Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

strajk nauczycieli

72 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 08:42:28

Staraj nauczycieli przyją zasadę <nie ważny jest cel tylko adresat>ZNP ma korzenie komunistyczne i lewacke ideologię. ZNP stał się partia polityczną ktur próbuje na hasłach podwyżki prowadzi politykę zaklamojac swojch członków. Pan Broniasz zarabia 15 tys zł ma się jak poczek w maśle.

To on jest biedakiem w porównaniu do "dwórek" glapńskiego i setek a może tysięcy misiewiczów-pisiewiczów

#42 ~dt~

~dt~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 12:01:22

Drodzy Nauczyciele, proponuję inną formę pracy - nie organizujcie wywiadówek, żadnych wyjazdów do kina, muzeum, czy wycieczek. w szkole zakaz zabaw, imprez ..cały rok nauka, nauka nauka. Może rodzice docenią w końcu wasze poświęcenie dla ich wzorowych synusiów i córeczek .

zgoda pelna tylko likwidacja karty naucxyciela praca 48 gods.tygodniowo I urlop 26 dni w roku

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 15:17:56

I leszcze brak możliwości przejścia na wcześniejsza emereture dla nauczycielek 25 lat pracy a nauczyciela 30 lat pracy i to za 1600 na reke a nie 3500  wtedy becie cieżko a nie teraz  jak pączki w maśle pływacie

#44 ~Pan~

~Pan~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 15:24:36

?

Ty wiesz co piszesz?

Zachęcam do uzupełnienia wykształcenia i pracy z powołania w szkole.

Powołanie i pragnienie tych zarobków odejdą szybciej niż rządy partii rządzących prze ostatnie dekady :D

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 15:54:17

Ta w chuja to możesz robić małe dzieci gdzie po szkołach ucza nauczyciele i nauczycielki medzy 60- a 65 rokiem życia pokaż no pokaż

#46 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 16:23:30

no to życzę,aby dzieci, wnuki i prawnuki pracowały w tym zawodzie!!!!!!!

I leszcze brak możliwości przejścia na wcześniejsza emereture dla nauczycielek 25 lat pracy a nauczyciela 30 lat pracy i to za 1600 na reke a nie 3500  wtedy becie cieżko a nie teraz  jak pączki w maśle pływacie

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 16:25:07

?

Ty wiesz co piszesz?

Zachęcam do uzupełnienia wykształcenia i pracy z powołania w szkole.

Powołanie i pragnienie tych zarobków odejdą szybciej niż rządy partii rządzących prze ostatnie dekady :D

zgoda pelna tylko likwidacja karty naucxyciela praca 48 gods.tygodniowo I urlop 26 dn

Również zgadzam się na  48 godz ?? . Ale dzieci będą miały po 10 godzin dziennie i nauczyciel nie będzie musiał przychodzić w Wigilię na dyżur  do godz. 16. Wesoło - prawda? i nie pojedziesz na urlop we wrześniu czy w maju, bo jak oderwać dzieciny od nauki. A usprawiedliwienie za nieobecność?.Przecież nauka, nauka, nauka.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 16:55:37

Rok ma 365 dni.

Odejmij 52 niedziele - 52 soboty - 10 dni "na czerwono" w kalendarzu w tym roku - 62 dni wakacji = 189 dni roboczych. Nie wliczając innych dni wolnych - może inaczej - luźnych (jakieś dni babci, dni nauczyciela, mamy itp.)

O ile wiem, należy się po pewnym czasie 2 lata PŁATNEGO urlopu "zdrowotnego".

Co mają powiedzieć pracujący "na okrągło" - nawet w niedziele ?

Jeśli nasi nauczyciele (nie tylko z Leżajska) faktycznie tak ciężko pracują, to dlaczego tego ludzie nie widzą ?

Lekcje w szkole "po łebkach", zadanie z rodzicem w domu. Podejścia do przekazania wiedzy niewiele. Efekty takiej nauki wychodzą przy egzaminach. Wtedy co ? - korepetycje. A wtedy podejście do ucznia inne - ale za pieniądze.

#49 ~Pan~

~Pan~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 20:18:32

Do nauki zatem, by zostać nauczycielem. Powodzenia i zdrowia życzę... :D

#50 ~chcą odebrać 500+ Polakom~

~chcą odebrać 500+ Polakom~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 21:32:36

nauczyciele  bogacze chcą odebrać polskim rodzinom 500+ żeby napchać swoje już wypasione portfele 

Niestety oni są przeciwko dobrej zmianie która dała Polakom 500zł na dzieci.

PiS na to nie pozwoli nikomu odebrać 500+ więc trzeba głosować tylko na PiS

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 22:35:50

Rok ma 365 dni.

Odejmij 52 niedziele - 52 soboty - 10 dni "na czerwono" w kalendarzu w tym roku - 62 dni wakacji = 189 dni roboczych. Nie wliczając innych dni wolnych - może inaczej - luźnych (jakieś dni babci, dni nauczyciela, mamy itp.)

O ile wiem, należy się po pewnym czasie 2 lata PŁATNEGO urlopu "zdrowotnego".

Co mają powiedzieć pracujący "na okrągło" - nawet w niedziele ?

Jeśli nasi nauczyciele (nie tylko z Leżajska) faktycznie tak ciężko pracują, to dlaczego tego ludzie nie widzą ?

Lekcje w szkole "po łebkach", zadanie z rodzicem w domu. Podejścia do przekazania wiedzy niewiele. Efekty takiej nauki wychodzą przy egzaminach. Wtedy co ? - korepetycje. A wtedy podejście do ucznia inne - ale za pieniądze.

Po co korki -  branżówki czekają, właściwe nauczanie  , a poziom w liceach będzie wyższy.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 22:50:32

Po co korki -  branżówki czekają, właściwe nauczanie  , a poziom w liceach będzie wyższy.

Nie da się ''na okrągło'', bo chodzimy po liniach, a między nimi odpoczynek.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 06:48:38

Oni tylko na korkach sie troche staraja bo za państwowe to byle by było widać czym szef z lideum jeżdzi do pracy to ich kuje że nie maja takiej bryki ale oni i jaego cała rodzinna nakrdła sie przez lata tagże nie ma się co ciwić że sie jeżdzi mercedesem za pół miliona

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 09:39:51

nauczyciele  bogacze chcą odebrać polskim rodzinom 500+ żeby napchać swoje już wypasione portfele 

Niestety oni są przeciwko dobrej zmianie która dała Polakom 500zł na dzieci.

PiS na to nie pozwoli nikomu odebrać 500+ więc trzeba głosować tylko na PiS

Czytałem to w temacie o śmieciach.

Chcesz się pożalić to w odpowiednim temacie się wypowiadaj.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 10:09:17

Do nauki zatem, by zostać nauczycielem. Powodzenia i zdrowia życzę... :D

Czas mojej nauki już dawno minął. 

Piszę to jako ojciec już dorosłych dzieci. Poziom nauczania w Leżajsku po prostu leży. Tu uwaga nauczyciela skupia się tylko na "wybrańcach".

Co do mojego zdrowia - dziękuję, na razie nie narzekam. W mojej pracy też jest potrzebne. 

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 11:02:51

Czas mojej nauki już dawno minął. 

Piszę to jako ojciec już dorosłych dzieci. Poziom nauczania w Leżajsku po prostu leży. Tu uwaga nauczyciela skupia się tylko na "wybrańcach".

Co do mojego zdrowia - dziękuję, na razie nie narzekam. W mojej pracy też jest potrzebne. 

W szpitalu leżajskim znów podwyżki i jakie- 500-  1000. I czym pielęgniarka różni się od nauczycielki, zrobi na swoim dyżurze 3 zasrzyki, śpi w nocy i niemile spogląda na leżących w salach, a jaka zmęczona.Może coś o ich pracy

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 13:34:45

piergnarka ma 2500 tyś na reke a nauczyciele 3500 plus wczesniejsza emeretura wolne, wakacje, ferie, świeta ,państwowe ,szkolne wycieczki

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 13:55:43

piergnarka ma 2500 tyś na reke a nauczyciele 3500 plus wczesniejsza emeretura wolne, wakacje, ferie, świeta ,państwowe ,szkolne wycieczki

Bajki na dobranoc to ty dzieciom (i to do lat 5 opowiadaj), bo starsze cię wyśmieją. Powiedz o średnich pensjach, a nie jakie po kilkunastu latach "drogi przez mękę) może dostać nauczyciel (do tego musi mieć etat, a z tym różnie bywa). A te kursy, szkolenia, studia podyplomowe, oceny pracy żeby w ogóle zyskiwać większe zarobki, to myślisz, że same się robią? To kosztuje pieniądze i czas. Pomyślałeś o tym? Może twoje życie jest usłane różami i myślisz, że wszyscy tak mają, a jeśli znasz takie biblijne powiedzenie "nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni", to wyciągnij z niego wnioski.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 15:32:16

Śmiech, śmiech , a inne babeczki nie przechodzą na emer. za 60. Do ręki książka, prasa i przejaśni ci się mózg. Jeszcze raz pielęgniarki zarabiają więcej od nauczycieli -prześledz zarobki nauczycieli- MEN. i ile na rękę....?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 15:54:13

Tak tylko nauczycielki maja 60 lat ale od 5 lat siedza na emereturach albo wiecej a nauczyciele tak sam nie ma nauczyciela kytóren ma 65 lat w szkole wystarczy im 25 i 30 lat pracy odpowiednio wiem co nieco karcie nauczyciel jakie macie przywileje w chuja możesz dzieci robić was nie obowiązuje taka sam ustawa jak zwykłego robola 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych