Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2010 - 06:58:31

Zacząłem czytać ten artykuł z małym zaciekawieniem, do momentu "Tylko nie wiedzą, że diler macza to w eterze, w chloroformie. Macza w psychotropie. Nie wiadomo, jak to zadziała na psychikę. "
Po tym fragmencie mówię, dziękuję nie czytam dalej, kolejne medialne kłamstwo...
Czy ten człowiek, a również wy drogie Nowiny myślicie, ze kłamstwami łatwymi do wykrycia zniechęcicie dzisiejszą młodzież (mającą tak łatwy dostęp do informacji) do brania dragów?! Jeżeli tak to naiwne macie myślenie.

Dlaczego się tak oburzyłem? A bo, maczanie w eterze to mit powielany przez środowisko fanatyków antynarkotykowych.
Maczanie w eterze dilerowi się nie opłaca, ponieważ eter silnie paruje w temp. ponad 30st. Czyli nawet jak macza przez całą noc susz w eterze i rano sprzeda to gościowi, to zanim ten np. zrobi z suszu jointa to eter już dawno wyparuje.
Owszem czasem dilerzy (a raczej osiedlowi idioci) stosują dodatki psychotropów do zioła, srodkow psychoaktywnych, ale jest to bardzo rzadkie, ponieważ w postaci palonej np. lek acodin (który ma działanie psychoaktywne przy przedawkowaniu) nie działa, ponieważ nie dochodzi do metabolizmu. Fakt faktem że organizm cierpi. Jeżeli już mówimy o zanieczyszczeniach marihuany (mam na myśli wszystko, co jest w worku oprócz suszu konopi) to najczęściej jest to cukier, saletra, sól, żwirek, majeranek (tak przyprawa) itd. stosowane nie do uzależnienia gościa od tego (czy co kto sobie wymyśli) a dla zwiekszenia masy. Taki drobny diler z 10g zrobi tym sposobem np. 12g i już ma 60zł czystego zysku...

Pewnie można się w całym artykule dopatrzeć wielu bzdur, ale myślę, że bystra młodzież sama się połapie o co chodzi.

I na koniec, żeby nie było, że jestem jakimś narkusem. Jeżeli nie macie potrzeby to nie bawcie się w narkotyki (w tym również alkohol), ale jeżeli już musicie, to poczytajcie na internecie o tym jakiej "fazy" można się spodziewać po danym środku i co najważniejsze jak wygląda sprawa uzależnienia, szkodliwości na organizm danego środka.
Pamiętajcie fora/strony pro narkotykowe (np. jakieś konopne fora) tak samo kłamią jak strony Monaru czy inne antynarkotykowe. Prawda leży po środku, której się trzeba dopatrzeć dopiero czytając oba fora...

#22 ~Ad~

~Ad~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2010 - 07:30:32

Zacząłem czytać ten artykuł z małym zaciekawieniem, do momentu "Tylko nie wiedzą, że diler macza to w eterze, w chloroformie. Macza w psychotropie. Nie wiadomo, jak to zadziała na psychikę. "
Po tym fragmencie mówię, dziękuję nie czytam dalej, kolejne medialne kłamstwo...
Czy ten człowiek, a również wy drogie Nowiny myślicie, ze kłamstwami łatwymi do wykrycia zniechęcicie dzisiejszą młodzież (mającą tak łatwy dostęp do informacji) do brania dragów?! Jeżeli tak to naiwne macie myślenie.

Dlaczego się tak oburzyłem? A bo, maczanie w eterze to mit powielany przez środowisko fanatyków antynarkotykowych.
Maczanie w eterze dilerowi się nie opłaca, ponieważ eter silnie paruje w temp. ponad 30st. Czyli nawet jak macza przez całą noc susz w eterze i rano sprzeda to gościowi, to zanim ten np. zrobi z suszu jointa to eter już dawno wyparuje.
Owszem czasem dilerzy (a raczej osiedlowi idioci) stosują dodatki psychotropów do zioła, srodkow psychoaktywnych, ale jest to bardzo rzadkie, ponieważ w postaci palonej np. lek acodin (który ma działanie psychoaktywne przy przedawkowaniu) nie działa, ponieważ nie dochodzi do metabolizmu. Fakt faktem że organizm cierpi. Jeżeli już mówimy o zanieczyszczeniach marihuany (mam na myśli wszystko, co jest w worku oprócz suszu konopi) to najczęściej jest to cukier, saletra, sól, żwirek, majeranek (tak przyprawa) itd. stosowane nie do uzależnienia gościa od tego (czy co kto sobie wymyśli) a dla zwiekszenia masy. Taki drobny diler z 10g zrobi tym sposobem np. 12g i już ma 60zł czystego zysku...

Pewnie można się w całym artykule dopatrzeć wielu bzdur, ale myślę, że bystra młodzież sama się połapie o co chodzi.

I na koniec, żeby nie było, że jestem jakimś narkusem. Jeżeli nie macie potrzeby to nie bawcie się w narkotyki (w tym również alkohol), ale jeżeli już musicie, to poczytajcie na internecie o tym jakiej "fazy" można się spodziewać po danym środku i co najważniejsze jak wygląda sprawa uzależnienia, szkodliwości na organizm danego środka.
Pamiętajcie fora/strony pro narkotykowe (np. jakieś konopne fora) tak samo kłamią jak strony Monaru czy inne antynarkotykowe. Prawda leży po środku, której się trzeba dopatrzeć dopiero czytając oba fora...

Ludzie choć im sie mowi,że coś jest bebe to i tak znajdą argumenty by udowodnić,że białe to jest czarne.Podam prosty przykład ...Na paczce papierosów napisane jest,że szkodzą mało tego są przyczyną wielu chorób ba nawet zabijają i jak mało ludzi dało wiare w to co przeczytało ilu pali do dzis.Znałem twrdzieli którzy sadzili że narkotyki to dobra i zabawie służąca używka.Dziś wypełniają aleje cmentarne.
Nic nie odparowuje sie do końca(eter,chloroform)zwłaszcza gdy zamyka sie go w szczelnych woreczkach i nikt nie jest w stanie mi udowodnić ,że zioło to dobro...Podziwiam ludzi którzy potrafili zmienić swoje życie a głęboka wiara w Boga jest im mocą by żyć i pomagać innym.

#23 ~F~

~F~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2010 - 17:31:40

@up - tylko człowieku ile tego wsiąknie w marihuanę? A jak jeszcze przystawisz ogień to zanim zdążysz wciągnąć to po eterze będzie historia. Zresztą chyba każdy wie, że eter "j*bie", czy ktoś by chciał kupić coś co nie pachnie jak roślina tylko jak jakaś chemia? Oczywiście jeżeli ma to być marihuana, a nie dopalacze czy coś :D

aaaaaaaaaaaahahahahhahahahaha :D cukier, sól aaaaaaaaaaaaaaahahahahhaha rozbroiłeś mnie znawco tematu

A ty mi dałaś powód, aby opowiedzieć się za eutanazją dla takich trolli interentowych jak ty. Mylę się? Jeżeli tak uważasz to daj kontrargument. A póki co zamknij japę bo w du*** byłaś i gówno widziałaś.

Cukier to jeden z lepszych specyfików dodawanych do stuffu, nadaje ziołu krysztalicznego blasku, zwiększa trochę masę. Zamiast na 10g zarobić 300zł dil zarabia 360zł.

#24 karolina

karolina

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 539 postów

Napisano 26 grudzień 2010 - 20:22:03

@up - tylko człowieku ile tego wsiąknie w marihuanę? A jak jeszcze przystawisz ogień to zanim zdążysz wciągnąć to po eterze będzie historia. Zresztą chyba każdy wie, że eter "j*bie", czy ktoś by chciał kupić coś co nie pachnie jak roślina tylko jak jakaś chemia? Oczywiście jeżeli ma to być marihuana, a nie dopalacze czy coś :D

A ty mi dałaś powód, aby opowiedzieć się za eutanazją dla takich trolli interentowych jak ty. Mylę się? Jeżeli tak uważasz to daj kontrargument. A póki co zamknij japę bo w du*** byłaś i gówno widziałaś.

Cukier to jeden z lepszych specyfików dodawanych do stuffu, nadaje ziołu krysztalicznego blasku, zwiększa trochę masę. Zamiast na 10g zarobić 300zł dil zarabia 360zł.

aaaaaaaaaahahahahaha weź się człowieku nie pogrążaj hahahahahahahahaha

#25 Schabowy W Panierce

Schabowy W Panierce

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1991 postów

Napisano 27 grudzień 2010 - 14:11:33

Karolina - nie obrażaj, jeśli rzeczywiście nie jesteś ekspertem. Masz ponad 400 postów na forum, więc to chyba zobowiązuje..

#26 karolina

karolina

Swojak

• PipPipPipPip
  • 539 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 19:56:07

Karolina - nie obrażaj, jeśli rzeczywiście nie jesteś ekspertem. Masz ponad 400 postów na forum, więc to chyba zobowiązuje..

Jeśli myślisz że on jest ekspertem to gratuluję :)

Przeczytaj jeszcze kilka razy ze zrozumieniem rozmowę i zauważ kto kogo obraża. Słyszałam, ze nowy egzamin maturalny polega w dużej mierze w czytaniu ze zrozumieniem.

A na marginesie, 400 postów nie ma żadnego znaczenia. No chyba że ... masz lat piętnaście :)

#27 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2011 - 13:19:10

Ludzi pokroju "karolina" najlepiej ignorować bo to zwykły troll. Co do artykułu to rzeczywiście trochę podkoloryzowany aby zniechęcić ludzi do brania tego dzieła szatana jakim są narkotyki. No ale alkohol oczywiście to samo zdrowie więc można pić.

#28 ~wit~

~wit~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 06:07:43

Adam Mioduchowski - "bohater" artykułu zmarł niedawno 01-04-2014 , a dzisiaj odbył się jego pogrzeb. Wiec teraz trochę ciszej nad ta trumna na tym forum pieski przydrożne

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 06:26:50

Człowieku wracaj do psychiatryka! Już po pierwszych zdaniach łatwo można zauważyć, ze ten człowiek przeszedł wieloletnie pranie mózgu przez MONAR i inne prymitywne organizacje udające, że pomagają narkomaną i trzepiące na tym kasę!!!
Nie chcę się rozpisywać, ale nikt normalny nie tnie się po kwasie, po kwasie nie ma wizji, które mylą się z rzeczywistością, to może być jedynie objaw jego schizofrenii, albo jakiejś innej choroby umysłowej. Eksperci zaklasyfikowali LSD jako jedną z najmniej groźnych substancji o czym świadczą raport Lanceta z 2001 i 2010 roku!

Poczytajcie trochę fachowej literatury, Lanceta, raport WHO, książki Krajweskiego, Malinowskiej-Sempruch, a nawet Krajowy Program Przeciwdziałania Narkomanii, a zdacie sobie sprawę o co tutaj chodzi. Ktoś boi się, że straci stołek i straszy kolejne pokolenia, tak by okłamane łatwiej sięgały po prawdziwie groźne używki....

Ten człowiek okłamując młodych ludzi, wcale im nie pomaga. Sprawia, że tracą zaufanie do dorosłych, do terapeutów, organów państwowych... Łatwiej sięgają po inne używki, bo skoro nie umarli po marihuanie, to penie o herze też same kłamstwa wcześniej słyszeli...

Pozdrawiam ludzi, którzy nie dają sobie mydlić oczu!

#30 ~Strogholder~

~Strogholder~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 10:53:10

Widze że niezłą propagandę na tej swojej stronie prowadzicie.. a durni ludzie.... podludzie to kupują

#31 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 11:09:59

Oczywiście nie tylko narkotyki są uzależniające i najgorsze na świecie. Żyjemy w takich czasach, że czeka na nas mnóstwo pokus... Ja byłem akurat też ćpunem (bo inaczej nie moge o sobie napisać).... kradłem żeby mieć za co kupić to ścierwo. Teraz jestem po terapii w ośrodku wsparcie w koszalinie i czuję się dobrze bo nie biorę i umiem sobie z tym radzić :)

#32 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 08:43:14

Kiedy widzimy u siebie pierwsze objawy uzależnienia od narkotyków, powinniśmy od razu zareagować. Potem jest jeszcze trudniej przekonać się do podjęcia leczenia. W momencie kiedy ja zorientowałem się, że nie potrafię już normalnie funkcjonować bez marihuany, udałem się na terapię do ośrodka Wsparcie. Nie wiem, co by było, gdybym się nie zdecydował.

#33 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 16:02:10

Te używki to są dla cienkich bolków !

#34 ~danimka~

~danimka~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 11:56:34

Mój brat był uzależniony od narkotyków. Cała rodzina cierpiała z tego powodu. Poszedł na odwyk do Ośrodka Koninki w Porębie Wielkiej i tam mu pomogli. Wiem, że to dużo go kosztowało i była to walka, ale przecież dla wszystkich najważniejszy jest rezultat. Sam by tego nie osiągnął. 

#35 ~danimka~

~danimka~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 11:56:59

Mój brat był uzależniony od narkotyków. Cała rodzina cierpiała z tego powodu. Poszedł na odwyk do Ośrodka Koninki w Porębie Wielkiej i tam mu pomogli. Wiem, że to dużo go kosztowało i była to walka, ale przecież dla wszystkich najważniejszy jest rezultat. Sam by tego nie osiągnął. 

#36 ~ranking~

~ranking~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 11:49:56

Ważne żeby ktoś chciał uczynić ten pierwszy krok i zdecydować się na leczenie. Ranking Ośrodków Terapii (osrodkiterapii.pl) to miejsce, gdzie można zapoznać się z opiniami pacjentów na temat ośrodków z całej Polski. To ułatwia wybór. 

#37 ~Anotka~

~Anotka~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 12:00:55

Jedynym rozwiązaniem jest terapia zamknięta. Sama jestem lekomanką, więc doskonale wiem, jak trudna jest to walka. Pociesza mnie jednak fakt, że w moim przypadku skończyła się ona moim zwycięstwem. Pomogli mi w ośrodku Nowe Życie w Wapnicy. Będę im dozgonnie wdzięczna. 

#38 ~narkoman~

~narkoman~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 21:51:04

Liberałowie. Wprowadźmy legalną mrysię rozćpajmy nasze dzieci. 

#39 ~matyldzia~

~matyldzia~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 21:00:02

oj znam ten ból, brat wciągnoł się w narkotyki, kradł w domu, miał już kłopoty z prawem. W końcu praktycznie siła wyzwieźliśmy go do prywatnego Ośrodka Tratwa w Wiśle, z dala od domu. ..Była to cieżka próba, ale skuteczna. W końcu ktoś mu pomógł..już 3 miesiąc jak jest czysty, najdłuższa taka chwila w jego zyciu od dawna...zobaczymy ale jestem dobrej myśli

#40 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:28:29

Dziękuję za ten artykuł. Zapraszam tez do poczytania mojej historii...podwochstronachlustra.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych