Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strajk nauczycieli w Leżajsku opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
875 odpowiedzi w tym temacie

#861 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 09:28:59

Skoro mówisz o takich kwotach, to dzisiaj przejdę pieszo pooglądać te Rollls Royce-y i Bentleye

Mogę ci zdjęcia wysłać jak chcesz i napisać jakie i do kogo należy dane auto podaj e maila i spokój jak nie wierzysz

#862 ~emigrant na stale~

~emigrant na stale~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 10:18:45

Mogę ci zdjęcia wysłać jak chcesz i napisać jakie i do kogo należy dane auto podaj e maila i spokój jak nie wierzysz

Auto to nie jest zaden majatek. Dzis jest a za chwile juz moze go nie byc.

ZIEMIA i DOBYTEK swiadczy o statusie posiadania czlowieka.

Pelno na swiecie jest golodupcow w byle jakich samochodach.

#863 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 17:09:45

Auto to nie jest zaden majatek. Dzis jest a za chwile juz moze go nie byc.

ZIEMIA i DOBYTEK swiadczy o statusie posiadania czlowieka.

Pelno na swiecie jest golodupcow w byle jakich samochodach.

Ty jako imigrant bo tak masz w nicku sadze że nie masz zbyt dobrej fury albo domu z ful wypasem tak jak pewnie ja i milinów na koncie jak im tak żel niech jadą do Niemiec na szparagi ja już ponad 10 lat tyram i nie mam takich kokosów jak  oni tu na miejscu

#864 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 17:28:25

To sobie weź kredyt na dom tak jak Ja i będziesz miał dom ,no i pracuj w Polsce bo każdy by chciał nie płacić tu podatków ,a brać 500+ razy 3.

#865 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 20:22:20

Nie kazdy na nisko procentowe pożyczki hipoteczne tak jak wy nauczyciele i nie każdy zarabia 3000- 4000 tyś za nic nie robienie i jeszcze wam mało

#866 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 22:27:44

Głupota nie boli...

#867 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 05:21:40

Oj ciebie musi skora tak o niej piszesz

#868 ~ll~

~ll~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 07:26:27

Nie kazdy na nisko procentowe pożyczki hipoteczne tak jak wy nauczyciele i nie każdy zarabia 3000- 4000 tyś za nic nie robienie i jeszcze wam mało

Ehh serce rośnie widząc jak analfabeci funkcjonalni bezsilnie zazdroszczą lepszym od siebie :)

#869 ~lasowiok~

~lasowiok~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 08:39:24

Ehh serce rośnie widząc jak analfabeci funkcjonalni bezsilnie zazdroszczą lepszym od siebie :)

Można zostać jeszcze posłem a nawet EUROPOSŁEM.

Tam to się łatwo dorobić na ludzkiej krzywdzie !

#870 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 11:01:59

Analfabeta to cię zrobił wiem że liczysz że każdy jest głupi i nie wie jakie macie przywileje czy pobory ale ja to te 10 procent które wie  i to cię boli

#871 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 16:49:51

Może jechałeś pod Lidlem a może wdziałeś auta uczniów nauczyciele takimi gównami nie jeżdżą idz do liceum tylko na główny parkin albo do technikum samochody za 200 -300 tyś a nawet za pół miliona biedaki je***e

Ale masz beret sprany. Człowieku poukładaj myśli bo masz tam nie zły bajzel. Szkoda mi Ciebie.

#872 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 17:34:22

Po prostu napisem ci prawdę a prawda w oczy kole albo ktoś z twoje rodziny robi w szkole albo co gorsze sam jesteś nauczycielem i trudno ci sie przyznać

#873 ~ll~

~ll~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 08:27:54

Analfabeta to cię zrobił wiem że liczysz że każdy jest głupi i nie wie jakie macie przywileje czy pobory ale ja to te 10 procent które wie  i to cię boli

Wszyscy wokoło mówią o kiepskich zarobkach nauczycieli, nawet ich oponenci :) Nawet jeśli weźmie się pod uwagę pieniądze z korepetycji :) Ale jest jeden forumowy kretyn, członek 10% wybrańców, który nam za moment zapewne zdradzi tajemnicę mistycznych zarobków kadry nauczycielskiej, zgarniającej "kokosy", porównywalne z prezesami prywatnych spółek :) Się tak zastanawiam, gdzie moja matematyczka schowała te góry pieniędzy bo na pewno nie w rozlatującym się domu, gdzie przez dziury w oknach widać wszystko :D Zdradź nam "O wielki wtajemniczony" tajemnicę którą skrywają przed nami laikami :D

#874 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 11:08:21

Tyle wiem że za Tuska mieli lepiej i to oni czekają bardzo na niego liczą że wróci i przywróci stary ład

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych