Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~fan Petru~

~fan Petru~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 16:25:12

Nikt tej nowopowstającej kasty nie przymuszał do bycia nauczycielami. Mogli zostać strażakami, żołnierzami, policjantami lub innymi mundurowymi. I dzisiaj byliby emerytami lub odliczali czas do emerytury. Wybrali zawód dający ferie, wakacje i inne przywileje niedostępne dla zwykłego pracownika i też z tytułem magistra.
A dzisiaj modne, jest wzorem PO, przyłożyć rządzącym, to, jak te przysłowiowe żaby, podsuwają łapy żeby coś chapnąć... .

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 17:29:01

Policjanci,pomijani przez PiS-owskie władze w rozdziale wspólnej kasy,dość skutecznie załatwili sobie i innym służbom mundurowym podwyżki płac i pokazali innym grupom zawodowym,jak to się robi,aby było skutecznie. Po nich,po strajku podwyżki otrzymali lekarze - rezydenci. Następne grupy to pielęgniarki,pracownicy administracyjni,technicy medyczni. Wszyscy musieli podejmować akcje protestacyjne. Teraz zapowiedzieli strajki /oprócz nauczycieli/ jeszcze pracownicy sądów i prokuratur , rolnicy i opiekunowie osób niepełnosprawnych.

PiS nie zrobił nic aby uporządkować systemy płac w dziedzinach na które rząd ma wpływ. Prywatne instytucje mają swoje systemy i obywa się tam bez protestów.

Akcja przekupywania wyborców przynosi lawinę protestów tych,których przy podwyższaniu świadczeń pominięto. I wcale nie ma w strajkach podtekstów politycznych ale prawidłowe rozumowanie. Skoro ludzie,którzy nie przysparzają budżetowi dochodów,otrzymują wysokie darowizny,dlaczego ludzie ciężko i odpowiedzialnie pracujący są pomijani.

#3 ~Brzeszczotto~

~Brzeszczotto~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 19:20:10

Szczucie nauczycieli na nasz niepodległościowo-antykomunistyczny rząd to kolejna hucpa komunistycznej nauczycielskiej organizacji i jej szefa - byłego członka partii (pisząc "partia" myślę "lenin").

#4 ~Mita~

~Mita~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 22:40:02

Jak im tak źle to niech idą kopać doły albo niech idą pracować do prywaciarza ... to zobaczę co to jest PRAWDZIWA PRACA...wakacje, ferie, 18 godzin pracy w tygodniu...(36 godzin to już praca na 2 etaty) A ja muszę robić 40 godzin... i mam tylko 26 dni urlopu. Ze nie wspomnę już o świętach... nie roby to właśnie o nich sądzę. Jak dużo pracują w domu bo sprawdziany sprawdzają to niech siedzę 8 godzin w szkole i niech to robią w pracy A nie wolne okienko to ploty stosowane uprawiają. Mam znajomych wśród nauczycieli to wiem jak to jest.

#5 ~ll~

~ll~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 09:12:14

Drodzy nauczyciele - Polacy są z Wami :) Skoro nsdapis ma pieniądze dla nierobów od 500+, ma pieniądze na robienie "bizancjum" dla swoich kolesi pracujących w nbp czy spółkach skarbu państwa to i dla Was pieniądze powinny się znaleźć :) Jak nie ma to zabrać nierobom, zlikwidować bezużyteczny wot, podpisywać kontrakty wojskowe korzystne dla Polski, a nie da trumpa :) To aż tak proste :)

#6 ~Polka~

~Polka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 17:16:50

Ja nikomu nie zazdroszczę bo każdy mógł zostać kim chce w tym także nauczycielem. Mówienie więc żeby nauczyciel poszedł do łopaty czy do biedronki obraża z jednej strony tych którzy tak pracują jak i samych nauczycieli którzy inwestowali w swoją przyszłość - jak widać nie tak kolorową. Współczuję belfrom bo muszą "walczyć" z Menem, rodzicami jak i uczniami. Obserwując dzisiejsze zachowanie (a w zasadzie jego brak) tych dwóch ostatnich dochodzę do wniosku że rolą rodzica jest tylko płodzic dzieci o resztę zadba państwo dając 500 + i to z moich podatków. Dlatego nauczyciele STRAJKujcie bo to Wasza ostatnia szansa inaczej moja Polska zejdzie na psy.

#7 ~Brzeszczotto~

~Brzeszczotto~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 19:31:34

Drodzy nauczyciele - Polacy są z Wami :) Skoro nsdapis ma pieniądze dla nierobów od 500+, ma pieniądze na robienie "bizancjum" dla swoich kolesi pracujących w nbp czy spółkach skarbu państwa to i dla Was pieniądze powinny się znaleźć :) Jak nie ma to zabrać nierobom, zlikwidować bezużyteczny wot, podpisywać kontrakty wojskowe korzystne dla Polski, a nie da trumpa :) To aż tak proste :)

Kogo to obchodzi ile zarabiają w NBP. Chyba tylko komunistów. Oni lubią liczyć cudze pieniądze. A ta cała organizacja nauczycielska powinna być już dawno zlikwidowana, a jej szef wysłany na zieloną trawę. A aferzyści, złodzieje i VAT-owi oszuści wylansowani przez okragłostołowo-styropianowo-magdalenkowo-solidarnościowych "bohaterów" z esbeckiego nadania ze złości pienią się, że ucieka im tyle pieniędzy na pronarodowe i prospołeczne programy "500+", "mama+", "emeryt+" itp. A im pozostał tylko program "cela+".

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 19:57:47

PiS podtrzymuje model państwa policyjnego, w którym policjant zarabia więcej od nauczyciela.

Jeśli dojdzie do strajku,jaki nauczyciele ogłaszają odpowiednio wcześniej,rząd będzie musiał zaspokoić ich oczekiwania. Próby zastraszania czy bardziej podłe,wciągania rodziców uczniów do walki z nauczycielami nie przyniosą PiS-owi chluby ani załatwienia problemu.

#9 ~ll~

~ll~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 13:16:52

Kogo to obchodzi ile zarabiają w NBP. Chyba tylko komunistów. Oni lubią liczyć cudze pieniądze. A ta cała organizacja nauczycielska powinna być już dawno zlikwidowana, a jej szef wysłany na zieloną trawę. A aferzyści, złodzieje i VAT-owi oszuści wylansowani przez okragłostołowo-styropianowo-magdalenkowo-solidarnościowych "bohaterów" z esbeckiego nadania ze złości pienią się, że ucieka im tyle pieniędzy na pronarodowe i prospołeczne programy "500+", "mama+", "emeryt+" itp. A im pozostał tylko program "cela+".

Drodzy państwo :) Dożyliśmy czasów, gdzie sympatyzujący z pro-komuszymi programami z cyklu "barachło+", wmawiają nam, że nie powinniśmy się interesować faktem iż byle niekompetentny cieć i jego utrzymanki pracujące w państwowej spółce zarabiają po 50-60 tyś/msc :) Z drugiej strony te same socjal-tłuki zaglądają do kieszeni nauczyciela szukając każdej złotówki jaką ten dostaje w ramach jakiegokolwiek dodatku bo a nuż zarobi te horrendalne 2,5 tyś brutto :D

#10 ~Brzeszczotto~

~Brzeszczotto~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 19:44:43

Drodzy państwo :) Dożyliśmy czasów, gdzie sympatyzujący z pro-komuszymi programami z cyklu "barachło+", wmawiają nam, że nie powinniśmy się interesować faktem iż byle niekompetentny cieć i jego utrzymanki pracujące w państwowej spółce zarabiają po 50-60 tyś/msc :) Z drugiej strony te same socjal-tłuki zaglądają do kieszeni nauczyciela szukając każdej złotówki jaką ten dostaje w ramach jakiegokolwiek dodatku bo a nuż zarobi te horrendalne 2,5 tyś brutto :D

Niech zarabiają, szczęść im Boże, a podatkowe pieniądze niech wracają do Narodu w ramach rożnych programów "plus". Ważne jest, że te pieniądze już nie trafią do kieszeni VAT-owskich oszustów i aferzystów wykreowanych przez okrągłostołowo-styropianowo-magdalenkowo-solidarnościowych "demokratów" z esbeckiego nadania.

#11 ~Brzeszczotto~

~Brzeszczotto~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 08:02:42

Niech zarabiają, szczęść im Boże, a podatkowe pieniądze niech wracają do Narodu w ramach rożnych programów "plus". Ważne jest, że te pieniądze już nie trafią do kieszeni VAT-owskich oszustów i aferzystów wykreowanych przez okrągłostołowo-styropianowo-magdalenkowo-solidarnościowych "demokratów" z esbeckiego nadania i pobłogosławionego przez Episkopat Polski.

#12 ~Brzeszczotto~

~Brzeszczotto~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 09:10:00

(...) i pobłogosławionego przez Episkopat Polski.

W tym momencie zbluźniłeś niepoprawny gimnazjalisto z rosnącymi włosami między palcami obu rąk. Zatem ukorz się, upadnij na twarz i proś o przebaczenie, a być może to bluźnierstwo i świętokradztwo będzie ci przebaczone kozi synu.

#13 ~Bolek~

~Bolek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 11:03:44

Będziem pałować pasożytów.

#14 ~RZ~

~RZ~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 11:07:27

A kto trzyma ich w szkole ? Brunek poradził takim :" zmień pracę lub weź kredyt". Darmozjady przyzwyczajone do mało-robienia, dużo narzekania, ale jeszcze nie słyszałem o wypadku, żeby któryś z nich zmienił pracę.

#15 ~Nominowany~

~Nominowany~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 11:13:13

Nie dostałem się do dobrej uczelni, pracować też mi się nie chciało. Skończyłem jakoś WSP, mam etacik w szkole i jest mi jak w niebie. Na zarobki nie narzekam a z wolnym czasem nie wiem sam co robić. Życzę każdemu takiej pracy i pozdrawiam.

ps. Strajkuję, bo muszę.

#16 ~ll~

~ll~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 11:36:59

W sytuacji gdy pisowskie ministerstwo straszy nauczycieli pozwami za legalny strajk, nauczycielom nie pozostaje nic innego jak właśnie strajkować i domagać się spełnienia postulatów :) Jakoś nigdy nie słyszałem, żeby w taki sam sposób odpowiadano kopalnianym kretom czy innym pupilkom skretyniałej kato-prawicy i popłuczynom po solidarności :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych