Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoły policealne w Rzeszowie,

279 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 15:14:03

Ja polecam Akademię Zdrowia w Rzeszowie-kierunek administracja jest całkowice za darmo a zajęcia odbywają się w systemie weekendowym.Ukończyłam w zeszłym roku i jestem całkowicie zadowolona.

#2 ~Aga24~

~Aga24~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 15:40:56

A ja wybrałam AP Edukację w Olsztynie mają wiele kierunków a ja akurat jestem na kosmetyce mam zajęcia co 2 tygodnie i pracownie kosmetyczną w szkole dobrze wyposażoną dużo już się nauczyam,Ale z relacji znajomych wiem że szoła jest dobra.
Polecam !!!
A słyszałam że nowe kierunki powstają

#3 ~Danielo~

~Danielo~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 09:43:50

w żaku w Rzeszowie mają kierunek obsługa portów i terminali z praktykami na lotnisku w Jasionce, wiem że są jeszcze miejsca na tym kierunku więc dołączajcie do grupy!

#4 ~MOnia~

~MOnia~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 19:06:31

elo:))
Mam takie pytanie czy chodzil ktos do eureki w rzeszowie??

#5 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 14:13:10

Co do eureki to odbyłam tam kurs masażu bańką i drenażu. Byłam bardzo zadowolona więc mogę szczerze polecić. Sporo godzin (40), stosunkowo niska cena, prowadzący rzeczowi i sympatyczni, panie z sekretariatu również. Jednak to był tylko kurs a nie wiem jak wyglądają zajęcia w szkole policealnej.

#6 ~Mati~

~Mati~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 16:14:14

ja jestem na II roku w Eurece w szkole policealnej na fototechniku - zajęcia są super, atmosfera też, a co do organizacji i obsługi podzielam zdanie Beaty - sympatyczni i rzeczowi

#7 ~Mery~

~Mery~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2012 - 21:55:42

Witam wybieram sie do szkoly policealnej na wizaz i stylizacje i mam takie pytanie ktora szkola jest lepsza.. Progres czy Żak? Bo nie moge sie zdecydowac..

#8 ~irka~

~irka~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 11:07:42

Witam wybieram sie do szkoly policealnej na wizaz i stylizacje i mam takie pytanie ktora szkola jest lepsza.. Progres czy Żak? Bo nie moge sie zdecydowac..

W żaku jest stylizacja i wizaż w studium zawodowym, szkołą jest ok, więc podejrzewam że i ten kierunek jest e porządku

#9 ~Danielo~

~Danielo~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 11:24:17

ale do szkoły policealnej to ida ci co matury nie maja

skąd takie informacje? robiłem szkołę policealną i jednocześnie studiowałem, ze mną w grupie połowa osób to byli studenci, poprostu rekrutacja odbywa się na podstawie średniej szkoły, matury nie trzeba okazywać co nie znaczy że nie wolno jej mieć....

#10 ~Ewasz~

~Ewasz~
  • Goście

Napisano 19 październik 2012 - 22:27:00

Bzdura! Ja mam maturę i nawet jestem po studiach! I do szkoły policealnej chodziłam! Na rachunkowość żeby swoje kwalifikacje zwiększyć. I udało się bo lepszą pracę dostałam. Chodziłam do Progresu i wierzcie mi - poziom na niektórych zajęciach dużo wyższy niż na uczelni na której studiowałam! Głupoty gadają ludzie, którzy nigdy z taką szkołą nie mieli styczności.

#11 ~sebilka~

~sebilka~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 19:18:16

Spokojnie równiez mozecie sie zdecydowac na szkołe Cosinus. Mysle ze warto jest własnie sprawdzić taka ofertę aby moc też wybrac dla siebie odpowiedni kierunek.

#12 ~antuś~

~antuś~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 22:44:30

Ja uwazam,że szkóła żak jest fajna bo jest to szkoła publiczna i można zrobić maturę i isć na studia jakie się chce.

#13 ~Gaba~

~Gaba~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 13:51:31

wymieniliście tu tyle szkół, że nie wiem już co wybrać. Do tej pory rozważałam( Rzeszów): Medyk, Oświata, Żak, ale po przeczytaniu tylu innych nazw szkół nie wiem już sama. :( Interesuje mnie technik usług kosmetycznych. Uczy się ktoś tego? Którą szkołę poleca?

#14 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 23:07:59

idż do Żaka napewno będziesz zadowolona, szkoła poukładana, kadra uprzejma, dobra baza.
Skończyłam administrację (cała nauka za darmo) a teraz jestem na florystyce (też bezpłatna szkoła roczna z egzaminem zawodowym!). Napewno najlepsza szkoła na Podkarpaciu! szczerze polecam!

#15 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 18:54:53

No cóż, ile osób tyle opinii. Ja już nigdzie nie chodzę, ale jestem absolwentką Progresu. Skończyłam fryzjerstwo, ale jeżeli od września będzie kierunek wizaż i stylizacja to jeszcze się na pewno zapiszę. Będę miała wtedy chyba zajęcia też za darmo więc czemu nie.

#16 ~Gaba~

~Gaba~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 15:38:51

No właśnie, każdy chwali swoją szkołę. Teraz już sama nie wiem. Może tak- gdzie jest najwięcej praktyki? Bo w kosmetyce to chyba głównie chodzi o to, żeby umieć wykonywac zabiegi poprawnie:)

#17 ~Elwira~

~Elwira~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 15:07:49

Witam, chodziłam dosyć dawno do progresu w Rzeszowie na administrację. Co prawda już trochę czasu minęło, ale do dzisiaj słyszę opinie, że szkoły policealne to w ogóle nie są na żadnym poziomie itd. Wg mnie jest to totalny absurd! Pamiętam, że uczyć się musiałam dużo, obecności musiały się zgadzać i naprawdę nie było przelewek. Więc jeżeli ktoś wam mówi, że nie warto - to plecie bzdury!

#18 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 15:10:57

Mam koleżankę która jest tam na drugim semestrze, i mówiła że nauczyciela proszą o przynoszenie materiałów które można zebra np. w parkach, ale sekatory i kwiaty kupuje szkoła.

#19 ~Gaba~

~Gaba~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 18:32:41

Jeżeli ktoś z Was chodził do Rzeszowa na kosmetykę do Medyka, Oświaty lub Cosinusa i może poświęcić mi chwilkę to niech napisze na maila gabipsuja@buziaczek.pl
Bardzo mi na tym zależy.

#20 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 14:59:04

Teraz ludzie po liceum własnie bardzo czesto wybieraja taka szkołe ,wiec mysle ze naprawde nie ma w tym niczego złego i spokojnie mozna sie zdecydowac. Zwłaszcza ze kierunków tam nie brakuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych