Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

114 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rychu~

~Rychu~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 15:41:27

Na S9 fotoradar powinien stac co kilometr, tam ludziom sie rozum wylacza. Jezdze codziennie to widze, wyprzedzanko na pasach, wyprzedanko na ciaglej, stowka w terenie zabudowanym. Kiedys jechalem zgodnie z przepisami czyli do 70, jakis cwaniaczek z Glogowa Mlp. mnie wyprzedzil i specjalnie hamowal, bo za wolno dla niego jechalem i chyba poczul sie w swoim nowym terenowym  Hyundaiu urazony. Chorzy ludzie dostaja prawo jazdy.

#2 ~znudzony~

~znudzony~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 15:50:32

Widzę, że prawnicze sępy już się rzucają.

Pewnie kancelaria słabo ciągnie albo kiepscy prawnicy.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:01:16

Rychu  -  jedź prawym pasem 70 km   i nie będzie problemu 

#4 ~AGNI~

~AGNI~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:09:00

Na tv24.pl jest filmik z pobliskiej kamery. To był moment, samochód nie zatrzymał się, kierowca nie widział, bo zasłaniało inne auto. Przykre, tragiczne ... ludzie bądźcie bardziej ostrożni, szczególnie na takich przejazdach. Pokój im duszom a rodzinom wyrazy współczucia

#5 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:25:36

Tragedią jest poziom dziennikarstwa. Jest to VW Passat a nie Polo.

#6 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:53:36

Należy zwrócić uwagę że trasa kolejowa Rzeszów - Głogów Młp. od lat jest niebezpieczna !!!

Po pierwsze ostatni zlikwidowali w Miłocinie budkę dróżnika, co uważam za skandal bo dróżnik zawsze mógł podnieść rampę, gdy wjechał na tory nieuważny kierowca (ja wiem że na Warszawskiej nie ma rampy ale ja mówię o kolejnych przejazdach w Miłocinie na Bratkowice i koło dawnego Polamu).

Druga sprawa to porażka rozwiązania przejazdu kolejowego z drogą nr 9 koło dawnego Polamu. Brak tam jest możliwości skrętu w lewo od Polamu na Głogów Młp. Kierowcy nagminnie łamią przepisy, bo w normalny sposób nie można od czasu głupiego remontu skręci w lewo w kierunku Głogowa Młp. !!!

REMONTY SA I BYŁY ALE ROZWIĄZANIA TRAGICZNE !!!!! MOŻE KTOŚ SIĘ OBUDZI I PRZESTANIE KIEROWCOM PSUĆ KREW W ŻYŁACH !!!!

#7 ~Psychiatra~

~Psychiatra~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:58:31

Na S9 fotoradar powinien stac co kilometr, tam ludziom sie rozum wylacza. Jezdze codziennie to widze, wyprzedzanko na pasach, wyprzedanko na ciaglej, stowka w terenie zabudowanym. Kiedys jechalem zgodnie z przepisami czyli do 70, jakis cwaniaczek z Glogowa Mlp. mnie wyprzedzil i specjalnie hamowal, bo za wolno dla niego jechalem i chyba poczul sie w swoim nowym terenowym Hyundaiu urazony. Chorzy ludzie dostaja prawo jazdy.

To straszne Rysiu... chcesz o tym porozmawiać ?

#8 ~Zbuntowany Anioł~

~Zbuntowany Anioł~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:59:33

Na S9 fotoradar powinien stac co kilometr, tam ludziom sie rozum wylacza. Jezdze codziennie to widze, wyprzedzanko na pasach, wyprzedanko na ciaglej, stowka w terenie zabudowanym. Kiedys jechalem zgodnie z przepisami czyli do 70, jakis cwaniaczek z Glogowa Mlp. mnie wyprzedzil i specjalnie hamowal, bo za wolno dla niego jechalem i chyba poczul sie w swoim nowym terenowym  Hyundaiu urazony. Chorzy ludzie dostaja prawo jazdy.

Kolego zgłoś numer rejestracyjny na policję i będzie po sprawie !!!! Najlepiej zamontuj kamerę, nagrywaj i przekazuj policji !!!!

#9 ~RZA~

~RZA~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 17:01:47

Kolego zgłoś numer rejestracyjny na policję i będzie po sprawie !!!! Najlepiej zamontuj kamerę, nagrywaj i przekazuj policji !!!!

Najlepiej zachowaj swoje rady dla żony lub mamuśki.

#10 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 17:04:30

Zgadzam się 100%.
Dodam jeszcze przejazd kolejowy w Budach Głogowskich koło ORLENU. Operują tam lokomotywy ORLEN i przepychają wagony z paliwem. Nie włączają sygnalow ostrzegawczych a pozostawione na torach cysterny zasłaniają widok torów.

Należy zwrócić uwagę że trasa kolejowa Rzeszów - Głogów Młp. od lat jest niebezpieczna !!!
Po pierwsze ostatni zlikwidowali w Miłocinie budkę dróżnika, co uważam za skandal bo dróżnik zawsze mógł podnieść rampę, gdy wjechał na tory nieuważny kierowca (ja wiem że na Warszawskiej nie ma rampy ale ja mówię o kolejnych przejazdach w Miłocinie na Bratkowice i koło dawnego Polamu).
Druga sprawa to porażka rozwiązania przejazdu kolejowego z drogą nr 9 koło dawnego Polamu. Brak tam jest możliwości skrętu w lewo od Polamu na Głogów Młp. Kierowcy nagminnie łamią przepisy, bo w normalny sposób nie można od czasu głupiego remontu skręci w lewo w kierunku Głogowa Młp. !!!
REMONTY SA I BYŁY ALE ROZWIĄZANIA TRAGICZNE !!!!! MOŻE KTOŚ SIĘ OBUDZI I PRZESTANIE KIEROWCOM PSUĆ KREW W ŻYŁACH !!!!

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 17:17:45

Na tv24.pl jest filmik z pobliskiej kamery. To był moment, samochód nie zatrzymał się, kierowca nie widział, bo zasłaniało inne auto. Przykre, tragiczne ... ludzie bądźcie bardziej ostrożni, szczególnie na takich przejazdach. Pokój im duszom a rodzinom wyrazy współczucia

Skoro nie widział, to po co jechał?

#12 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 17:22:13

Mam pytanie a gdzie są SOKiści?? Co robią od czego oni są ze nie ma ich nawet na wypadku ktory jest na ich rejonie wstyd. Zlikwidować i tak ich nigdy nie ma tam gdzie sa potrzebni

#13 ~Krycha~

~Krycha~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 17:25:34

SOKiści??? Ich jeszcze nie zlikwidowali?? he he

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 17:26:00

Nie mógł nic podniesc bo przejazd zamykany jest i otwierany automatycznie.

#15 ~jam~

~jam~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 17:26:40

na tym przejeździe notorycznie ludzie przejeżdzają na czerwonym świetle...

#16 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 17:38:09

rzygać się chcę jak zawszę się czyta że maszynista i kierownik byli trzeźwi ,czy wy myślicie ze to jest jakiś patologiczny zawód gdzie wszyscy pracują pijani?.przez takie wpisy psujecie tylko opinie tym ciężko pracującym ludzią

#17 ~Marc54~

~Marc54~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 17:48:49

Ludzie tam nie ma rogatek wystarczy ze słońce przyświeci i nic nie widać to jest makabra. Współczucie dla rodziny. Może to zmotywuje miasto do działania bo jak narazie jest tragedia

#18 ~Marc54~

~Marc54~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 17:49:03

Ludzie tam nie ma rogatek wystarczy ze słońce przyświeci i nic nie widać to jest makabra. Współczucie dla rodziny. Może to zmotywuje miasto do działania bo jak narazie jest tragedia

#19 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 17:57:06

Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół. Wiem co to za ból w dodatku zaraz przed świętami otrzymać taką informacje. Rok temu przeżywaliśmy równie ciężkie chwile z rodziną jednak okoliczności były troche inne. Trzymajcie się.

#20 ~ttt~

~ttt~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 18:03:42

Nie ma takiej drogi jak S9- ani jednego kilometra- co gorsze nie ma też nawet w planach. To co mamy to DK9, która jest drogą jednojezdniową prowadzącą w większości przez tereny zabudowane.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kierowcy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych