Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Szukam rodzinnego pensjonatu w górach pod dzieci

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 martita

martita

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 12:57:29

Witajcie. Rok temu byłam w pewnym miejscu i niestety nie było nic pod dzieci. nawet zwykłej huśtawki. teraz szukam pensjonatu, który jest nastawiony także na przyjmowanie małoletnich gości i zapewnia im minimum atrakcji w postaci placu zabaw, sali zabaw, lub trampoliny. za namiary będę wdzięczna. pozdrawiam.

#2 Martyna87000

Martyna87000

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 16 czerwiec 2019 - 18:31:11

Witajcie. Rok temu byłam w pewnym miejscu i niestety nie było nic pod dzieci. nawet zwykłej huśtawki. teraz szukam pensjonatu, który jest nastawiony także na przyjmowanie małoletnich gości i zapewnia im minimum atrakcji w postaci placu zabaw, sali zabaw, lub trampoliny. za namiary będę wdzięczna. pozdrawiam.

W Szczawnicy jest fajny dom wypoczynkowy. nazywa się Lala. Jestem pewna, że i Tobie i dzieciom się tam spodoba.

#3 ABJ

ABJ

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 25 czerwiec 2020 - 18:39:56

Długi weekend spędziliśmy rodzinnie w Willi Diana w Stroniu Śląskim, w kotlinie kłodzkiej. :wub: Świetne miejsce  - zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Bardzo duży ogród, pełny kwiatów, altany, leżaki, murowany grill, miejsce na ognisko. :rolleyes: Dla dzieciaków mini plac zabaw, boiska do gier, piłkarzyki - świetne warunki, czysto, komfortowo i przyjemnie. No i bardzo atrakcyjna okolica - mnóstwo szlaków i ścieżek rowerowych. Dodatkowo sporo atrakcji, dostępnych również dla najmłodszych - wodospad Wilczki, ogród bajek, Jaskinia Niedźwiedzia - naprawdę, szczerze polecam! :excl: diananoclegi.pl

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych