Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Tymczasem upał trzydzieści stopni z kawałkiem . Działkowiczom na Ogrodzie „Relax” w Nowej Sarzynie więdnie wszystko, co w takim trudzie na ten czas

ROD Relax w Nowej Sarzynie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 15:25:43

Tymczasem upał trzydzieści stopni z kawałkiem .

Działkowiczom na Ogrodzie „Relax”  w Nowej Sarzynie więdnie  wszystko, co w takim trudzie na ten czas wyhodowali.

SUSZA JAK NA PUSTYNI.

A nie tak dawna TEN NAJMĄDRZEJSZY W NOWEJ SARZYNIE w swoich zapiskach napisał o mnie:

Na sesji został odczytany donos, a w zasadzie paszkwil, napisany przez człowieka, o którym wspominać nie chcę. Napiszę tylko, że ukaranego wyrokiem sądu właśnie za pomówienia. Paszkwil był wymierzony w radnego Srokę właśnie za to, że zadaje pytania i jest aktywny na sesjach.

Panie mentorze !!!

Może by tak w swojej „niekwestionowanej” mądrości  i „nieskazitelnej moralności” pojawiłby się tak na Ogrodzie  „Relax” i zrobiłby Pan jakiś reportażyk, dlaczego nie ma wody w Ogrodzie…i susza, jak na pustyni…!!!

Krzysztof  Brenda

#2 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 14:45:19

Właśnie trwa intensywne poszukiwanie rury. Którą powinna dopływać woda do Ogrodu „Relax” w Nowej Sarzynie, ale są problemy z jej znalezieniem. Istnieje przypuszczenie, że zajumali ją złomiarze.

Pracownicy  WOD-REMU Sp z o.o. , w pocie czoła robią co mogą, ale nie ma szans, aby woda dopłynęła dzisiaj na nasze działeczki., a jak będzie dalej, okaże się, gdy znajdzie się rura.

Ale tak na marginesie, awaria miała miejsce w sobotę wieczorem.

GDZIE BYŁ DOTYCHCZAS ZARZĄD OGRODU !!!

Trud i wysiłek pracowników WOD-REMU Sp z o.o w walce o ratowanie naszych roślinek mógłbym udokumentować jakimiś fotkami, ale obserwator i komentator nowosarzyńskich zjawisk doprowadził do zablokowania mojego konta na FACEBOOK-u, dlatego muszę pozostać na opisie słownym.

Krzysztof Brenda.

#3 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 16:01:13

No !!!

Znaleźli rurę.

#4 Kulczyk

Kulczyk

Znajomy

• PipPip
  • 41 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 22:49:37

No !!!
Znaleźli rurę.

Panie Krzysztofie!
Jest Pan osobą bardzo inteligentną i nie mam się jak z Panem mierzyć, gdyż mam wykształcenie tylko zawodowe ale budowanie zdania od partykuły "no" chociaż jest w normie i bardzo powszechnie używane, to jednak moim zdaniem powinno się zaliczać do "języka podwórkowego". Panie Krzysztofie, pisanie na forum dużymi literami, literami wytłuszczonymi, stawianie wielokrotnie znaków interpunkcyjnych, wielokropek itp. jest dokładnie opisane Google. Miłej lektury.

Użytkownik Kulczyk edytował ten post 13 czerwiec 2019 - 22:50:44

#5 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 13:29:46

No !!!

Znaleźli wodę.

Już płynie na Ogród "Relax"... w Nowej Sarzynie.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych