Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoły policealne w Rzeszowie,

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
280 odpowiedzi w tym temacie

#241 iz_kaa

iz_kaa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 21:42:28

jak dla ok jest cosinus. co prawda w Rzeszowie sporo jest tych szkół policealnych ale ta moim zdaniem się wyróżnia bo nie wyciąga od uczniów żadnych pieniędzy

#242 edi10

edi10

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 07:42:03

moim zdaniem cosinus wśród tych szkół wypada najlepiej

#243 ~Kaśka789~

~Kaśka789~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 12:25:08

Ja chodzę do szkoły NOVA w Rzeszowie. W trakcie zapisu dostałam do zapoznania się umowę i podanie. Pani w sekretariacie wyjaśniła mi punkt po punkcie warunki umowy oraz wszelkie płatności.

Mówiąc szczerze nie mam żadnych problemów ze szkoła. Ja pilnuję i przestrzegam wszelkich warunków umowy , pilnuję swoich płatności i jest wszystko OK.

Fakt widzę że niektórzy mają jakieś problemy ale tak naprawdę z własnej winy bo nie zawsze dopilnują własnych spraw.

#244 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 09:29:21

Polecam Policealną Szkołę Zawodową Centrum Nauki Biznesu i Administracji w Rzeszowie ul. 3 go maja 15. Maja fajną kadrę na BHP i administrację dodatkowo prowadzą liceum dla dorosłych Archimedes. Jest naprawdę fajny poziom nauczania i widać że prowadzona jest szkola z pasją. Jestem aktualnie na administracii swietny wykladowca praktyk z dziedziny prawa. Nawet jest możliwosc odbycia praktyki w bardzo dobrej kancelarii prawnej poza rzeszowem. 

#245 Alka_07

Alka_07

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 19 maj 2017 - 10:26:48

ja w cosinusie żadnej umowy nie podpisywałam. tylko papier że wszystko jest bezpłatne i nie bede musiała za nic placić wiec luz :) o nic nie trzeba się martwić tak jak słyszałam że w innych szkołach odchodzą z tym jakieś jazdy. ogólnie szkoła bez żadnych zarzutów

#246 ~Kornik~

~Kornik~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 08:56:37

W Żaku dali mi pisemną gwarancję bezpłatności, dużo moich znajomych już tam chodziło i wiem że w szkole jest fajny poziom (zajęcia praktyczne) i atmosfera.

#247 Alka_07

Alka_07

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 08:31:21

w cosinusie na wszystkich kierunkach dają gwarancję bezpłatności na piśmie, a w żaku chyba nie

#248 Ruther

Ruther

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 16:53:09

A gwarancję, że kształcenie bedzie na poziomie też dają? Mnie by się nie chciało uczyć innych za darmo albo marne pieniądze.

#249 Alka_07

Alka_07

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 11:08:15

to że nauka jest za darmo nie oznacza że nauczyciele tam nie zarabiają. z tego co mi wiadomo to w Cosinusie płacą chyba najwięcej wśród prywatnych szkołach policealnych. uczył mnie profesor który w tygodniu wykłada na szkołach wyższych i nie narzekał ;p

#250 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 10:03:47

Ja ucze sie w LO w Rzeszowie w Blue i złego słowa nie moge powiedzieć. Wkładowcy, nauka i poziom bardzo ok, sekretariat i dyrektor tym bardziej, nieraz nękają człowieka ale w pozytywnym sensie  żeby chodził na zajęcia bo za chwile egzaminy  ael wiecie jak jest  ogolnie super ludzie, atmosfera i profesjonalna kadra  polecam

#251 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 10:04:05

Ja ucze sie w LO w Rzeszowie w Blue i złego słowa nie moge powiedzieć. Wkładowcy, nauka i poziom bardzo ok, sekretariat i dyrektor tym bardziej, nieraz nękają człowieka ale w pozytywnym sensie  żeby chodził na zajęcia bo za chwile egzaminy  ael wiecie jak jest  ogolnie super ludzie, atmosfera i profesjonalna kadra  polecam

#252 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 12:47:50

Czy ktoś mógłby mi polecić szkołę policealną do kierunku technik rachunkowości w Rzeszowie? Może ktoś jest w trakcie nauki albo się wybiera...?

#253 ~Oleksandra~

~Oleksandra~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 13:11:32

Haha, no przecież te wszystkie darmowe kierunki są dotowane. Wy nie płacicie czesnego, ja nie płacę czesnego ale miasto je daje na naszą naukę. Więc nie płaczcie nad drobnostkami bo dostajecie możliwość dokształcenia się zupełnie za darmo a i tak źle. Trochę chęci i można zdobyć NORMALNY dokument potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Ja osobiście uczę się w Nova CE i polecam każdemu szkoły policealne. Bez znaczenia ile ma się lat, bo ja już siksą nie jestem ;) Pozdrawiam.

#254 iz_kaa

iz_kaa

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 07:32:57

Ja polecam Cosinusa. Technik rachunkowości też jest :)

#255 ~Nostra~

~Nostra~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 09:38:37

Jeżeli Szkoła Policealna to według mnie tylko Nova Centrum Edukacyjne :)

#256 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 09:41:21

Marnowanie czasu !!!!!!!!!!!!!!!!!!! i pieniędzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#257 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 17:41:27

Widzę, że sporo pań z sekretariatu z Novej i Cosinusa tu pisze. Z tego co wiem to w Novej są ogromne konsekwencje z rezygnacji, a warunki nauczania mają kiepskie. W Cosinusie byłam, ale po miesiącu czasu zrezygnowałam, zero profesjonalnego podejścia.

#258 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 11:52:28

Prosze uwazac na ta szkole, jest tam maly myk, jezleli juz sie zapiszesz a chcesz zrezygnowac musisz zaplacic 400 zl, za poprawe egzaminu musisz zaplacic 100 zl i nawet jezleli nie zdasz egzaminu a chcesz zrezygnowac placisz 400 zl. Mila Pani z sekretariatu usilnie namawia aby tylko podpisac a jezeli juz podpiszesz nawet na drugi chcesz zrezygnowac placisz 400 zl. Dlatego tez nie podaja cen przez telefon tylko zapraszaja aby przyjsc i tylko podpisac.   

#259 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 12:16:03

Nie polecam, jak sie zapiszesz a chcesz zrezygnowac bulisz 400 zl nawet jezeli jeszcze nie zaczniesz

#260 Alka_07

Alka_07

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 11:24:29

Na szczęście nie wszystkie szkoły są takie... w cosinusie za rezygnacje nic sie nie płaci, ale wychodzę z założenia jak już ktoś idzie do szkoły, to nie po to żeby rezygnować tylko zrobić dane kwalifikacje i ją skończyć.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych