Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Stop hate na forum nowiny Leżajsk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 09:25:18

Ludzie skąd w Lezajszczanach tyle jadu,niespełnienia,nieszczęścia,hipokryzji i braku chęci doksztalcania się i rozwoju?
Przecież jak przegląda się wypowiedzi na tym forum ma się wrażenie, że to ludzie szalenie nieszczęśliwi ktorzy upust w postaci jadu tchorzliwie wylewają na tym forum zamiast odważnie wyjasnic nurtujacy temat oficjalnie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 10:31:13

Jak z tej okolicy ludzie nie mają pracy albo pracują za minimum to szukają dziury w całym. ABY JA, ABY MI, BO JA........

Wychyl się z czymś to cię obsmaruję, zbesztają i wbiją w ziemię.

Taka mentalność okolicy.

#3 ~Łowca młotków~

~Łowca młotków~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 18:48:45

Anonimowość sprzyja żeby podpieprzyć sąsiada który nie działa zgodnie z prawem, anonimowość sprzyja, żeby zwrócić uwagę władzy, anonimowość sprzyja, żeby... Takie kablarskie forum, więc co się dziwisz?Ja wchodzę czasem, żeby poczytać te ploty, bo nie raz byłem obsmarowany na tym forum. Jedyne rozsądne wyjście, to czytelny podpis pod swoimi wypocinami albo likwidacja Forum leżajsk. 

#4 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 18:54:57

Anonimowość jest domeną tchórzy. Tchórz nie stanie twarzą w twarz by przedstawić argumenty bo takich nie ma.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 07:13:13

Nie chce was martwić ale nie jesteście anonimowi. Tak wam się tylko wydaje ale w internecie jest zapisane z jakiego komputera pod jakim adresem i kto pisał. Te informacje można uzyskać od zaprzyjaźnionego informatyka albo na żądanie organów ścigania. To naprawdę łatwe. Więc zastanówcie się 10 razy zanim coś głupiego napiszecie. Pozdrowienia.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 09:14:06

Nie chce was martwić ale nie jesteście anonimowi. Tak wam się tylko wydaje ale w internecie jest zapisane z jakiego komputera pod jakim adresem i kto pisał. Te informacje można uzyskać od zaprzyjaźnionego informatyka albo na żądanie organów ścigania. To naprawdę łatwe. Więc zastanówcie się 10 razy zanim coś głupiego napiszecie. Pozdrowienia.

Dokładnie jak piszesz.

Tylko dopóki z imienia i nazwiska kogoś nie obrazisz to raczej nikt nie zareaguje, choć czytając temat o Fabryce Maszyn i wypowiedzi jednego z "pieniaczy" można też mieć złudzenie anonimowości. Myślę, że to jest do czasu jak trafi "kosa na kamień". Później pewnie co niektórzy stonują swoje wypowiedzi.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 10:08:21

Tak dokładnie.Odniosłem się do wirtualnej żeczewistosci tu i teraz.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 19:43:11

Lecz ludzi dobrej woli jest więcej...mam nadzieję

#9 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 07:48:35

Ludzi dobrej woli jest więcej, ale to forum to rynsztok....frustracilezajsk.pl

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0