Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

65 odpowiedzi w tym temacie

#41 ruru88

ruru88

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 13 listopad 2011 - 20:25:25

winny jest burmistrz miasta - Kaczor !!

#42 ~Wanda~

~Wanda~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2011 - 20:29:30

Nie powinno sie tak stac ale sie stalo/ Nie ma co obwiniac. Trzeba sie lepiej zastanowic nad sygnalizacja swiatlna w tym miejscu. Bo ten wyjazd jest NIEBEZPIECZNY.

#43 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2011 - 21:14:08

Najszczersze kondolencje...

Rodzinę pasażerki proszę o kontakt 505 397 270

#44 ~mamuśka~

~mamuśka~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2011 - 22:04:03

Jeżdże tamtędy prawie co weekend i za kazdym razem modle sie o to żeby przejechać i żeby żaden deb*** przepraszam mistrz kierownicy z naprzeciwka nie wymósił pierszeństwa. wioze dwójke dzieci...i czy ich życie nie jest ważniejsze od bezdusznych przepisów uniemożliwiających postawienie w tym miejscu świateł. ludzie weżcie sie za to. Nie chce być kolejną ofiarą tego skrzyżowania, a tymbardziej nie chce żeby był to ktoś z moich bliskich...

#45 ~krzysztof~

~krzysztof~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 02:47:28

A może tak w koncu by ktos pomyślał i założył sygnalizacje swietlną aby ludzie spiesząc sie nie musieli wymuszać tego pierwszenstwa przejazdu...jeżdze tą drogą codziennie i widze jakie są korki i co ludzie wyprawiają na tym skrzyzowaniu...

#46 ~tmk~

~tmk~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 06:47:58

Tym Volvo to widać że prędkość była znaczna... No ale tak ich przecież nauczono-WAL W OSOBÓWKE!

Takich właśnie mamy idiotów na drodze, tir, motocyklista, rower pieszy sie nie liczą tylko ja i mój samochodzik. Jeździłaś kiedyś ciężarowym samochodem??? wiesz jaka jest droga hamowania z pełną przyczepą??? pchajcie sie dalej pod tiry na światłach, na skrzyzowania to jak wam uderzy w dupsko to nauczycie się ze tira nie zatrzyma tak szybko jak osobówkę...

#47 ~pułkownik~

~pułkownik~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 09:24:02

Przejeżdżam feralnym skrzyżowaniem bardzo często. W godzinach nasilonego ruchu drogowego wyjechanie od strony Kańczugi na Rzeszów jest bardzo czasochłonne i niebezpieczne. Mniej doświadczeni kierowcy sa bardzo zestresowani ta sytuacją, często dochodzi do wymuszeń. Robotę robi nieuregulowana sytuacja, co do rangi ważności drogi wojewódzkiej na Kańczugę oraz ulicy 3 maja od strony szpitala. Kierowca jadacy od miasta i chcący jechac na Sonine i Kanczugę ma pierwszeństwo przed osobą od strony Kańczugi skręcającą na Rzeszów. Natomiast bardzo wiele osób nie zna sytuacji, głównie niemiejscowi i sie gubią na środku E4. To skrzyżowanie jest względnie bezpieczne tylko dla skrecających od Kańczugi na przemyśl, ale i tak niezupełnie bo sa tam straszne dziury i wyrwy (co chwile ktos tam gubi kołpak, raz nawet widziałem jak koło urwał), a w zimie to wyjechac pod to lekkie wzniesienie co gorszym autem bez elektroniki jest cudem. Podobnie skrzyżowania są na całej długości E4 w Łct (z ul.Granicznej / SOniny koło rozdzielni - tez sie dlugo czeka), (z ul. Obrońców Westerplatte od Os. Braci Śniadeckich nie ma za beziecznie, a za niedługo powstanie tam przedszkole i kościół więc ruch się wzmoży, a pozatym nie ma z tego wyjazdu dogodniej drogi na centrum, mała jedokierunkowa ul. Żardeckiego to za mało bo wypada się na kolejnej jednokierunkowej Sokoła i kierowca jest automatycznie wyrzucony na Mickiewicza, dlatego istotne jest uproszczenie skrętu w lewo na rzeszów). Ale zmian szybko nie doczekamy Aha, no i kładka dla pieszych by tez sie przydała, przeprowadzacz jest ok, ale tylko w dzień, a przeciez tam za niedługo przedskzole i kościół, więc będa znów ofiary wśród pieszych. Czekac tylko na autostradę.

#48 ~Rzeszów~

~Rzeszów~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 10:22:08

ZROBIĆ RONDO I PO PROBLEMIE !! RUCH BEDZIE CIĄGŁY A O ILIE BEZPIECZNIEJ !! ??

#49 ~JA100~

~JA100~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 19:04:52

Tym Volvo to widać że prędkość była znaczna... No ale tak ich przecież nauczono-WAL W OSOBÓWKE!

#50 ~KIEROWCA~

~KIEROWCA~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 20:27:32

Ciągniki siodłowe na naszych drogach to zawalidrogi i przestępcy za kierownicą ,przekraczają prędkość wymuszają pierwszeństwo utrudniają ruch innych samochodów tworzą pociągi drogowe a nasza kochana policja nie wyciąga wniosków a wystarczy zobaczyć w miastach jak poruszają się po drogach ciężarówki mają tarcze monitorującą prędkość i pracę kierowców chyba że są zmanipulowane przez specjalistów CIĘŻARÓWKI WON Z NASZYCH DRÓG

Osoba chyba nigdy nie miała nic wspólnego z ciężarówkami!!! Są napewno szajbusy ale są też normalni kierowcy!!! Piszesz "CIĘŻARÓWKI WON Z NASZYCH DRÓG" a pomyślałeś/aś ile towarów by nie było gdyby nie ciężarówki??? A na koniec proszę o sprawdzenie ststystyk ile wypadków jest powodowanych przez ciężarówki a ile przez kierowców osobówek myślących że zdążą, media podały że 24 letnie pani kierowca z pewgeota poprostu wyjechała sobie na 4!!! Dalej winny jest ten tirowiec?

#51 ~****aga****~

~****aga****~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2011 - 12:01:39

i na tym wypadku się nie skończy na tym skrzyżowaniu jak i na innych drogach ,kondolencje dla Rodziny i dla Kierowcy ciężarówki bo wiem co to znaczy być uczestnikiem wypadku :(

#52 ~stan~

~stan~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2011 - 19:06:20

Starosta w Kościele, burmistrz na wiecach przedwyborczych. Więc kto się ma zająć bezpieczeństwem na tym skrzyżowaniu?
Gdzie jest dyrektor Muzeum Wit Wójtowicz? Przecież to on protestował przeciwko przebudowie E4.Czy Ci Panowie poczuwają się do jakiś odpowiedzialności za swoje czyny?

#53 ~wawa~

~wawa~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2011 - 19:56:30

Starosta w Kościele, burmistrz na wiecach przedwyborczych. Więc kto się ma zająć bezpieczeństwem na tym skrzyżowaniu?
Gdzie jest dyrektor Muzeum Wit Wójtowicz? Przecież to on protestował przeciwko przebudowie E4.Czy Ci Panowie poczuwają się do jakiś odpowiedzialności za swoje czyny?

Politykier Cyburt. On się na drogach dobrze zna. Taki specjalista z Niego. Czyż nie?

#54 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 12:35:30

Rodzinę zmarłej pasażerki proszę o kontakt 500 531 107

#55 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 12:39:23

Rodzinę zmarłego proszę o kontakt 500 531 107

#56 ~misiek~

~misiek~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 18:00:01

jestem z przemyśla i zawsze jadąc do rzeszowa jadę przez kańczugę.Wyjechanie w łańcucie na 4 i skret w strone rzeszowa graniczy z cudem, czesto skrecam w prawo a pozniej przez miasto bo raz na milion zdarzy sie ze ktos sie zatrzyma i przepuści.A GDDPiA niech nie p....y głupot o tamowaniu ruchu przez instalowanie swiatel gdyz jadac w strone przemyśla w przeworsku i jarosławiu nasrali swiatel co parenascie metrow tam gdzie trzeba i tam gdzie nie sa wogóle potrzebne i co?a w łancucie za ten i inne wypadki na tym skrzyzowaniu winne sa tylko władze miasta.Juz dawno powinno byc tam rondo albo swiatla

#57 ~Efka~

~Efka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 20:06:13

Znam/łam je. Szkoda dziewczyny jak i jej mamy.

Wyrazy współczucia dla rodziny!

BTW. Na zdjęciu widać drogę hamowania cysterny. Mam tylko nadzieję ze kierowca cysterny jechał przepisowo max 50km/h, mimo ze pierwszeństwo wymusiła dziewczyna.

#58 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2011 - 20:38:01

Włączenie się do ruchu jadąc z Kańczugi do Rzeszowa graniczy z cudem...
Zawsze jeździmy tą krzyżówką i aż ciarki mnie przechodzą jak mam przez nią przejechać jadąc od Kańczugi.

Jeśli nie będzie tam świateł bezkolizyjnych to takie wypadki będą często się zdarzać, ponieważ tam nie ma możliwości włączenia sie do ruchu...
Ile jeszcze osób musi tam zginąć aby ktoś wreszcie zrozumiał...że trzeba coś z tym zrobić?

#59 ~życzliwy~

~życzliwy~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 21:02:15

Rodzinę zmarłej pasażerki proszę o kontakt 500 531 107

znowu ten idiota z ubezpieczeń. Jeszcze raz zobaczę twój komentarz pod jakimkolwiek artykułem z informacją, że ktoś ginie, to możesz być pewien, że ten twój numer wrzucę na każdy możliwy czat erotyczny. Może zasapani zboczeńcy dadzą ci zarobić gnido, a nie rodziny pogrążone w żałobie.

#60 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2011 - 07:36:14

znowu ten idiota z ubezpieczeń. Jeszcze raz zobaczę twój komentarz pod jakimkolwiek artykułem z informacją, że ktoś ginie, to możesz być pewien, że ten twój numer wrzucę na każdy możliwy czat erotyczny. Może zasapani zboczeńcy dadzą ci zarobić gnido, a nie rodziny pogrążone w żałobie.

Mnie też już wkurza ten "Krzysztof" od ubezpieczeń :/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych