Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szałwia na trądzik :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pomocnik~

~pomocnik~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 09:30:16

kocham szałwię, piję od roku z małymi przerwami tak jak zalecane, ani razu ni chorowałem !!! mam zdrowszą skórę, żadnych wyprysków nic, dodaje czasami do kąpieli wyciąg tak z dwóch torebek, i pije prawie codziennie ale nie tylko szałwię używam, i może to też od tego że nie używam żadnych "leków" z aptek tylko sklepy zielarskie, pozdrawiam :)

#2 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 15:43:56

ja mam straszny trondzik co robici

#3 ~Merea~

~Merea~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 12:40:26

Dużo przydatnych informacji o trądziku i jego zwalczaniu znajdziecie tutaj - trądzik - warto rzucić okiem :)

#4 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 14:20:15

A czy często jesz czekoladę albo słodycze ? :) bo nie wiem czy może pomóc szałwia jak się nie będzie stosowało diety:D

#5 Urszulka

Urszulka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 21:53:51

Zdecydowanie lepiej sprawdza się u mnie ekstrakt z liści karczocha, który jest chociażby w kremach Bielendy lege skin diet :)

#6 Urszulka

Urszulka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 01 marzec 2020 - 20:37:11

Generalnie u mnie lepiej sprawdza się cannabidiol uzyskiwany z ekstraktu z konopii siewnych, który jest obecny m.in. kremie nawilżająco-detoksykującym CBD od Bielendy. Bardzo dobrze nawilża, ale przede wszystkim detoksykuje, co jest meeega ważne w przypadku trądziku ;)

#7 sanaka

sanaka

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 kwiecień 2020 - 20:11:25

mnie tam żadne zioła nie pomagały  na trądzik, nawet dość drogie kosmetyki z apteki też średnio skutkowały. z trądzikiem generalnie uporałam się dzięki antykoncepcji (pigułkom belara) , efekt co prawda uboczny stosowania zabezpieczenia ale taki to narzekać nie można :)

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych