Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Martino_32~

~Martino_32~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 22:16:45

Większych bzdur nie czytałem... kobieta musiała być karmiona propagandą typu Daily Mail całe życie.
Nie ma żadnych naukowych dowodów na to, że marihuana jest szkodliwa dla zdrowia. Owszem, może wywołać efekty uboczne, tak jak większość substancji - ale bardziej prawdopodobne jest złapanie schizofrenii od picia kawy niż, niż używania marihuany.
Szkodliwość na płuca i uzależnienie, wynika głównie z tego, że jest ona palona wraz z tytoniem - i to jemu należy przypisywać negatywne skutki.

#22 ~bla bla~

~bla bla~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 23:08:12

Palenie tylko czystego ziola bez tytoniu daje ten nie powtarzalny smak i aromat :) , zadnego tytoniu pamietajcie o tym ludzie :D

#23 ~Rafal~

~Rafal~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 08:33:04

Ten wywiad to zwykła propaganda. Dla wiadomości, warto wiedzieć że praktyki w ośrodku Karan godzą zarówno w etykę terapeutyczną, jak i w prawa człowieka. Jeśli potrzebujecie informacji, to udajcie się do specjalistów, a nie ideologów i oszołomów.

#24 ~antoni~

~antoni~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 17:49:00

of chickens ....... what a shit, what a gang-should it prohibit

#25 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 10:05:07

Takie głupoty są w tym artykule ze widać ze babka nie ma o tym pojęcia. Nawet nie napisali jakie ma pozytywne skutki ilu ludzi mogła by uratować, ile problemów w naszym kraju naprawić, przecież pod akcyza przynosiła by tyle pieniędzy co alkohol albo papierosy. Może i uzależnia ale wole być zjarana ale zdrowa komurka społeczną niż bezrobotnym alkoholikiem na zasiłku i bez perspektyw.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 15:40:53

Obiektywny artykuł to taki który pokazuje plusy i minusy. Z pewnością jakość towaru po legalizacji i odpowiednich obostrzeniach prawnych wzrosłaby i wyeliminowała świństwa typu dopalacze ponieważ kosz wynosił by około 5 zł tak jak jet to w Urugwaju. Pamiętaj czytelniku jeśli po przeczytaniu lub usłyszeniu informacji wyciągasz "nóż" to znaczy że temat nie został prawidłowo przedstawiony ponieważ powinien on informować a nie straszyć czy namawiać. Wówczas mamy do czynienia z opinią osoby która go głosi a nie informacją. W dalszej konsekwencji analizując zdobytą informację sam powinieneś dojść do tego czy jest to dobre czy też nie. Zastanów się nad tym sam głębiej. W tym przypadku jest to opinia o złym działaniu marihuany. (przynajmniej ja tak uważam) :)

#27 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 05:40:06

No i co z tego, że jest szkodliwa mam ponad 20 lat i nie wiem jak państwo mi może zabronić palenia ROŚLINY. Pale ponad 4 lata i jakos zyje. I co z tego, że ma wiecej smolistych od tego jest bongo albo vaporyzator wiec te minusy w buty sobie wsadzcie. Powinno sie ubiegav o pozwolenie i tyle. Chory kraj.

#28 ~-100 letni młodzieniec-~

~-100 letni młodzieniec-~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:24:46

Marihuana i wszystkie pozostałe narkotyki oraz dopalacze to trucizna dla organizmu człowieka.

To podstępne zabijanie zdrowia i osobowosc Jak powstanie nasze młode pokolenie?

Ojcze i Matko będziesz rozpaczać za pozno... Człowiek człowieka niszczy dla życia pasożytniczego.

Gdzie prawo i sprawiedliwosc w/g przykazania  -5-go.. ? Gdzie kara...? Brak wlasciwego przekazu

o chlebie powszednim..Narkotyki nie należą do menu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych