Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ul Polna dla kontrastu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 08:55:38

Watek o Fabrycznej staje sie coraz bardziej gorący , ale i coraz bardziej ogólny...A może radny wybierany przez mieszkańców ulicy Polnej zwróci władzy wykonawczej w gmninie uwage na stan ulicy Polnej ??

Rozkopali ja przy budowie deszczówki i zostawili takie pobojowisko z błotem i dziurami. Jakoś ul Krzywa potrafili wyremontować a o Polnej zapomnieli...Mimo ,ze mieszkańców przy Polnej mieszka znacznie wiecej..

Krajobraz po roztopach księżycowo wyglada na odcinku od figurki do skrzyżowania z Prusa..

#2 ~Janosik~

~Janosik~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 14:10:33

Witam

W GŁOGOWIE to norma popatrz na ulice na Niwie które nie są pod naciskiem radnych czy innych burżuji , są asfaltowane z chodnikami i podjazdami do posesji , a na innych ,błoto, dziury, kurz,uszkodzone zawieszenia w samochodzie itd. Popierajcie dalej ciemnogród , a będzie kraina miodem i mlekiem płynąca. Wstyd m i za was drodzy sąsiedzi , niby domy odwalone, samochody wypasione a w głowie sieczka , Fakt że w tym porąbanym kraju tytuł mgr kojarzy się z tym że kupił za pieniądze itd. Ale wierzcie mi sam mam taki tytuł i nie nie jest  łatwo go zdobyć na uczelniach państwowych, wszystkim mieszkańcom którzy myślą że mają nowoczesne samochody a sieczka w głowie życzę do szybkiego powrotu do rzeczywistości

#3 ~A będą darmowe worki?~

~A będą darmowe worki?~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 15:14:32

Bo przyjacielu władza w Głogowie jest sama sobie uchwałodawcza, wykonawcza i kontrolna - jak trójca święta.   Może wymyśleć co tylko zechce i wprowadzić to wżycie. Lud nie jest aż tak ciemny, ale ślepo zakochany. Łatwiej przekonać kociorzowi  dewotkę z Bud do tego, że koniec świata niebawem  niż do głosowania na inną opcję niż jest teraz.

Obecnie społeczność może przedstawiać uchwały - wystarczy 200 podpisów. Ale poza symboliką nic to nie da bo ta "burmistrzowa maszynka do głosowania" i tak odrzuci.

#4 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:26:36

Witam
W GŁOGOWIE to norma popatrz na ulice na Niwie które nie są pod naciskiem radnych czy innych burżuji , są asfaltowane z chodnikami i podjazdami do posesji , a na innych ,błoto, dziury, kurz,uszkodzone zawieszenia w samochodzie itd. Popierajcie dalej ciemnogród , a będzie kraina miodem i mlekiem płynąca. Wstyd m i za was drodzy sąsiedzi , niby domy odwalone, samochody wypasione a w głowie sieczka , Fakt że w tym porąbanym kraju tytuł mgr kojarzy się z tym że kupił za pieniądze itd. Ale wierzcie mi sam mam taki tytuł i nie nie jest łatwo go zdobyć na uczelniach państwowych, wszystkim mieszkańcom którzy myślą że mają nowoczesne samochody a sieczka w głowie życzę do szybkiego powrotu do rzeczywistości

Glogowek to takie bajoro wzajemnej adoracji...ludziska mieli okazje odwalic budnioka od koryta ,ale stwierdzili,ze lepszy byle kto ale juz znany( i nachapany) niz nowy i pazerny...No ale okazalo sie,ze apetyt rosnie w miare jedzenia i mamy milosciwie nam panujacego kim dzong baja....jak dlugo??tak dlugo jak glupi byli ,sa i beda wyborcy...dla mnie Glogow to porazka

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 22:35:57

Watek o Fabrycznej staje sie coraz bardziej gorący , ale i coraz bardziej ogólny...A może radny wybierany przez mieszkańców ulicy Polnej zwróci władzy wykonawczej w gmninie uwage na stan ulicy Polnej ??
Rozkopali ja przy budowie deszczówki i zostawili takie pobojowisko z błotem i dziurami. Jakoś ul Krzywa potrafili wyremontować a o Polnej zapomnieli...Mimo ,ze mieszkańców przy Polnej mieszka znacznie wiecej..
Krajobraz po roztopach księżycowo wyglada na odcinku od figurki do skrzyżowania z Prusa..

Polna,Prusa to nie centrum tej wielgachnej metropolii gogoskiej ,czekajcie se do usranej smierci ,ze bedziecie miec pikno droge.Gmina(czytej burmiszcz) nakazuje robic tam,gdzie widac...zadupia ma w glembokim powazaniu...za pare lat sie ( moze) doczekacie- najprendzy przed kolejnymi wyborami,dostaniecie parowke wyborczom

#6 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 11:20:43

To żeście mnie wszyscy pocieszyli ... :(:( 

Wynika z tego ,że remontu ta ulica Polna się nie doczeka aż do następnej kampanii wyborczej...

Może jednak łaskawie ktoś jednak w gminie się tym zajmie...

Powinno to być naturalne i normalne ,że po rozkopaniu i zniszczeniu ulicy przy budowie deszczówki należy ją doprowadzić do standardu XXI czy nawet XX wieku...ale po waszych komentarzach doszedłem do wniosku ,ze moje oczekiwania wobec radnych i urzedników naszej gminy sa zbyt wygórowane...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 16:50:46

:)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 09:36:11

To żeście mnie wszyscy pocieszyli ... :(:( 

Wynika z tego ,że remontu ta ulica Polna się nie doczeka aż do następnej kampanii wyborczej...

Może jednak łaskawie ktoś jednak w gminie się tym zajmie...

Powinno to być naturalne i normalne ,że po rozkopaniu i zniszczeniu ulicy przy budowie deszczówki należy ją doprowadzić do standardu XXI czy nawet XX wieku...ale po waszych komentarzach doszedłem do wniosku ,ze moje oczekiwania wobec radnych i urzedników naszej gminy sa zbyt wygórowane...

O ile pamiętam to w budżecie obywatelskim zostało zapisane wykonanie dalszej części chodnika przy Polnej. Kakos mamy prawie połowę roku a nic się w tym temacie nie dzieje...W zimie to będa robić czy jak...Sam chodnik to tylko kropla w morzu potrzeb tej ulcy...wymaga ona remontu i to szybkiego...ale niech zacza od chodnika skoro ta mała inwestycja wygrała w głosowaniu na budżet obywatelski..

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 09:45:27

Jak to nic nie robią???Rozdupcyli pół Rynku i udają, że coś się dzieje...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 15:58:22

Jak to nic nie robią???Rozdupcyli pół Rynku i udają, że coś się dzieje...

Za rok jeszcze raz rozwalą chodniki w rynku bo o starych rurach zapomnieli ze są do wymiany. Ale co tam, to nie z ich kieszeni!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 20:07:25

Polna,Prusa to nie centrum tej wielgachnej metropolii gogoskiej ,czekajcie se do usranej smierci ,ze bedziecie miec pikno droge.Gmina(czytej burmiszcz) nakazuje robic tam,gdzie widac...zadupia ma w glembokim powazaniu...za pare lat sie ( moze) doczekacie- najprendzy przed kolejnymi wyborami,dostaniecie parowke wyborczom

No i robi,tam , gdzie widać- a gdzie widać??? - na Rynku!!! A Wy z Polnej se możecie czekać do usr anej śmierci...nooo, chyba że tam ratusz przeniosą....abo se bajmiszcz chałupe kupi ..

#12 ~cba~

~cba~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 14:59:52

No i robi,tam , gdzie widać- a gdzie widać??? - na Rynku!!! A Wy z Polnej se możecie czekać do usr anej śmierci...nooo, chyba że tam ratusz przeniosą....abo se bajmiszcz chałupe kupi ..

to po kiego ten budżet obywatelski promują jak go nie realizują ?

w zimie przy mrozach będą sie za to zabierać, żeby sie zaraz rozpadło...Ehhh. Fakt ,że na pokaz robota bardziej opromienia..ale bez przesady

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 14:59:56

No tak sama nazwa ulicy...POLNA wskazuje na to jak ma być traktowana i jak ma wyglądać... jak droga polna a nie ulica Polna... wszystko jasne :) :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 18:48:14

bo na radnego mieszkancy Polnej wybrali człowieka z Ogrodowej i popieranego przez jedynie słuszną opcję partyjną to ten radny nie ma najmniejszego interesu i potrzeby aby zajmować się sprawami Polnej. Smutne ale prawdziwe...

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych