Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

System CRM pod małą działalność


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 20:26:32

W Twoim przypadku powinien się sprawdzić idealnie Entis CRM entis.io - jest to niesamowicie prosty we wdrożeniu CRM, nie trzeba zmieniać całej filozofii pracy w firmie. Postawiliśmy mocno na aspekty użytkowe (przecież z CRMem sprzedawcy pracują wiele godzin dziennie, nie może być to oprogramowanie którego nienawidzą) oraz na moduły analityczne które pozwolą szybko zorientować się w kondycji sprzedaży.
 
Dlaczego jedni używają Gmaila zamiast Yahoo, albo Mediuim zamiast Bloggera? Jeżeli 95% funkcjonalności jest taka sama? Często chodzi w tym o dodatkowe "coś" o warstwę pewnych doświadczeń użytkowania którą możemy osiągnąć dopiero kiedy wystarczająco dużo czasu poświęcimy na dopracowanie odpowiednich detalów, małych usprawnień codziennej pracy. Entis jest jeszcze w fazie rozwoju i czeka nas jeszcze wiele pracy, ale można już na nim swobodnie pracować. Wciągu najbliższych tygodni wydajemy wersję na Androida (która jest obecnie już w testach), a kolejne aktualizacje wersji webowej będą wprowadzały dodatkowe moduły analityczne i kolejne usprawnienia użytkowe.
Ktoś kiedyś fajnie powiedział: „ludzie nie musieli się uczyć jak obsługiwać facebooka i googla i oczekują od pozostałych produktów, co najmniej takiego poziomu łatwości obsługi.”
 
Jeżeli byłbyś zainteresowany wdrożeniem jego u siebie to możesz liczyć na dużą zniżkę w zamian za pomoc w postaci feedbacku jak pracuje Ci się tym narzędziem.


#2 ~sestoro~

~sestoro~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 07:26:34

Berberis - ten kierunek. Macie u nich kilka różnych pakietów, a musicie dobrać taki, który spełni oczekiwania. Tzn. wybór powinien się opierać na ocenie parametrów i funkcji. Macie konkretne oczekiwania. Jedni mogą mieć pełną gospodarkę magazynową, a innym wystarczy prosty magazyn. I analogicznie trzeba dobrać pozostałe funkcje systemu. #3 viki

viki

    Nowy

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 czerwiec 2020 - 12:29:07

Od siebie mogę polecić CRM od firmy Streamsoft - Firmino.pl 

 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych