Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kandydat~

~kandydat~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 10:50:06

co nie którzy już mają wypisane legitymacje służbowe, miejsca już załatwione, jak patrzyłem co zaznaczają na testach to po prostu woła się o pomstę do nieba, że takie kałmuki się tam dostają.......

#2 ~ROBSON~

~ROBSON~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 11:03:05

Przyjęcia do służby celnej a pokazują - KONTROLA GRANICZNA I funkcjonariusza straży granicznej . Gdzie jest pani rzecznik Izby Celnej w Przemyślu? Chyba śpi .

#3 gozel

gozel

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 817 postów

Napisano 26 październik 2010 - 11:07:12

co nie którzy już mają wypisane legitymacje służbowe, miejsca już załatwione, jak patrzyłem co zaznaczają na testach to po prostu woła się o pomstę do nieba, że takie kałmuki się tam dostają.......

Ja się dowidziałem, że stolicą Ukrainy jest Lwów a Kanał La Manche łączy Wielką Brytanię i Irlandię. Wszędzie się można czegoś nowego dowiedzieć.
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

#4 ~kola~

~kola~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 11:08:30

Wielkie rzeczy! Do UM na 1 miejsce w ostatnim naborze było po 70 osób i jakoś nikt nie robił z tego wielkiego halo! swoją drogą bystrzakom z UM potrzeba miesiąca (jak narazie) do sprawdzenia testów, które chyba sami układali. Gratuluję pomyślunku!

#5 ~ojciec 3-ki dzieci~

~ojciec 3-ki dzieci~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 11:58:35

Od jakiegoś czasu robię zakupy tam gdzie sprzedawca zgadza się na obniżenie mi ceny produktu o wartość stawki VAT.

Pie*dole! Nie będę utrzymywał rzeszy nierobów (armia urzędasów nic nie wypracowujących), emerytów mundurowych (SB-ków, LWP-owców, sędziów PRL-wskich i nie tylko... ) oraz księży!
Niech ku*w* zarobią same na siebie!

Coraz więcej sprzedawców zgadza się na sprzedaż po cenach obniżonych o stawki VAT, akcyzy itp.

#6 ~levis~

~levis~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 12:38:36

ja zwykle jakis dziennikarzyna z nowin redagując artykuł o celnikach umieszcza zdjęcie z funkcjonariuszem straży granicznej. żenada

#7 ~Carlos~

~Carlos~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 13:16:36

Zgadza się, tak to już jest a szczególnie tam gdzie trudno o pracę, dostają ją ci, którzy mają znajomości i układy, umiejętności i wiedza się nie liczą...
Kilkadziesiąr lat komuny w Polsce zrobiło swoje, ludzi nauczyło, że wszystko można załatwić łapówką i tak jest do dziś.

Takie konkursy powinny być pod lupą CBA.

#8 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:30:44

"REKRUTACJA" hahaha chyba tylko w cudzysłowiu... Szkoda tylko młodych ludzi, którzy robią sobie nadzieje.

#9 ~SG~

~SG~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:59:53

Ciekawe na jakiej podstawie zostały dopuszczone osoby nie spełniające wymagań formalnych zawartych w ogłoszeniu tj. WYKSZTAŁCENIE i na listach znajdują się osoby po liceum politologii czy technikum odzieżowym???? Proponuje redakcji przyjrzeć się tej sprawie.

#10 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 15:19:14

niestety, taka jest prawda, bolesna prawda, dająca nadzieje biednym ludziom. Rekrutacja? jaka rekrutacja, z góry wiadomo kto, gdzie i kiedy. Doczekałam się czasów nie ma co.... aż żal bierze,że potem takie tumany pracują i śmieją się w pysk wykształconym, mówiąc jacy to oni nie są.
A skąd to wiem? Pracowałam, widziałam, znam przypadek jeden, drugi, żal...po prostu żalllll

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 16:22:03

Kilkadziesiąr lat komuny w Polsce zrobiło swoje, ludzi nauczyło, że wszystko można załatwić łapówką i tak jest do dziś.

Takie konkursy powinny być pod lupą CBA.

pod warunkiem, że angaże do CBA też ktoś weźmie pod lupę - tylko kto? :unsure:

#12 ~SG~

~SG~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 20:10:39

Ciekawe na jakiej podstawie zostały dopuszczone osoby nie spełniające wymagań formalnych zawartych w ogłoszeniu tj. WYKSZTAŁCENIE i na listach znajdują się osoby po liceum politologii czy technikum odzieżowym???? Proponuje redakcji przyjrzeć się tej sprawie.

#13 ~MOnika~

~MOnika~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 21:19:42

zdaje się żę w ogłoszeniu było napisane że należy mieć wykształcenie co najmniej średnie więc czego się czepiasz, a takie to ma prawie każdy

#14 ~lumern been~

~lumern been~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 15:26:01

"REKRUTACJA" hahaha chyba tylko w cudzysłowiu... Szkoda tylko młodych ludzi, którzy robią sobie nadzieje.

ci mlodzi ludzie to tumany po pseudouczelniach wiec raczej ciezko bedzie im sie dostac gdziekolwiek, teraz studia to jak kiedys podstawówka a jak ktos skonczy konkretny kierunek i jest specjalista to nie idzie do służby celnej tylko do duzo lepiej płatnej pracy

#15 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 21:14:25

Drodzy koledzy i koleżanki. Takie głupoty jak tu wypisują ludzie to brak mi słów.Po pierwsze, cała rekrutacja nie jest ściemą. Trzeba przejść wszystkie etapy naboru. Czasy ustawiania się skończyły. Dostanie się ten, który jest najlepszy. Ci z niskim wykształceniem już odpadli po teście wiedzy. Pozdrawiam. Kandydat IV etapu REKRUTACJI z Przemyśla.

#16 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 16:16:51

Misiu skąd wiesz ze jesteś w czwartym etapie??? Wyników jak na razie brak...

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 17:28:37

kasiu przecież napisał, że on "JUŻ PRZESZEDŁ" wszystkie etapy rekrutacji :)
tylko nikt mu jeszcze pewnie nie powiedział, żeby się nie chwalił.

#18 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 18:00:01

Tak się składa, że każdy doskonale wiedział przed testem sprawnościowym jakie były ustalone progi do przejścia tego testu. Trzeba było mieć minimum 12 punktów. Każdy kto uzyskał taką liczbę przeszedł do następnego etapu, tj. IV ETAP!!!
Droga Katarzyno. Proszę się zapoznać z regulaminem, a potem pisać na forum.

#19 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 18:09:30

A propos Ciebie "GOŚCIU" Drogi, to zamieszczenie listy osób zakwalifikowanych na stronie internetowej Izby Celnej jest czystą formalnością. Skoro została zamieszczona najpierw informacja dotycząca terminu i miejsca odbycia się IV etapu rekrutacji, to chyba każdy po teście sprawności fizycznej potrafi zliczyć swoje punkty z poszczególnych ćwiczeń sprawności. A tym samym wie czy zakwalifikował się do kolejnego etapu.
Przejawiasz zbędne frustracje...

#20 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 18:44:24

może ktoś opisze jak wyglądał, z czego się składał test sprawności fizycznej?
i może ktos wie po jakiego szlaka to IC???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych