przyszłym sezonie. Tego Wam życzę!

#4 ~Wierny Fan~

~Wierny Fan~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 05:30:38

Żal tego spadku, ale odbijemy się jeszcze od dna. Trzeba tylko w przyszłości głosować na właściwych ludzi, przyjaciół tarnobrzeskiego sportu, którzy nie będą szczędzić grosza na naszą kochaną drużynę. Dobrze, że pan Norbert wystartuje w wyborach na prezydenta. Uszy do góry, będzie dobrze!

#5 ~CADYK Dzikowski~

~CADYK Dzikowski~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 00:41:16

Z Tarnobrzega musi natychmiast zniknac  tlusty zlodziej,parch Pyszniak razem z klapouchym synem i konkubina  !!!! Nalezy mu natychmiast w tym pomoc rozwalajac jego przystadionowa spelune ,nie dac z miasta ani grosza i rozwalic parchowi Pyszniakowi wszystko co sie da  ! Dla chetnych proponuje powazna nagrode 5000 zl w gotowce  !!! Oferta jest jak najbardziej powazna  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych