Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoły policealne w Rzeszowie,

279 odpowiedzi w tym temacie

#261 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 16:23:04

Pierwsze wrazanie jakie wywarła na mnie ta szkoła niebylo dobre potem było tylko gorzej. Dużo ludzi brak krzeseł trzeba pisać na kolanie bo nie ma miejsca przy stolikach. Bardzo duże koszty ponoszone za zerwanie umowy, nie tworzenie kierunkow które miały byc. Nie polecam

#262 ~IZKA~

~IZKA~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 10:22:57

Naprawdę tak jest? 

#263 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 14:29:22

NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną!

Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej!

Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych.

Nasze atuty to:

- NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt!

- RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy!

- INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń!

Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS!

Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta:

Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1

tel: 883070678, 683070678

#264 ~oszukana~

~oszukana~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 14:39:34

Odradam kazdemu szkole nova w rzeszowie;

Ukryte koszty, jesli nie zaplacisz wysylaja pisma ze wysla komornika.

Niby ze za darmo ta szkola??? Jest to nie prada !!!

za wszystko chca kase o czym nie informuja na poczatku.

Jesli nie wierzycie zapytajcie rzecznika praw konsumentow w Rzeszowie ul. Blachodakowka rzeszow ile juz mieli spraw z ta szkola. 

To tak jakbyscie wzieli chwilowke!!!!!!!

A pozytywne opinie pisza pracownice sekretariatu.

#265 ~M&Ms~

~M&Ms~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2017 - 11:27:09

Fatalna szkoła. Dyrektor jest niekompetentny nawet do łopaty bym go nie wziął na niczym sie niezna tylko ludzi zbywa na siłe. Z rozmowy to zwykły chamski cwaniaczek pewnie samochody wcześniej sprzedawał, a teraz po rodzinie robotę dostał. Brak planów zajęć dzień przed wpisuje czy są zajęcia czy nie co w przypadku osób pracujących jest niemożliwe do pogodzenia. Jeżeli o mnie chodzi to zostaje tylko rzecznik i prawnik.

Nie polecam tej szkoły. Niepotrzebnie się wpakowałem w takie dziadostwo.

#266 ~seba55~

~seba55~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 11:44:38

NOVA w Rzeszowie też jest ok. mają dużo promocji przy zapisie, wiec warto skorzystać

Chyba zart.... znowu panie z sekretariatu nie mają co robić i dodają takie komentarze.... ta szkoła to jedno wielkie oszustwo za które trzeba dużo płacić.... Panie z sekretariatu (B.D) ,,stają na głowie" aby tylko podpisac z nimi umowe bo wtedy nie ma już odwrotu i trzeba płacić.... Nie polecam 

#267 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 10:58:51

Inną szkołą jest np cosinus, gdzie nie ma żadnych przekrętów ani żadnych opłat i nauczyciele uczą, a nie tylko odliczają czas do końca zajeć.

#268 ~Boygard~

~Boygard~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 21:56:50

W Rzeszowie jest Progres jeszcze? Bo wiem, że kiedyś był oddział? Jeżeli nie Rzeszów, to gdzie jest jakiś najbliższy? Zależy mi na ich liceum dla dorosłych, darmowe i bardzo dobrze było ze zdawalnością matur swego czasu. 

#269 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 12:53:32

Ja kończyłem SWP w Krakowskich Szkołach Artystycznych. teraz pracuję jako architekt wnętrz. Szkoła policealna to fajna opcja, żeby szybko zdobyć przydatne do pracy umiejętności. Jasne dyplom tez jest ważny, ale ja najbardziej doceniam to, że nauczyłem się tam niezbędnych rzeczy od zera. 

#270 ~OSZUKANY~

~OSZUKANY~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 16:02:26

NIE IDŹCIE DO TEJ SZKOŁY - ZAPŁACIŁAM JUŻ TRZY RATY PO 149 ZŁOTYCH, A ANI JEDNE ZAJĘCIA SIĘ JESZCZE NIE ODBYŁY, CHCĄC ZREZYGNOWĄ TRZEBA ZAŁAPŁACIĆ KARĘ ZA NIBY PROMOCJĘ (CHOĆ I TAK PŁACIMY 12 RAT) W WYSOKOŚCI 698 ZŁ. POPROSTU ZŁODZIEJSTWO - ALE WSZYSTKO DO CZASU KARMA POWRACA JESTEM NA KIERUNKU GRAFIK KOMPUTEROWY

#271 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2018 - 16:58:40

Witam ! Zamierzam zapisać się na administracje jaką szkole polecacie ? Zależy mi na tym aby byla nauka na poziomie . Najlepiej Rzeszów

#272 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 20:14:02

Tylko dlaczego nikt nie napisał, że jak ktoś chce zdawać w Novej egzamin zawodowy to musi za to zapłacić kilkaset złotych (co jest niedopuszczalne) i jechać do innego miasta?

#273 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:32:59

Ja polecam Akademię Zdrowia w Rzeszowie-kierunek administracja jest całkowice za darmo a zajęcia odbywają się w systemie weekendowym.Ukończyłam w zeszłym roku i jestem całkowicie zadowolona.

Po pierwsze po ukończeniu administracji pracy nie znajdziesz, a po drugie w Akademii Zdrowia niczego cię nie nauczą, bo nauczycielom się uczyć nie chce. Wiem, bo też ją ukończyłam z bardzo dobrym wynikiem i dyplomem.

#274 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:51:33

Ja polecam Akademię Zdrowia w Rzeszowie-kierunek administracja jest całkowice za darmo a zajęcia odbywają się w systemie weekendowym.Ukończyłam w zeszłym roku i jestem całkowicie zadowolona.

Nie sądzę, że znalazłaś pracę po administracji, bo wszędzie studia wymagają. Nawet w Akademii, gdy do pracy przyjmują do sekretariatu,  do prostych prac to chcą po studiach. Te szkoły powinny zniknąć, bo niczego nie uczą i na rynku pracy niepotrzebne.

#275 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:56:13

Witam ! Zamierzam zapisać się na administracje jaką szkole polecacie ? Zależy mi na tym aby byla nauka na poziomie . Najlepiej Rzeszów

Nie polecam Administracji. Już 2 lata pracy szukam. Wszędzie studia i studia. Nie wiem po co taki kierunek jest skoro na rynku pracy jest niepotrzebny.

#276 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 10:02:05

Marnowanie czasu !!!!!!!!!!!!!!!!!!! i pieniędzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgadzam się, że to marnowanie czasu. Nauczyciele przychodzą i mówią, że sobie tu odpoczywają po tygodniu nauki w innej szkole. Po ukończeniu pracy niema, bo pracodawcy mają pod dostatkiem absolwentów po studiach i przebierają.

#277 ~Teodor26~

~Teodor26~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 15:31:25

A ja wybrałem w Olsztynie NOVA Centrum Edukacyjne! Uczęszczam do tej szkoły od roku i jestem zadowolony z wyboru. Zajęcia są świetnie prowadzone. Sale są dobrze wyposażone na zajęcia praktyczne. Polecam, polecam, polecam.

#278 ~XSkill~

~XSkill~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 12:23:29

Uwaga!!!
Większość postów w tym temacie to marketing szeptany szkoły NOVA!!! Nie dajcie się oszukać!! Polecam przeczytać prawdziwe opinie w niezależnych serwisach! Nie jest kolorowo, oszukują, nie ma nic za darmo, za wypisanie się z kierunku płacisz karę około 1000 zł, ogólnie na prawdę warto poczytać prawdziwe opinie, bo te tutaj są sponsorowane i nie prawdziwe!!!

#279 ~XSkill~

~XSkill~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 12:23:43

Uwaga!!!
Większość postów w tym temacie to marketing szeptany szkoły NOVA!!! Nie dajcie się oszukać!! Polecam przeczytać prawdziwe opinie w niezależnych serwisach! Nie jest kolorowo, oszukują, nie ma nic za darmo, za wypisanie się z kierunku płacisz karę około 1000 zł, ogólnie na prawdę warto poczytać prawdziwe opinie, bo te tutaj są sponsorowane i nie prawdziwe!!!

#280 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 15:59:45

Ja chodziłem do ZAKA i jestem technikiem geodezji. Z wyboru jestem zadowolony, zawsze mnie to interesowało i dużo uczyłem się sam, ale szkoła pozwoliła mi usystematyzować wiedzę i nakierowała mnie na odpowiedni tor. Generalnie nie żałuje, bo te dwa lata zleciały tak szybko, że prawie tego nie odczułem :D A trochę szkoda, bo kilka znajomości przepadło razem z zakończeniem szkoły ech. Fajne to były czasy, a teraz tylko praca i praca

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych