Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Azor~

~Azor~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 05:57:13

I to jest mądrość po rzeszowsku. Nie blokowiska, nie rozwydrzona młodzież, nie kierowcy pędzący po wąskich uliczkach tylko psie kupy są największym problemem. Pijany wjedzie na człowieka na pasach, dostanie dwie stówy. Jeszcze trzeba opłacić z naszych pieniędzy tą sforę darmozjadów. Zadzwonisz po straż, bo banda wyrostów rozrabia pod oknem to wtedy ich nie ma.

#2 ~Filo~

~Filo~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 06:13:27

Zgadzam sie z przedmówcą, teksanscy straznicy zamiast zając sie sciganiem porannych pijakow na osiedlach albo naszą kochaną młodzieżą, przyszloscia narodu, pijącą po klatkach to kur*a beda zdjecia od 5 rano psom i ich gów*om robic... masakra jakaś...

#3 ~lala~

~lala~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 06:21:40

Gówniana straż, to prawda, że ta straż jest od pilnowania gówna

#4 ~~Obserwator~~

~~Obserwator~~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 06:36:28

Hahah Panie strażnik trzymasz w ręku Canon A520 proponuję włączyć aparat bez tego nie zobaczy Pan podglądu obiektu jaki chce Pan uwiecznić...przynajmniej do zdjęcia udawajcie że znacie się na sprzęcie ;D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 06:39:31

Nareszcie odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach.Nie wiem dlaczego, ale od lat ci ludzie kojarzyli mi się z psimi odchodami.

#6 ~~jurek~~

~~jurek~~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 06:42:32

popieram przedmówcow , nie maja co robić , będą wyniki , rozwiązać huji zwolnią się etaty np. dla policji

#7 ~passiflora_27~

~passiflora_27~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 06:46:08

wczoraj jadąc do pracy o 6 rano na ul. Kotuli sama widziałam dwa ogromne pieski srające na chodniku przy swoim właścicielu, ciekawa jestem czy później posprzątali te wielkie kupy

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 06:56:56

wczoraj jadąc do pracy o 6 rano na ul. Kotuli sama widziałam dwa ogromne pieski srające na chodniku przy swoim właścicielu, ciekawa jestem czy później posprzątali te wielkie kupy

ojjj ja widze co dziennie ...no i co ?? kurna no ja pierdziele !!! zgadzam się ze wszystkimi wczesniej...są WAŻNIEJSZE sprawy ale to tak....NAJWIĘKSZY PROBLEM W MIESCIE TO KUPY !!nie pijani nie szalejący "rajderzy" nie żule osiedlowi nie kierowcy łamiący przepisy ale kupy!! to jest to kupy!!hahahahaaa śmiechu warte co za polityka w tym miescie

#9 ~przedszkolak~

~przedszkolak~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 07:16:42

N osiedlu Paderewskiego obok placu zabaw dla dzieci z przedszkola i zlobka zrobiono wybieg dla psow kilkadziesiat psow codziennie zalatwia sie bezposrednio obok dzieci .kto byl takim nawiedzonym zeby zrobic w tym miejscu kibel dla psow

#10 ~~bogdan~~

~~bogdan~~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 07:29:17

W myśl zasady ;uderz w stół ,a nożyce się odezwą; mniemam, ze na forum odezwali się tylko właściciele czworonogów, którym duma nie pozwala pokłonić się nad g....m swego pupila.

#11 ~skupiony~

~skupiony~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 07:29:29

A może zrobią z tego jakąś wystawę fotograficzną???

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 07:32:15

Powinni nie fotografować ale zbierać do woreczkow i wykazywać się w ten sposob przed komendantem swoją przeciębiorczością.Na tej podstawie po zważeniu i spisaniu odpowiedniego protokolu powinni dopiero mieć prawo do poborów.Muszą sobie zdawać z tego sprawę że służba w straży miejskiej to odpowiedzialne zajęcie.

#13 ~Krzyś~

~Krzyś~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 07:35:15

A mój Reksio nadal będzie srał na chodnik a ja nie będę sprzątać.

#14 ~~Paweł~~

~~Paweł~~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 07:38:08

Bardzo, bardzo dobrze. Mam tylko nadzieję, że po pierwsze - mandaty będą naprawdę egzekwowane, po drugie - kary nie będą wynosiły "do 500 zł" tylko solidarnie "500 zł". Tylko w ten sposób można nauczyć ludzi odrobiny kultury.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 07:41:33

miasto musi wynająć gównianego killera

#16 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 07:53:18

A ten pan to niech sobie aparat najpierw włączy :)

#17 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 08:01:15

A to mozna tak fotografowac? hmm...mnie sie wydaje ze jest to naruszenie wolności obywatelskiej...chyba jak dobrze pamietam nie wolno ot tak sobie fotografowac innych ludzi. A gdzie ochrona wizerunku? Jak ich kto poda do trybunału to beda płakac.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 08:04:40

I to jest mądrość po rzeszowsku. Nie blokowiska, nie rozwydrzona młodzież, nie kierowcy pędzący po wąskich uliczkach tylko psie kupy są największym problemem. Pijany wjedzie na człowieka na pasach, dostanie dwie stówy. Jeszcze trzeba opłacić z naszych pieniędzy tą sforę darmozjadów. Zadzwonisz po straż, bo banda wyrostów rozrabia pod oknem to wtedy ich nie ma.

Zgadzam się w 100 %. Rola strażników sprowadzona do robienia zdjęc gównom to kpina z tej instytucji, w sytuacji istnienia faktycznych problemów wyżej pokazanych. Do takiej roboty nadaje się sam dziadek z ratusza ze swoimi przydupasami.

#19 ~***~

~***~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 08:18:21

JAK MOZNA TRZYMAC PSY CZY KOTY W MIESZKANIACH,SRAJĄ I LEJĄ WAM POD NOGAMI NA DYWAN JESTESCIE TYLE WARCI CO WASZE ZWIERZAKI JESTESCIE BRUDASAMI ŚMIERDZIELAMI MIASTOWYMI . PANOWIE STRAZNICY ZACZNIJCIE KARAC TYCH BRUDASÓW Z PSAMI I KOTAMI!!! PANIE PREZYDENCIE ZWIĘKSZ PODATKI NA TE PSY I KOTY.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 08:28:30

Ok. Ale niech jak już są tacy odważni i chcą kogoś fotografować bez zezwolenia to niech chodzą też wieczorami po osiedlach, tyłach bloków, zaułkach i klatkach schodowych fotografując robiącą tam przeróżne rzeczy młodzież. Ale to się nie uda. Taki przysłowiowy emeryt z pieskiem to łatwy i bezpieczny łup. Na skuteczne działania tam gdzie trzeba to się niestety nie odważą. Bo po co się narażać? :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych