Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Sukienka na wesele

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Martunia

Martunia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 styczeń 2017 - 13:46:50

Hej, jak w temacie poszukuję sukienki na wesele koleżanki. nie ma to być suknia ślubna, tylko jakaś super sukienka, może być długa. Marzy mi się butelkowa zieleń, ale teraz tak ciężko znaleźć sukienkę w takim kolorze. 

Może macie jakieś pomysły, albo ciekawe sukienki, nawet zdjęcia, to bym sobie uszyła?

#2 pieknaczybestia

pieknaczybestia

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 10:47:54

Maaaasa tego w internecie, wpisz jaki fason cie interesuje, poprzeglądaj i napewno cos znajdziesz, wydrukujesz i zaniesiesz krawcowej jaką chcesz żeby ci uszyła.

#3 ~AnnaH7~

~AnnaH7~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 08:27:32

A w jakiej się najlepiej czujesz? ja na przykład lubię sukienki w kwiaty i taką też nie dawno na wesele koleżanki sobie kupiłam w sklepie quiosque. Tam jest ogromny wybór sukienek w ogóle, midi, koronkowe, eleganckie, na co dzień, na wesela :) super sklep 

#4 Karolina334

Karolina334

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 14:01:31

Akurat nie mam zdjęcia, ale jako świadkowa miałam długą granatową suknię. U góry była zdobiona koronką, a dół stanowił elegancki, lejący materiał

#5 Modnisia

Modnisia

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 03 październik 2017 - 08:00:30

Też kiedyś wymarzyłam sobie butelkowo-zieloną suknię i nigdzie nie mogłam takiej znaleźć, w końcu poszłam do krawcowej, dałam jej zdjęcia z filmu (suknia wzorowana na kreacji z filmu "Pokuta") i voila! Uszyta na miarę, nietypowa i piękna suknia :) Od tamtego czasu, gdy zależy mi na jakiejś wyjątkowej sukience, to szukam krawcowej i jak dotąd zawsze byłam zadowolona.

#6 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 22:05:11

Dziś u Violi widziałam taką piękną przedłużaną sukienkę i to do tego na wyprzedaży...ideał <3

#7 ~dakota~

~dakota~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 13:34:04

Zajrzyj do mg shohlari, mają duży wybór bardzo ciekawych sukienek, ciężko wręcz zdecydować się na jedną. 

#8 Magdalena94

Magdalena94

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 04 luty 2019 - 11:02:15

Zauważyłam, że na ten sezon najmodniejsze są kremowe kolory. Wybrałabym zwiewną i delikatną sukienkę. 

#9 ~frnak~

~frnak~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 10:37:19

w tym sezonie to mnustwo klorówjest w modzie. od kremów, pozielony ;) Ja na sibysi super sukienke kupiłam.

#10 ~Gabrysia~

~Gabrysia~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 08:45:06

Ja wolę raczej jasne kolory. Jak maxi sukienka, to polecam atelier violi piekut, bo nie tak łatwo dostać długie sukienki gdziekolwiek indziej.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych